Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 353 членове Включете се
Най-после да си купя свестни препарати за чистене - 9
1 Потребител и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
15-29 от 812 отговора

София

И аз имам проблем с почистването на фиксирани прозорци. Имам такова за коли с дълга дръжка, но не става добре пак. За да се обере водата и препарата, трябва да се мине с перото за стъкло, което пък иска равномерен натиск, но като ми е на 2 метра, натискът не стига до него или пък е неравномерен. При баба ми сме на 4ти етаж и някак си да се надвеся оттам и да търкам, не ми е много ок... Фиксираните прозорци са в средата и по средата на стъклото горе никога не успявам да ги измия добре. От двете страни минавам и пак по средата не е ок.
Цитирай

Г-жа Рамацоти   bouquet да точно от котлен камък.Ще го пробвам този препарат с оцета. Благидаря!
Цитирай

Г-жа Рамацоти   bouquet да точно от котлен камък.Ще го пробвам този препарат с оцета. Благидаря!

Котлен камък  по  душ кабината чистя с обикновен оцет , Полирапид, Медикс за баня ....пръскам , разнасям и след малко изплаквам с душа ... оцета върши същата работа като всеки друг препарат 
Цитирай

оттам, откъдето започва България

Е, щом е решила, нека пробва. Аз вече писах, че от този препарат с оцет не може да се очакват чудеса.
Цитирай

Русе

От време на време и аз почиствам варовик с оцет. Върши дори по-добра работа от препаратите пък ми излиза  по-евтино, защото ползвам „кисел продукт”, който струва 50-60 ст. А ел. каната чистя само с лимонтузо.
Цитирай

Я напиши за ел кана как я чистиш  на мен е пълна с варовик и падат люспи като сипвам вода от нея ...
Цитирай

Русе

Я напиши за ел кана как я чистиш  на мен е пълна с варовик и падат люспи като сипвам вода от нея ...
Обикновено правя процедурата късно вечер. Пълня каната на максимума, сипвам вътре едно пакетче и я включвам да заври. Като изключи я оставям цяла нощ. На сутринта варовика го няма. Чистила съм навремето служебната кана, която като се върнах от отпуск по майчинство не можах да позная. При нея се наложи 2-3 дена по ред да пускам, накрая и с нож постъргах, но варовика падна. Мисълта ми е, че ако ти е повече котления камък, може да се наложи да повториш.
Цитирай

София

Moята стъклена преграда в банята чистя с ЦИФ, разнасям с такава четка
После само изплаквам с душа.
Цитирай

Сложи обикновен оцет и включи да заври.
Цитирай

София

Момичета, сигурно сте го обсъждали в предните теми, за това моля за сентенция от вас като запознати.
Питанката 1 е - препоръчайте ми ХУБАВ прах за бяло пране. Дрехите да светят и да миришат на хубаво трайно.
/прах преди с Ариел - развалиха го, Минах на вносно ОМО - развалиха го, сега да не решите обаче, че като ми препоръчате прах и него ще развалят  Crazy/

Питанка 2 - препоръчайте ми препарат за цветно пране, който да щади цветовете, но да е с дълготраен мисрис.

Не обичам да ползвам омекотители - дрехите усещам лепкави,  а тъй като прането ми съхне на позатворена тераса после сякаш усещам мирис на вкиснато. С Ленор положението е най-зле.

Преди време бях донесла като армаган за приятели от Франция един омекотител, който се продаваше в суперите - едни такива дълги полиетиленови меки опаковки, от който и една лъжичка да сложиш дрехите ухаеха до следващото пране  Love Толкова години минаха, защо при нас няма нищо свястно?

Отговорът на всички въпроси се казва Ариел. Но за повече подробности - следи темата за перилните препарати.
Цитирай

Аз пък имам питане за хубав моп, знам, че темата е за препарати, но те вървят ръка за ръка  Laughing
Купувам си от т. нар. тип "пеперуда" защото според мен по- добре се изстисква, но много бързо пада гъбата, все резервни сменям.
Обмислям комплекта на Веледа, но ми трябват повечко положителни отзиви   Crazy
Цитирай

Тази седмица ще има моп с двоен изстискващ механизъм на 5.99 лв. и ще отида да го погледна. Замислям се за него, защото аз имам и с единичен механизъм, но той изисква допълнително изстискване с ръка.
Цитирай

София

В кой магазин е този моп?
Цитирай

Ох, че съм разсеяна - в Кауфланд.  Money
Цитирай

Някои мил ли е стени с латекс, бели и цветни. Какъв препарат смятате, че е подходящ?
И ако някой каже:ами защо не направите ремонт? ще кажа:Няма пари за ремонт, ма како, дичата гладни   bouquet
Цитирай
1 Потребител и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
15-29 от 812 отговора