Хайде на театър 3

  • 177 011
  • 753
  •   1
Отговори
# 60
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 3 986
Мнения за "Едно малко радио", "Bella Donna" и "На другата сутрин" в Сатирата?
  bouquet

Бела дона и На другата сутрин ми харесаха без ефекта "Уау"! Sunglasses

# 61
  • Мнения: 1 622
Препоръчайте ми, моля, театър, който да е подходящ за дете на 11г. Вече не сме за детска постановка, но не става и за възрастна. Гледали сме "Ритъм и блус" в Театър зад канала и много му хареса.
Може да е нещо в Музикалния театър.

# 62
  • София
  • Мнения: 6 085
Препоръчайте ми, моля, театър, който да е подходящ за дете на 11г. Вече не сме за детска постановка, но не става и за възрастна. Гледали сме "Ритъм и блус" в Театър зад канала и много му хареса.
Може да е нещо в Музикалния театър.
През миналия сезон водих децата на "Българи от старо време". Хареса им, всеки откри нещо за себе си. Аз не бях във възторг, не можах да избегна сравнението с Видин Даскалов и Арон Аронов.
"Зоро" е приятна постановка и е подходяща за тази възрастова група, но не я видях в програмата за октомври.

# 63
  • Мнения: 1 622
Спунк, това в кой театър е?

# 64
  • София
  • Мнения: 6 085
В Музикалния.

# 65
  • Мнения: 1 622
Благодаря

# 66
  • Мнения: 1 207
Препоръчайте ми, моля, театър, който да е подходящ за дете на 11г. Вече не сме за детска постановка, но не става и за възрастна. Гледали сме "Ритъм и блус" в Театър зад канала и много му хареса.
Може да е нещо в Музикалния театър.
Сещам се за Парижката Света Богородица в Театър София, въпруки, че имаше 2-3 голи задника и Есмералда си показа ци**те...
Мъже под чехъл и Между два стола също са доста забавни.

# 67
  • на път
  • Мнения: 2 804
Мнения за "Едно малко радио", "Bella Donna" и "На другата сутрин" в Сатирата?
  bouquet

Прекрасна постановка, невероятна Мая, само редовете в салона са ужасно нагъсто. Гледахме го с децата и те много се смяха.

# 68
  • Мнения: 281
Мнения за "Едно малко радио" в Сатирата?
  bouquet
Прекрасен моноспектакъл на Мая! Мен наистина ме развълнува и го препоръчвам!

# 69
  • Мнения: 430
Вчера гледах постановката Червено в Театър 199 - благодаря на всички споделили впечатленията си и насочили вниманието ми към нея! Невероятен Георги Кадурин - такова превъплъщение, много добре представен образ, реалистичен. Човек успява да припознае реална личност, да усети истинския Марк Ротко. Прекрасната игра на Иван Юруков също не остава незабелязана (лично аз го преоткрих тук  Embarassed ) Само мога да изкажа голямото си разочарование от слабата заетост на залата, надявам се да е така само поради факта, че сезонът стартира през този месец.

# 70
  • София
  • Мнения: 1 201
Гледах "Червено" преди година, но абсолютно споделям мнението ти за спектакъла.
Преди десетина дни и аз открих театралния сезон в 199 с "Чинечита". Хареса ми, особено Стефан Мавродиев. Залата и тогава беше полупразна и ми беше малко мъчно за усилията на актьорите.

# 71
  • София
  • Мнения: 5 499
Гледах "Червено" преди година, но абсолютно споделям мнението ти за спектакъла.
Преди десетина дни и аз открих театралния сезон в 199 с "Чинечита". Хареса ми, особено Стефан Мавродиев. Залата и тогава беше полупразна и ми беше малко мъчно за усилията на актьорите.

Ами аз все по-малко ходя на театър - с този минимализъм - празни сцени почти без декори и без свестни костюми, не ми е интересно и приятно. Обичам да гледам пълноценни преставления, каквито бяха навремето...Кажете ми някоя постановка с богат декор и хубави костюми, моля? Благодаря предварително.

# 72
  • Мнения: 30 965
Вишнева градина.

# 73
  • София
  • Мнения: 1 201
"Скъперникът" в Зад канала.
"На ръба" ми хареса страшно като сценография. Иначе имам известни резерви.
Иначе театър се прави и без костюми и богат декор, вижте Мариус Куркински. Той може да ти преразкаже разказ на Чехов и ти да съпреживееш всичко единствено благодарение на гласа, жестовете и очите му.

# 74
  • Мнения: 430
Замислих се, но сякаш скоро не съм попадала на постановка с богати декори, а й сякаш държа повече на играта и очаквам от актьорите да ме омагьосат, не обръщам много внимание на декора (което не знам дали е добре или не).
Четох преди около седмица една прекрасна статия посветена на "Процесът против богомилите" и мисля да я посетя през този театрален сезон. В предната тема имаше само едно мнение за тази постановка. Има ли други посетили я? Ще ми е интересно да споделите мнение Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт