Странни лекарства за лечение при инвитро IVF

  • 1 555
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
CYTOTEC 200mcg (Misoprostol)

В момента съм в Цикъл на стимулация за IVF.
Изписаха ми CYTOTEC 200mcg на 5 ден от цикъла.

Някой в същата ситуация да е бил? Прочетох току що за него по Нета и се уплаших, нищо общо с стимулация за IVF.
Някой да ме успокои?

Благодаря

PS
Аз се обърках и отговорих на въпроса на лекара–на кои ден си? – със 6 ден–а то дефакто ми е 5 ден.
Може би ги изписаха заради кървенето – но е нормално – аз обърках деня – дано да не съм объркала всичко–ужас...даже не мога да броя...какво става...

Последна редакция: пн, 31 авг 2015, 22:38 от titi2222

# 1
  • Мнения: 778
Спокойно. Аз пих едно лекарство, което се предписва при химиотерапия след рак на гърдата. .....това ми бе третия опит и точно тогава стана!

# 2
  • Мнения: 11
Спокойно. Аз пих едно лекарство, което се предписва при химиотерапия след рак на гърдата. .....това ми бе третия опит и точно тогава стана!

Да – чудесата...
При мен всичко е объркано – дано всичко да се подреди като в приказка.

# 3
  • Мнения: 303
Спокойно. Аз пих едно лекарство, което се предписва при химиотерапия след рак на гърдата. .....това ми бе третия опит и точно тогава стана!

Да – чудесата...
При мен всичко е объркано – дано всичко да се подреди като в приказка.

На мен Стаменов също ми изписа това лекарство при последния трансфер. Аз също бях уплашена, но после разбрах, че всъщност така се опитвал да ми подобри структурно лигавицата. Надявам се, че знае какво прави!

# 4
  • Мнения: 11

На мен Стаменов също ми изписа това лекарство при последния трансфер. Аз също бях уплашена, но после разбрах, че всъщност така се опитвал да ми подобри структурно лигавицата. Надявам се, че знае какво прави!
[/quote]

С мисъл и чувство – се прави изкуство – и БЕБЕТА дано!

Общи условия

Активация на акаунт