Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Деца от 1 до 6 г.
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

The Promised Land

Моите дивчовци редовно си смесват сладко и солено например ядът палачинки с шунка, мед, маруля... и много им е вкусно! Reza пък ми е разправяла, че Елина искала един път сладко кремче със сирене и си го изяла за учудване на майка си. Аз лично им разрешавам да си правят такива `манджи с грозде` ката си мисля, че всеки си има вкус и веднъж като не им хареса няма да го повторят. Вашите `вършат` ли ги такива- и вие разрешавате ли им  chef
Цитирай

Сф, Младост1

Да, синът ми непрекъснато така се храни. Very Happy
Но, аз му давам абсолютна свобода на изява. За храната специално. Wink
МНого обича да смесва сладко със солено по най-нетрадиционен начин. Ама щом му харесва... Нали той си го яде... Mr. Green
Цитирай

БГ - София

На мен любимо ми е кекс със салам  Embarassed Very Happy.
Иначе децата също обичат да смесват, например обичат козунак със сирене.
Цитирай

някъде ... тук ...

Ради най-редовно яде вафли с кисели краставички Laughing Но и ние ядем разни такива "несъвместими", та никой не му прави забележка Mr. Green
Цитирай

The Promised Land

Ради най-редовно яде вафли с кисели краставички Laughing Но и ние ядем разни такива "несъвместими", та никой не му прави забележка Mr. Green
Peaceи ние така
Цитирай

София

Да!
Беше на 4 год. когато с удоволствие си хапваше маринована рибка и шоколад.  Скоро не го е правил, но пък непрекъснато си бърка разни буламачи. Щом си ги яде после, е нека бърка.
Цитирай

софия

мъжът ми яде диня със сирене, череши с хляб, палачинки с мед и сирене. За мен също е непонятно, ама му е вкусно
Цитирай

София

аууу, тая тема ми идва перфектно Mr. Greenточно в момента млатя филийка с масло, малиново сладко и сиренце hahaha
Цитирай

И аз обичам да си похапвам диня със сирене и хляб,  грозде със сирене и хляб. Вкусни са ми филийките със сиренце и сладко. Smile
Цитирай

София

Дияна също яде понякога така. Не я спирам.
Аз съм същата. Отварям хладилника и започвам да си чопкам от всичко и да се тъпча като хамстер, независимо дали е солено или сладко.
Цитирай

у дома

Моята маймунка е малка още да смесва, но пък аз го правя Mr. Green, диня със сиренце, филийка със сладко и сиренце...
Цитирай
А яли ли сте вафла с хляб или торта с луканка hahaha  Тези комбинации са добре познати у нас 35 35 35
Цитирай

Да палчинките най-редовно с мед и сирене Sick,но каво ще кажете за кроасан с праз Mr. Green
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.