А за д-р Джонгова?

  • 3 059
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 376
Някой може ли да ми каже какви са му впечатленията от д-р Джонгова? Аз обаче я търся за хормонални проблеми, ПКЯ, въобще проблеми преди забременяването, не за бременност или раждане. Според вас подходящ лекар ли е за тези неща? Видях, че под името й пишеше "гинеколог-ендокринолог", та ми се стори обнадеждаващо. Но все пак, бих искала да чуя субективни мнения на нейни пациенти, ако има.

# 1
  • Мнения: 8 163
Едно време ходех при нея на редовни прегледи. Беше доста преди да забременея и много ми харесваха както ерудицията (въпреки младостта), вниманието и тактичността й, така и скоростта, с която се получаваха резултатите от изследванията. Но откакто завърших, кабинетът ми беше твърде далеч и започнах да ходя при Русева от 14-та п-ка.

# 2
  • Мнения: 6 314
Нямам лични впечатления, но моя позната проследи при д-р Джонгова и двете си бременности.
И двата пъти роди при нея и е много доволна.

# 3
  • Мнения: 3 376
Благодаря ви за информацията, наистина ми помогнахте!

# 4
  • София
  • Мнения: 6 477
Мисля, че ще бъдеш доволна от избора - д-р Джонгова! А и както чувам от бъдещи мами вече имала и много добър ехограф. За това, че е добър професионалист и невероятен човек - изобщо не го коментирам! Ако не беше тя, може би сега изобщо нямаше да се моткам из тез форуми! А както чевам в последно време доста софийски бебета са "нейно дело" - искам да кажа проследяване на тяхното развитие и идването им на бял свят!
Успех! Wink

Общи условия

Активация на акаунт