На море в Гърция 2015 - VII

  • 64 989
  • 757
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 546
Параход, благодаря за новата тема, снимките са чудесни, както винаги.   bouquet
Ние дълго септемврийско море явно няма да имаме тази година, та започвам да о мисля за 3 дни поне с един понеделник на 5-6.09 да вържем едно последно къпане.  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 430
Здравейте!
Благодаря за темата и за всички теми до момента... има толкова много полезна информация     bouquet
От около седмица се ровя, а преди няколко дни и резервирахме за следващата седмица малък престой в Псакудия, но няма много отзиви от тази година... Ако има вече посетили нека да споделят - плажът става ли, къде може да се хапва навън, в селото може ли да се пазарува или трябва да напазаруваме предварително, има ли комари/ оси - всякаква информация ще ми бъде полезна.   bouquet
Имаме резервация за Лефкада - по ваша препоръка в Агиос Никитас.
Прекрано селище. Бяхме отседнали там преди две години... Страхотни спомени ми върна. Весело изкарване, Bordeaux!

# 17
  • Мнения: 3 784
В Неа Мудания има огромен Карфур със сигурност, а за магазини аз ползвам ето този сайт http://www.xo.gr/search/?what=carrefour&where=Halkidiki& … d=E35&lang=en,
гръцките жълти страници и наистина този, за който ти говориш, не излиза там.

# 18
  • София, ж.к."Разсадника"
  • Мнения: 63
Ние от много мислене и т.н. между Корфу и Евия - , накрая резервирахме спонтанно на о.Амулиани.  Mr. Green
Тръгваме в събота , дано само времето е хубаво , иначе четейки ви съм набелязала плажове и обиколки  Flutter

Близичко е, а това си е предимство. Мястото е чудесно, поне на мен ми допадна. Ето още малко инфо на български за островчето.
http://ammoulianibg.com/%D0%B7%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D1%81/
Приятно прекарване!  Simple Smile

# 19
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 000
Ние от много мислене и т.н. между Корфу и Евия - , накрая резервирахме спонтанно на о.Амулиани.  Mr. Green
Тръгваме в събота , дано само времето е хубаво , иначе четейки ви съм набелязала плажове и обиколки  Flutter

Близичко е, а това си е предимство. Мястото е чудесно, поне на мен ми допадна. Ето още малко инфо на български за островчето.
http://ammoulianibg.com/%D0%B7%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D1%81/
Приятно прекарване!  Simple Smile


Благодаря  Grinning
Само хубави отзиви чуваме , за първи път ще ходим там от 11г. пътешествия по Гръцко.
Избрахме го заради малката племеница , че не пътува добре детето на дълги разстояния .

# 20
  • Мнения: 1 668
Благодаря за новата тема, Параход!
Записвам се, за да чета вашите преживявания. Моето гръцко време тази година приключи, но вече правя планове за следващата. Основно се колебая между Скиатос/Скопелос, Корфу или някой от Цикладите.
За да не е само спам:
IMG_5814 by ,

# 21
  • Мнения: 222
Параход, както винаги прекрасно оформена и много полезна тема!

Може ли някой да сподели актуални цени на газта в Гърция.

# 22
  • София
  • Мнения: 217
Здравейте момичета. Още сте на лятна вълна, но имам зимен въпрос Simple Smile Дали Скиатос и Скопелос са подходящи за посрещане на Нова Година?

# 23
  • София...........
  • Мнения: 955
Параход, за темата и съветите   bouquet

Момичета, интересува ме плажа Арети хубав ли е, защото на различни снимки виждам различно  newsm78, как е камъни, пясък, дълбочина?
Също ме интересува плажа Тигания около Криарици/Сикия това така наречения Северен Криарици ли е?
http://sithoniagreece.com/sithonia/sykia/beaches/north-kriaritsi-beach/

# 24
  • София
  • Мнения: 127
Здравейте момичета,
извинявам се ако е коментирано,но нямам време да изчета всичко Sad
Мислим да отидем на море в Гърция(още не сме решили точно къде  Cry)  през Септември ,но тъй като ще ми е за първи път моля за съвет.На абонамент съм към Мтел -кой план за роуминг e най-добре да си включа?Има ли в Гърция по плажовете и въобще безплатно wi-fi да го ползвам за Viber,поща?Ще ми се наложи малко да говоря-по скоро интернета ми е по-важен.....Интересува ме също флашката на Мтел дали ще мога да я ползвам там за лаптопа?
Благодаря предварително   bouquet

П.С.Тъй като не ям риба освен цаца в  Гърция има ли подобна на цацата рибка?

# 25
  • Мнения: 45
Параход, както винаги прекрасно оформена и много полезна тема!

Може ли някой да сподели актуални цени на газта в Гърция.



Препоръчаха ми този сайт http://www.fuel-prices-europe.info/ за актуални цени на горивата в Европа.
В момента цената на газта в Гърция е € 0,698.     

# 26
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 475
П.С.Тъй като не ям риба освен цаца в  Гърция има ли подобна на цацата рибка?

Пърженият гаврос е заместител на цацата, според дъщеря ми

# 27
  • Мнения: 5 173
Цамбур. До нашето гръцко море остава по-малко от седмица.
Май никой не е бил в хотела,в който сне резервирали, дано ни се покрият високите очаквания, в букинг е с мн висок рейтинг. Нещо интересно около Олимпияда, което трябва да посетим?

# 28
  • София
  • Мнения: 6 539
Параход, благодаря !
Аз броя дните до събота, но мисля това да е последното Халкидики и да започнем от догодина живот и здраве да експлорваме островите. В тази връзка да ме насочите към надежден сайт за фериботи - разписание, цени, стачки. Simple Smile Мерси !

# 29
  • Мнения: 206
Записвам се и в новата тема.Живот и здраве след десет дни ще пиша от о.Евия

Общи условия

Активация на акаунт