Kъм раждалите секцио!

  • 3 197
  • 37
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 069
Здравейте майчета,
ще раждам секцио и бих искала да ми обясните дали околоплодните води се пукат вагинално преди самото секцио или се аспирират по някакъв начин по време на секциото?

Благодаря ви предварително!

# 1
  • Мнения: 666
Не не се пукат вагинално

# 2
  • Мнения: 992
мойте изтекоха сами в къщи но принципно знам че не се пукат вагинално успех и леко раждане

# 3
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
И при мен не ги пукаха вагинално, предполагам, че по време на секциото са изтекли  Rolling Eyes
Леко раждане  Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 2 957
И на мен не са ми пукали водите.

# 5
  • Мнения: 910
Мисля че по време на секциото са изтекли.
Леко раждане.

# 6
  • Мнения: 3 447
Не ги пукат, аспирират се по време на секциото.

# 7
  • Мнения: 318
emoli, не ти пукат околоплодните води, но пък ако нямаш разкритие ти правят малко, за да може после по-лесно да се изчистиш и да не задържаш кръв.

# 8
  • Мнения: 9 900
emoli, не ти пукат околоплодните води, но пък ако нямаш разкритие ти правят малко, за да може после по-лесно да се изчистиш и да не задържаш кръв.
е това за пръв път го чувам. Искаш да кажеш, че ако нямаш разкритие, не можеш да се изчистиш добре?

# 9
  • Мнения: 696
emoli, не ти пукат околоплодните води, но пък ако нямаш разкритие ти правят малко, за да може после по-лесно да се изчистиш и да не задържаш кръв.
е това за пръв път го чувам. Искаш да кажеш, че ако нямаш разкритие, не можеш да се изчистиш добре?

И аз за пръв път чувам. Имам приятелка, която преноси 1 седмица, нямаше никакво разкритие и затова я срязаха. Не са й правили никакво.

# 10
  • Мнения: 972
Не пукат водите, а за изчистването - чистят те след изваждането на бебето, отвътре. Затова при секцио кървиш по-малко. И двата пъти докато ни изпишат ми беше спряло кървенето - една седмица.

# 11
  • Мнения: 9 900
чистят те слд изваждането на бебето. Затова при секцио кървиш по-малко. И двата пъти докато ни изпишат ми беше спряло кървенето - една седмица.

хехе, и това е индивидуално, аз откарах 50 дни Simple Smile

# 12
  • Мнения: 1 059
и мойте не са ги пукали

# 13
  • Мнения: 1 976
Аз преносих, нямах никакво разкритие, не съм имала никакви проблеми с изчистването!!! Водите ти изтичат по време на операцията /слагат една тръбичка и през нея текат/ При мен някой беше забравил да сложи тръбичката или не беше я сложил както трябва, та в крайна сметка окъпах докторите  Joy Joy Joy
Лохиите ми бяха страшно много и си кървях 40 дни!

# 14
  • Мнения: 7 803
ми ако не правят раzкритие на теzи които нямат от къде ще иzтичат лохиите  newsm78
раzбира се че правят това го обясняват докторите като част от операцията ама ако ги питате явно щото тук ми го обасниха  Peace
моите води сами се спукаха

Общи условия

Активация на акаунт