"Завръщане"/Sila/-С участието на Джансу Дере и Мехмет А.Алакурт~Тема 33

  • 52 226
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 520
Момичета, задавате ли си въпроса какво прави тоя човек вече трети ден в Сиирт, след като скоро беше там? Има ли някой информация, защото според мен или снима, или нещо по политически причини е там. В сайта му имаше пак една снимка на статия от в. Хюриет с изказване на лидера на Народната демократическа партия Селяхатин Демирташ, който е кюрд. Нашето момче ми намирисва на нещо кюрдско май? Знае ли някой? newsm78 newsm78 newsm78 newsm78
Кажи от къде знаеш, че е в Сиирт, за да ти намерим информация, защо е там  Wink

# 31
  • Мнения: 9 388
Ваня, благодаря и на теб за отговора! Решили са да мъчат драгия зрител с оставащите 4 серии, излъчили са ги по-късно. Ех, тези телевизии, нямат милост към нас!

Те тук са проявили великодушие, защото има хубав край newsm12 но какво да кажем за отворения край на Еманет и за безумния финал на Реис smile3511 smile3511

Много си права, Цвети. Не обичам сериали, които си гледал месеци или нощи безкрай, да остават с отворен финал. Аз изгледах Въпрос на чест последната седмица и сега повтарям някои моменти отново, защото ми грабна сърцето. Останах удовлетворена от финала. Това се казва финал. И от финала на нашето Завръщане останах доволна, но Рейс и Еманет - язък за безсънните ми нощи.

# 32
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Скрит текст:
Ваня, благодаря и на теб за отговора! Решили са да мъчат драгия зрител с оставащите 4 серии, излъчили са ги по-късно. Ех, тези телевизии, нямат милост към нас!
Те тук са проявили великодушие, защото има хубав край newsm12 но какво да кажем за отворения край на Еманет и за безумния финал на Реис smile3511 smile3511
Много си права, Цвети. Не обичам сериали, които си гледал месеци или нощи безкрай, да остават с отворен финал. Аз изгледах Въпрос на чест последната седмица и сега повтарям някои моменти отново, защото ми грабна сърцето. Останах удовлетворена от финала. Това се казва финал. И от финала на нашето Завръщане останах доволна, но Рейс и Еманет - язък за безсънните ми нощи.

Може да е отворен финала, но го има. За една седмица какъв финал искате да има. Ако сте следили сериала онлайн и  внезапно ти сервират че следващата седмица ще финализарат сериала по решение на телевията и на този финал ще сте доволни. Защото съм гледала и сериал който оставиха без финал.

# 33
  • Мнения: 9 388
Ваня, права си, че екипът не може да направи чудо, ако му сервират, че сериалът трябва да приключи...вчера. В тази ситуация има невинни и виновни. Аз се чудя на виновните - и десет човека да гледат сериала, не трябва ли продуктът да е изпипан по правилата на занаята. Явно има неща, които не знаем, но е много, много неприятно да следиш история, която остава без край.

# 34
# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 2 038
Кажи от къде знаеш, че е в Сиирт, за да ти намерим информация, защо е там
Цитат
От тук, Марги
Mehmet Akif Alakurt  се чувства KarizMAA
1 час · Siirt, Turkey · https://www.facebook.com/mehmetakifalakurtmaa?fref=ts

# 36
  • Мнения: 9 388
Хортензия, това е фенски профил на МАА, не личен. Този, който го списва, се намира там, не нашето момче.

# 37
  • Мнения: 1 238
Скрит текст:
Ваня, благодаря и на теб за отговора! Решили са да мъчат драгия зрител с оставащите 4 серии, излъчили са ги по-късно. Ех, тези телевизии, нямат милост към нас!
Те тук са проявили великодушие, защото има хубав край newsm12 но какво да кажем за отворения край на Еманет и за безумния финал на Реис smile3511 smile3511
Защото съм гледала и сериал който оставиха без финал.

Ваня, аз имам неприятен спомен  от Пътят  на Емир.  Там беше,,върховно''' След голямото гледане на ОС....но при гледащите онлайн е по-кофти,аз знаех,че е само 10 серии,но не очаквах завършек в нищото Rolling Eyes


# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 2 038
Хортензия, това е фенски профил на МАА, не личен. Този, който го списва, се намира там, не нашето момче.
Цитат
А този не е ли негов? https://www.facebook.com/profile.php?id=531353388&fref=nf  Тук е статията.

# 39
  • Мнения: 2 532
Скрит текст:
Скрит текст:
Светле, Мерси за, пак много красивото ни кътче Heart Eyes Hug  bouquet
 Hug Hug Hug На всички Прекрасници чаровници и, на единственият ни, прекрасен чаровник Wink
от мен
тази българска суфра за "Warming House"!  smile3503

Вай, Диди, голямо месене е паднало  smile3521 Мммм... вкусно, вкусно  smile3508 Щом думбака си напълнем, ще засвирим, потанцуваме и пеем, та Агата ни с мерак и чок ищах всяка друшка във постелята да вземе Wink ooooh!  Embarassed
[/quote]

Така е Марго smile3521
Да види наш Мехмет, че освен много красиви, чаровни, умни, талантливи, сме и много добри кулинарки! и знаем, как да стигнем до мъжкото сърце, по най краткия път!!
Ах! само да ни падне smile3508

# 40
  • София
  • Мнения: 1 520
Хорти, това е https://www.facebook.com/profile.php?id=531353388&fref=nf единственият личен фейсбук профил на Мехмет Акиф. Да, той е публикувал статията, но нали се сещаш колко още има такива като нас, които я четем и публикуваме по форумите информацията, защото други извори нема  Simple Smile Другият личен профил във фейса след рождения ден той го деактивира.

А ето гологлав и без брада батко Gökmen Alakurt
Shocked

Последна редакция: чт, 03 сеп 2015, 20:21 от Margarita Червенокоса вещица

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 2 038
Много ти благодаря, Марги!  Hug Hug Hug Hug Чудесна си!!!!!  bouquet  bouquet  bouquet

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 2 038
Като гледам и по-малкото му братче, нашият красавец, върви натам!!!

# 43
  • Мнения: 939
Здравейте, всички и в новата тема.

Хортензия, .ами май да..
Като гледам и по-малкото му братче, нашият красавец, върви натам!!!

# 44
  • Мнения: 21 201
Привет на всички, Hug.......Hug с които не съм се засичала днес.
Мехмет нямаше ли няколко лични профили във фейса, не само един? newsm78
Ми няма партньор Султанката като не се сещат с кой да я съберат в проект. Laughing
Ако не бяхте казали, че обръснатият е Гьокмен щях да си помисля, че е Агата.

Общи условия

Активация на акаунт