Смешки от форума - 20

  • 82 359
  • 728
  •   1
Отговори
# 720
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Не знам, ама съм забелязала, че от постоянно седене задникът не става по-малък, а е притиснат доста и продължително.

Ах, сега разбирам, тези които много седят и д-то им е притиснато, явно една част от него се прехвърля на корема. Wink

А ако си притиснеш и корема (примерно с ластичен колан), дали ще ти се увеличат гърдите? Или пък мозъчните гънки?  Wink

Може, може, колкото повече ти се издуят гърдите, толкова повече ще ти се изгладят мозъчните гънки. Wink  Wink Wink

# 721
  • София
  • Мнения: 2 817
Мозъчните гънки сигурно са като бръчките, значи остана само да почнем да действаме по въпроса.  Joy hahaha

# 722
  • Мнения: 2 190
Цитат
Здравейте, искам да питам нежната половина от потребителите тук дали наистина е голям проблем за тях големия размер (нормално големия) на мъжкото достойнство или просто спекулират, защото все пак колкото и да ми се оплакват те не спират да го искат....  #Crazy newsm78
Аз вече се отчетох в темата Mr. Green

# 723
  • Мнения: 7 171
"Искам да споделя с вас, момичета, които имате нужда от малка промяна на носа си (смаляване на върха и на ноздрите, без да правите пластична операция).  След като попаднах е интернет на една пластмасова джаджа за корекция на носа, се досетих, че мога да въздействам сама на носа си, без да я купувам, чрез правене на упражнения, за да ми се смали. След 1 месец резултатът беше налице. Какво се изисква притискате едновременно с два пръста ноздрите отстрани, а с показалеца върхът на носа (навътре и нагоре) и задържате така - в продължение на няколко минути. Няма ограничение за броя на упражненията през деня. Това упражнение го правите всеки ден, докато получите видими резултати. Smile Успех!"




А сега, де. newsm78 Да го правя ли, да не го ли правя? Joy Joy Joy

Аз започнах! За сведение, имам немалък нос и не "гледа" нагоре.  Joy да видим кога ще се вирне!  Joy

# 724
  • София
  • Мнения: 7 673
Кой казваше, че никой не ползва запетайките?

Цитат
моля някой , който е преминал през повторно лечение , на коренови канали , да ми препоръча, доктор, от София по възможност

А това следващия пост в същата тема

Цитат
Моят, е от, Пловдив  ,  за , , съжаление. За , ,  , София , не , мога да препоръчам ,  . 

Ооо, следващият е доста по-богат на запетаи  Laughing
Вторият е ироничен отговор на първия с хипербола на изразните средства, пунктуацията и красотата на изказа  bowuu  Peace

# 725
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
"Искам да споделя с вас, момичета, които имате нужда от малка промяна на носа си (смаляване на върха и на ноздрите, без да правите пластична операция).  След като попаднах е интернет на една пластмасова джаджа за корекция на носа, се досетих, че мога да въздействам сама на носа си, без да я купувам, чрез правене на упражнения, за да ми се смали. След 1 месец резултатът беше налице. Какво се изисква притискате едновременно с два пръста ноздрите отстрани, а с показалеца върхът на носа (навътре и нагоре) и задържате така - в продължение на няколко минути. Няма ограничение за броя на упражненията през деня. Това упражнение го правите всеки ден, докато получите видими резултати. Smile Успех!"




А сега, де. newsm78 Да го правя ли, да не го ли правя? Joy Joy Joy

Аз започнах! За сведение, имам немалък нос и не "гледа" нагоре.  Joy да видим кога ще се вирне!  Joy
Със щипка за пране няма ли да е по-лесно и ефикасно да се стиснат ноздрите? А върхът на носа да се натиска в стената?  
Какво ли е представлявал уредът за намаляване на нос - преса? А може и травматичен чук да е  hahaha

 
Скрит текст:
С Beauty Lift High Nose Electric ще можете да коригирате формата на коса, като го повдигнете. Устройството излъчва слаби електрически импулси, които променят формата на носа, ако го използвате ежедневно по три минути.

Има и други чудеса  Joy  -
http://iwoman.bg/krasiva/krasota/Chudati-ur%D0%B5di-za-razkrasqv … D0%B5-443965.html

Последна редакция: сб, 07 ное 2015, 02:13 от Ензим

# 726
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Цитат
Здравейте, искам да питам нежната половина от потребителите тук дали наистина е голям проблем за тях големия размер (нормално големия) на мъжкото достойнство или просто спекулират, защото все пак колкото и да ми се оплакват те не спират да го искат....  #Crazy newsm78
Аз вече се отчетох в темата Mr. Green
И сега представяш ли си да тръгне да си го мери или скицира, за онагледи размера  Joy

# 727
  • София
  • Мнения: 38 475
Какво им става днес на тия хора? Извънземни, конспирации, размери? Joy

# 728

Общи условия

Активация на акаунт