С едно, две или три - всяка тука ще се уреди!Бъдещи мами над 35

  • 23 210
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 3 535
Ели, някакси това с отскачането да ги видим е толкова теоретично Sad Две седмици отпуск в Бг, в които да отидем малко на море, малко в София + при нашите и при свекърите ... Събират се два дни да в видя. Ако все пак отидем два пъти в годината- 4 дни  Confused . Сега с бебето, ще има заместител- тя като има внуци , много много не и трябваме със сестра ми  Mr. Green

# 736
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
Жане така е  Hug

Шери, много са сладки, а на Алекс смеха много заразителен  Heart Eyes много се смях Simple Smile

# 737
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Шери страхотни са   bouquet

# 738
  • Мнения: 1 432
Ели, всичко ще е наред  Hug

Амини, аз няма да викам да лежиш, щото знам колко е кофти. Обаче бебетата ще са си на мястото и след седмица ще ги чуеш  Heart Eyes

Шери, прекрасни са  Simple Smile

Нищо от работата не свърших днес, а утре имам срок рано сутринта. Лягам да спя, утре ще му мисля.
Скрит текст:
Но пък имам баница, заешка супа и боровинков сладкиш, който е предимно от боровинки  Sunglasses. А лисичето от оня ден се е наместило така, че ме ръчка на безумно място. Непрекъснато имам чувството, че ще ми се ходи до тоалетна и само се стряскам  ooooh!

# 739
  • Мнения: 683
Шеериии... Големи сладурковци.Аз пък се разплаках.От  умиление.Да са ви здравички и много да ви радват.Благодаря ти,че сподели с нас .
Две в едно,права си.Молитвите ми са за забременяване,износване и раждане на живо и здраво дете,на което да се радваме до края на живота си.А,за чертичките...иска ми се да ги видя просто така.Нали при мен са все едни мижави,та си ми е дерт.

# 740
  • Мнения: 13 929
Шери големи сладурковци  Heart Eyes
Аз си имам уай фай и телефон така че си лежа и чета  Simple Smile

# 741
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Аз като съм в леглото съм с таблет, като пътувам с тел., а като съм на дивана или на лекции на компа.
Амини ще стискам палци  Hug Hug.
Четох проучване, че бластоцитите с икси били основно моммичета, а без момчета.
Ние сме без икси, но 2 дневни нищо не пишеше за това, и там ще голямо чакане  Heart Eyes

# 742
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
Живи и здарви да са пък момичета, момчета няма да ги върнем Simple Smile

Аз съм с таблет, но той ми е с клавиатура и все едно съм с мини компютър, много ми е удобно, особенно сега Simple Smile

# 743
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Като си лежа ми е удобно без . Илейн вие ще гледате ли пола ?

# 744
  • Мнения: 13 929
За съжаление нямам таблет. На лаптопите не съм фен, обичам стационарните компютри Simple Smile

# 745
  • Мнения: 3 535
Какво е пуснала Шери?! Изтървала съм . Връщам да търсяю

# 746
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
Сега не гледат,  и да питам няма смисъл. Иначе когато му дойде редът искам да знам, не мога да стоя в неведение Simple Smile

# 747
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Амини що не си фен на лаптопите, аз като срасната с моя. На стационарен не знам от кога не съм сядала.
Илейн аз имах в предвид като дойде времето Simple Smile

# 748
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 297
Ооо задължително искам да знам, любопитна съм Simple Smile

# 749

Общи условия

Активация на акаунт