Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • София
Мами, много искам да купя на мъника джинсово , но семпличко якенце за настъващите следващата седмица топли дни.
Той е доста височък , затова пиша 92 см, за толкова му купувам.
Не мога да намеря, все едни джобове странни, апликации разни .Искам изчистено джинсово якенце.От къде да купя? Благодаря ви!

# 1
  • София
Ние също сме на 2,но сме малко по-високи.Аз купувам следващия размер.Купих на малкия светобежово джинсово якенце миналата седмица от магазин Бокал при Билла-Люлин.Има само 2 джоба от двете страни и нищо повече.Мисля,че имаше и по-малки.Този модел яке го имаше и в тъмнокафяв вариант.
Със сигурност вашия размер изчистено якенце има в детския магазин до супермаркет Европа в Люлин 9.Виж и на кооперативния пазар.

# 2
  • До парка
Имаше хубави в склада на WENICE на Илиенци,ама аз гледах за госпожици newsm78,не обърнах внимание на момчешките.Но те по рпинцип имат хубави неща и не са натруфени.

# 3
  • София
Къде точно е този склад? И по-евтини ли са им нещата отколкото в магазините?

# 4
  • До парка
За по-евтини не са по-евтини,разликата е с 1-2 лв,такава им е политиката,на дребно продават по магазински цени.Нямам спомени точно кой номер е,но е съвсем близо до централния вход.След като влезех през централния вход,продължаваю направо,пада се девтия или десетия от лявата страна.Последния път,когато ходих имаше разнообразни неща.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт