Извънредна ситуация голяма - иде есен, а аз ще ставам мама! - еп.180

  • 34 120
  • 774
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 633
Записвам се и си смуквам от прашеца Simple Smile)) Благодаря за прекрасната тема!

# 16
  • От Луната
  • Мнения: 6 218
Добро утро и "честит" понеделник Simple Smile за мен и следморски Sad

Мецани, благодаря за темата, страхотна е! Нека е изпълнена с много положителни емоции и много положителни тестове! Заглавието е супер bouquet
Ели, честит рожден ден на "вашето всичко". Бъдете здрави, сплотени и много щастливи ...  Party
R_N дано да е било рано, докато няма лелка, няма да пускаме палците!
roxanna Естлар bugito Скитър благодаря за прашеца, смуквам си че тайно се надявам днес да дойде гадината и да се наредя пред кабинета на док! Да ме събуди след месец и да си имам две черти! Да ама нЪц! При ендото първо и ако разреши ще действаме, пък останалите проблеми ще ги мислим в движение!

Прочетох отгоре отгоре другата тема иии да ви кажа радвам се че не винаги аз съм "заядливата"  hahaha

Спорен ден от мен! И да не изпишете половината тема с гол запис ей?!

# 17
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Рокси зълва ти в коя седмица влезе .. аз се бях сетила за нея да попитам, ама ха днес, ха утре и така и не дойде ред Blush

Ели жива и здрава да ти е Иската, да расте и да носи само щастие и радост в дома ви! Hug Hug

# 18
  • Северозапада
  • Мнения: 5 471
Ели, честит първи рожден ден на Иси! Да расте здрава, усмихната и все така да радва сърцата ви!
Много ми е трудно да следя темата, ама ще се опитам  Mr. Green

# 19
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Меци, с Фокси вървят заедно, мисля че около 10 г.с., ама аз не мога да ги оправя, трансферът и беше на 10.07.

# 20
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
абе леко да й е на жената и с успешен финал ..

# 21
  • Мнения: 4 097
Здравейте и от мен!

Мецани, благодаря за новата тема   bouquet

Ели, честит празник! Много щастие ви желая!

# 22
  • Мнения: 1 172
Успешна тема, дами!  bouquet

# 23
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Ели да ви е жива и здрава Иси и много да ви радва. А вие скоро кака да я направите  bouquet
Мецко   bouquet за темата.
Успех ви пожелавам, а аз ще ви наглеждам

# 24
  • Мнения: 39 283
Честит рожден ден на Иси и Поспаланата. Да сте живи и здрави момичета.

# 25
  • Мнения: 1 787
Меци, благодаря за темата! Честит ти 8-ми месец.
Ели, да ти е жива и здрава дъщеричката!

# 26
  • Мнения: 3 191
Меци- страхотна е темата! Hug

Ели- Иси нека да е здрава и послушна, а вие с баща и- палувайте, та скоро да се сдобие детето с другарче.   bouquet

Поспаланче - много да си здрава , обичана жена и още по- обичана майка  bouquet
Рокси - заедно сме със зълвата ти, моят трансфер беше на 12-ти

# 27
  • Мнения: 4 696
Благодаря за новата тема, мн оригинално заглавие!
Ели, честита ти рожденничка!

# 28
  • Мнения: 1 898
Меци Благодаря за темата  Hug Страхотна е както винаги !
Ели Честит празник и от мен ! Да сте живи и здрави цялото семейство   bouquet

Хайде и от мен малки син прашец докато сме все още 3в1  Heart Eyes
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

Да ви е на късмет новата тема дами и да я напълните с много положителни тестове  Hug

# 29
  • Мнения: 63
Мили дами,моля приемете ме сред вас и вашата прекрасна тема.И аз съм от мечтаещите за мое мъничко човече.От доста време ви чета, мисля че е редно да ви се представя.Казвам се Пети на 31 год.,нашите опити за бебче са от 1год.и 8месеца.Няма открита причина при нас за ненастъпване на бременност.Желая късмет на всяка една от нас в трудната битка за рожба!!!  

Общи условия

Активация на акаунт