Отговори
  • Мнения: 100
Здравейте, скъпи мами!
Обръщам се към Вас, защото много често когато съм имала въпроси или колебания съм намирала отговор и помощ именно в този форум.
Бременна съм в 9-та г.с. и вече е време да си избера лекар, при когото да се следя и родя. Колебая се между 4 препоръчани ми специалисти: д-р Савова и д-р Исиклиева от б-ца Щерев, д-р Арабаджикова от б-ца Надежда и д-р Чорбова от б-ца Вита. Чувала съм доста добри отзиви за въпросните специалисти, но за д-р Исиклиева не намирам никаква информация, освен нейни статии и интервюта с нея. Попаднах случайно на нея, търсейки специалист с работно време, което да се разминава с моето за първия преглед, т.е. тя установи бременността. При нея отидох и за втория преглед, когато установихме и сърдечната дейност на плода.
Ще съм Ви благодарна, ако споделите мнения за която и да е от 4-те, всичко би могло да ми бъде от полза.

# 1
  • Мнения: 89
Д-р Искилиева се занимава предимно с прегледите по фетална морфология в клиника Щерев. Не знам защо са Ви препоръчали точно нея, но там има много други добри лекари.
http://shterevhospital.com/about/%D0%B4-%D1%80-%D0%BC%D0%B0%D1%8 … 0%B5%D0%B2%D0%B0/

# 2
  • Мнения: 10 874
Колебая се между 4 препоръчани ми специалисти: д-р Савова и д-р Исиклиева от б-ца Щерев, д-р Арабаджикова от б-ца Надежда и д-р Чорбова от б-ца Вита.
Има теми за болниците, можеш да попиташ в тях за конкретните специалисти: Peace
клиника Щерев
МБАЛ Надежда
МБАЛ "Вита"

# 3
  • Мнения: 100
Благодаря!

# 4
  • София
  • Мнения: 5 461
Аз се следя в Щерев при д-р Савова и съм много доволна засега!Факт е,че чакането пред кабинета,особено ако си без час е убийствено,но това не би ме отказало.

# 5
  • Мнения: 100
Да, за чакането пред кабинета на Савова и аз съм чувала. Може би за сега съм се ориентирала към Исиклиева. Ще видим как ще се развият нещата, дано не се окаже, че няма как тя да ме следи.

# 6
  • София
  • Мнения: 336
Здравей,
Аз се следя при доктор Искилиева в Щерев и засега съм доволна. Много е внимателна, обяснявя и, което за мен също е важно, спазва часовете си.

# 7
  • Мнения: 100
Здравей и на теб. И аз се спрях на нея, засега съм много доволна, обяснява всичко, спокойна е и е добър специалист. Ще споделям отзиви и по-нататък Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт