ЛЮБИТЕЛИ НА КУЧЕТА - 61 тема

  • 41 877
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 683
Записвам се и аз в новата тема.
Моето куче знае: седни, легни, дай лапа и горе (да се изправи на задни крака). Щом види лакомство или фъстъци ги започва една след друга без някой да задава команда  Crazy

# 16
  • Мнения: X
Предното ми куче го бях научила на сумати команди. С Руфъс не се занимавах, знае само "стой", "ела", "донеси" и "долу".
За сметка на това обаче си знае всичките (над 10) плюшени играчки по име и ги носи като назова името.

Теди, да ти е жива и здрава Ати и много дълги години да ви радва.  Hug Hug Hug
Скрит текст:
Как е Матейчо?

Руфъс до 2 седмици (живот и здраве) ще си има братче.  Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 593
Вероника Мерси много за тема.  Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 221
Атилка знае основни команди - седни легни, място. Започнахме с обучението още като я взехма - 4 месечна беше. Също така дава лапи, лази и може да се покланя Simple Smile  После свободното ни време рязко намаля и приключихме с ученето на нови неща Simple Smile

Сиси:
Скрит текст:
Леле Сиси, то не останало. Пожелавам ти леко раждане, бързо да се възстановиш и да ни покажеш малкото братче на Руфъс  Simple Smile Матейчето расте и става все по - палав. Ати сигурно е качила няколко кила от както е проходил - той постоянно и носи нещо за ядене Simple Smile

# 19
  • Мнения: X
Мерси мила Теди.   bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 6 085
Благодаря за темата.
Записвам се със снимка и портрет, нарисуван от дъщеря ми.
Скрит текст:

# 21
  • СОФИЯ/ДРАГАЛЕВЦИ
  • Мнения: 752
Спунк Има страхотна прилика.Браво на дъщеря ти   bouquet

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Аз вече икономисвам от храна, момчето се изхранва с водорасли сутрин на разходките  Mr. Green, на далавера съм

# 23
  • София
  • Мнения: 11 102
Здравейте!  Hug
Вероника, благодаря за новата тема.   bouquet
ЧРД на АтиHeart Eyes
Сиси леко раждане и от мен!  Hug

Ето и един мокър данък:

# 24
  • Мнения: 224
Запис и от мен. Hug
Вероника, благодаря за темата! Чудесна е! Heart Eyes
Сиси, леко раждане, мила! Живо, здраво и късметлийско "братче" на Руфъс.  baby_neutral  Heart Eyes
Спунк, дъщеря ти рисува уникално!
Жгмъц, на язовир ли сте?
Tedi_Ati , много красив рожден ден! Мати и Ати са ми едни от любимците. Heart Eyes
madlena и аз искам Дългото да мине на водораслена закуска, ама не ще. Пък и аз го водя по реки, язовири и потоци...  Laughing
Данък:
Скрит текст:

# 25
  • Мнения: X
Благодаря ви, момичета.  Hug

Много хубави данъци!

Спунк, детето ти има талант!  bouquet

# 26
  • Мнения: 2 683
Нещо коментара ми се е изтрил  newsm78
Нищо. Тук съм и аз в новата тема. Нямам нови снимки за плащане на данък, но ще направя скоро Wink

# 27
  • Мнения: 2 596
Да се запиша и аз. Нямам животинка, с която да платя данъка, но много искам да си имам един гушливко  smile3518

# 28
  • София
  • Мнения: 3 833
Ей не без мене Laughing Laughing

Вероника мерси за темичката  bouquet  bouquet

Сисинка леко раждане и после данък на Руфъс със братчето Heart Eyes Heart Eyes

Tedi_Ati ехеееее пораснала Атиии. Да е жива и здрава Wink Явно гладна няма да остане Laughing Laughing


Оххх ние сме с ново 20. Преди няколко месеца забелязах, че понякога като се изака Лиса започва да рине със задните крачка. Ама това го правеше много рядко. Да ама от месец насам рине като бик след всяко акане Laughing Laughing Laughing Върти се даже в кръг и тъй като повода е дълъг само 1,20 м познайте кой става в пръст и трева Laughing Laughing Laughing Хем ми е адски смешно, хем после трябва да си чистя кецовете Laughing Laughing Laughing

# 29
  • Мнения: 885
Дойде братчето на Стелито и при игра и е наранил едната и лапичка и куца Стелито Sad Утре ще я водя на вет.Дано не е счупена.Много зле се чувствам Cry Cry

Общи условия

Активация на акаунт