www.feelunique.com - 14

  • 105 113
  • 762
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 67
   Мисълта ми беше, че за пръв път чувам, че козметичен сайт изобщо предлага опция за връщане на закупените артикули. Peace

На някои от парфюмите излиза надписче "try me" и посочват, че се изпраща с тестер, като можеш да върнеш голямата опаковка, ако не ти хареса (и естествено ако не е отворена). Предполагам, че е възможно и за козметиката.

# 676
  • Sofia
  • Мнения: 15 551
   Няма проблем да ползваш превозвач за доставката до тук, но не знам дали връщането ще ти излезе изгодно във финансов аспект – доколкото знам, БГ-Пощи не превозват парфюми (тук нека някой по-запознат да потвърди дали е вярно) – остава ти алтернативата да върнеш парфюма с някой международен куриер, но е доста скъпо. Иначе, не вярвам да има проблем, че пускаш пратката от Б-я. Peace

# 677
  • Мнения: 67
The Black Cat Благодаря за отговора.
Вероятно си права. Щом самият сайт не доставя парфюми до България вероятно има проблем, я с цената на доставката, я с дистрибуцията на акцизни стоки. 

# 678
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 515
Здравейтеее!
Влюбена съм в парфима Si Rose Signature на Армани, но никъде не го намирам Sad Някой може ли да ми помогне?!! МОЛЯ ВИИИ  Cry

# 679
  • София
  • Мнения: 10 309
Здравейтеее!
Влюбена съм в парфима Si Rose Signature на Армани, но никъде не го намирам Sad Някой може ли да ми помогне?!! МОЛЯ ВИИИ  Cry

http://www.houseoffraser.co.uk/Giorgio+Armani+Si+Rose+Signature/ … e,default,pd.html

# 680
# 681
  • София-Младост
  • Мнения: 23 336
и тук също:
http://www.enzo.bg/armani/si-parfjumna-voda-tester-za-zheni/

Последна редакция: вт, 10 май 2016, 15:13 от Ала-Бала

# 682
  • София
  • Мнения: 1 936
Въпросът е за друг парфюм Wink Armani Si Rose Signature

# 683
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 515

Благодаря много!
Интересно, че във feelunique проверих и не го открих - затова и писах тук за помощ! А и ми изписва следното: Due to shipping restrictions, this product is not available in Bulgaria. Change your location settings
А Вие от посочените сайтове пазарували ли сте и дали парфюмите са оригинални там?

# 684
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Няма как да поръчаш парфюм до България. Използвай превозвач.

# 685
  • Мнения: 2 843
Сигурно от една година не съм пазарувала от този някога мой любим сайт. Последно по някаква причина не приемаше плащането ми: нанасям данните от дебитната карта, опитвам да финализирам поръчката и ми излиза съобщение, че действията ми изглеждат подозрителни и да опитам пак. А картата ми е една и съща, пазарувала съм преди с нея, всичко е било ок и изведнъж - не става.

Отказах се да пазарувам и поради други причини, които личат от последните страници тук: въведената цена на доставката, неловящи кодове. Просто не знам какво се случи с този сайт. Преди доставката беше безплатна, нямаше разни рестрикции, беше по-евтино, отколкото в магазините в България... Сега почти няма смисъл.

Единственото нещо, заради което в един момент ще опра до сайта, са фон дьо тените - ползвам най-светлите номера, които не се внасят у нас. И като наближи време да купувам, защото сегашните ми количества привършват, просто не знам какво ще правя с този проблем с плащането. Ще трябва да им пиша писма и пр. разправии.

# 686
  • Мнения: 1 195
Защо не пробваш с пейпал?

# 687
  • Sofia
  • Мнения: 15 551
   Аз директно с карта плащах при последните ми 2 поръчки – нямаше проблеми. Rolling Eyes

# 688
  • Мнения: 1 449
Момичета, колко време ви се бавят поръчките напоследък? До България имам предвид. Моята последна поръчка, диспачната на  12 април още не съм получила. Трябваше да е тук на 22 април. Тракинга ми дава, че на 28 април е доставена в DELIVERY DEPOT и оттам нататък никакво движение повече от 2 седмици...

# 689
  • Мнения: 1 195
Последната ми беше пусната на 9 април, а дойде на 27 или 28, а трябваше на 21.

Общи условия

Активация на акаунт