Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

На пазар
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 104 отговора

пускам темата, защото останах много разочарована от 3-ти номер на "Памперс"
Днес си купих Хъджис, пък да видим там какво ще излезе.. знам, че подобни теми често са пускани, но за анкета не се сещам да съм виждала... Very Happy
Цитирай

София/Овча купел 2

Да ти кажа и на мен нещо не са ми както трябва.Все ми се струва,че дупето и е мокро,ама не съм сигурна newsm78.
Цитирай

No Line On The Horizon

И ние сме на 3-ка Памперс, но нищо им няма.
Цитирай

Да ти кажа и на мен нещо не са ми както трябва.Все ми се струва,че дупето и е мокро,ама не съм сигурна newsm78.
да и освен това много тече на гръбчето, а вътре не е пълен, при това аз го сменям на всеки 3 часа....
Цитирай

CA- AB

Започнах с Хъгис-0,1; минах през Памперс- 2, 3; и сега ползвам друга марка, затова гласувах с други.
Цитирай

Ползвала съм почти всички марки на пазара.
Най-ми харесава Дайперс и Либеро, за момента Либеро ме устройва повече като цена и сме на тях  Very Happy
Цитирай

София

До месец и половина - Либеро, сега Памперс 3. Като че ли от Либерото бях по-доволна.
Цитирай

София

Използвах Молфикс до скоро,но нещо започнаха да изпускат и сега вече сме на бившите Мамиа,сега са Мy love така пише поне на памперса.Много съм доволна,много WinkИзлизат ми най-евтино Wink
Цитирай

Самоков

И ние сме на 3-ка Памперс, но нищо им няма.
newsm10
Цитирай

В японски любовен филм

сега вече сме на бившите Мамиа,сега са Мy love така пише поне на памперса.Много съм доволна,много WinkИзлизат ми най-евтино Wink

А от къде си ги купуваш? Аз също ги ползвам, но  там където ги намирам продават още най-стария модел...
Цитирай

Пловдив

Ползвала съм само Памперс и съм доволна.
Цитирай

Аз ползвам Мамиа и съм много доволна Wink
Цитирай

Burgas

Либеро най- често.
Цитирай

на село

От около година сме на Либеро - памперс и памперс -гащи.
Цитирай

София

сега вече сме на бившите Мамиа,сега са Мy love така пише поне на памперса.Много съм доволна,много WinkИзлизат ми най-евтино Wink

А от къде си ги купуваш? Аз също ги ползвам, но  там където ги намирам продават още най-стария модел...
Ами аз ги намирам на едно единствено място само.В Борово живея и на пазара тук само в една аптека ги продават.Новите са по-тънки от старите и с различни шарки,сладурски са Mr. Green,иначе качеството не се е променило Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 104 отговора