второ раждане

  • 1 559
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 849
Първо раждане от първите контракции -12 часа и епизиотомия,21 дена преди термин ,второ раждане от първи контракции- 5 часа перинеотомия ,2 дена преди термин . Peace

# 16
  • Мнения: 10 758
Първото го родих 7 дни след термина, а второ 22 дни преди термина.и двета са ми секцио.
Според мен при всеки е различно.Като раждах първото, една жена раждаше второто и каза, че й било по-трудно раждането.

# 17
  • Мнения: 380
Второто ми раждане беше определено по- бързо и 4 дни преди термина, а първото един ден след термина. И при двете нямам нито един шеф. А дали е било по- безболезнено... Thinking незнам. Първото без упойка, а второто с упоика, така че не мога да направя сръвнение. Определено второто ми хареса повече  Whistling и се чувствах супер свежа след това! Не се шашкай при всеки е различно!
Пожелавам ти леко раждане! Hug

# 18
  • Мнения: 168
мили мами всички познати ми казват че второто раждане идвало преди термина и било по леко от първото има ли нещо вярно аз първото го преносих 2дни и бях с епизиотомия сега смятам да съм с епидурална но живот и здраве има още време
ще  се радвам ако споделите опит 
Не винаги. И втория път родих с индукция, т.е. щях да попренося, ако ме бяха изчакали. Много по-бързо мина, вярно, но не и по-леко. Пак не ми се разминаха шевовете-8 на брой. Индивидуално е.
Леко раждане на теб.

Общи условия

Активация на акаунт