Крем за околоочен контур

  • 18 403
  • 80
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
Тема: а креl … 0;ур? дано съм ти била полезна Peace Моите изисквания са малко по-различни от твоите, но пък има изброени мноооого кремове и все нещо може да ти хареса. Аз си взех околоочен гел с Ройбос на Талодерма Wink имат и нощен крем и цената беше съвсем прилична. Успех в избора Hug

shoni, сподели моля те от кой крем не си доволна, че и аз ползвам тяхната козметика. Доволна съм от гела с алое и авокадо, от маската за очи от Спа планет и сега се каня за Аню ретроактив, ама малко да си изчерпам запасите, че .....

Последна редакция: сб, 25 мар 2006, 23:44 от Яна (2 в 1)

# 16
  • Мнения: 3 164
shoni, сподели моля те от кой крем не си доволна,

точно от този с алое и авокадо, който ти си доволна Mr. Green аз го измазах вече и затова се озъртам за нещо ново-иначе козметиката на еъвън ми допада като се съобразявам с типа кожа-за лицето в момента съм с масло от чаено дърво и грейпфрут и съм доволна(но кожата ми е проблемна и ми излизат гадости независимо от крема(като го поизчерпа и ще поръчвам на Биотрейд.

# 17
  • София
  • Мнения: 10 309
Хареса ми хидратиращия на Рок(Дистресант) по случая преди седмица си взех и нощия за лице от същата серия и един дневен хидратиращ с витамини, но и двата не ми допаднаха... май ще мина и аз на Ла рош, взех си мостричка от този дето си си го взела, мисля утре да го сефтосам  Mr. Green
Аз не съм особен спец в околочните  Embarassed толкова са ми чуствителни очите, че малко са кремовете от които не ми люти  ooooh! с български, не бих рискувала...

# 18
  • Мнения: 46 508
И на мен "Дева" ми възпали очите  Confused
За сега съм се спряла на "Лореал" и нямам забележки  Peace

# 19
  • Мнения: 27 524
Дева стартираха доста добре,но после се оказа,че не струват. Козметиката на Рок не се води за особено добра  Whistling

# 20
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Дева стартираха доста добре,но после се оказа,че не струват. Козметиката на Рок не се води за особено добра  Whistling

за тази ли говориш?
http://www.rocskincare.com/
защо да не се води добра newsm78

# 21
  • Мнения: 27 524
Тази,да.Не знам и аз защо.Поне тук чувам много оплаквания от нея и даже в аптеките,ако питаш за съвет,не ти я препоръчват,а предлагат Виши или другите там марки.Иначе аз не съм ги ползвала.

# 22
  • София
  • Мнения: 10 309
Тази,да.Не знам и аз защо.Поне тук чувам много оплаквания от нея и даже в аптеките,ако питаш за съвет,не ти я препоръчват,а предлагат Виши или другите там марки.Иначе аз не съм ги ползвала.
Ами околоочния на Рок не ми пари на очите... харесва ми, за разлика от Виши, където от 5-6 продукта, включително околоочен за суха кожа(в бурканче, гел, с един преливащ цвят) ни един не ми допадна  newsm78

# 23
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Тази,да.Не знам и аз защо.Поне тук чувам много оплаквания от нея и даже в аптеките,ако питаш за съвет,не ти я препоръчват,а предлагат Виши или другите там марки.Иначе аз не съм ги ползвала.
А при мен се получи обратното.Бях тръгнала за Виши,а аптекарката(която ми е близка) ме посъветва,че е по-добре да  си взема Рок.И мои познати са имали оплаквания от Виши.Според мен всичко е много индивидуално и не би трябвало да се спори,коя козметика е по-добра.

# 24
  • Мнения: 27 524
Да,разбира се.Явно около мен са се случили все недоволни и аз съм предубедена.

# 25
  • София
  • Мнения: 9 467
Е, не можеш да твърдиш със сигурност, че нещо е добро или не, когато самата ти нямаш лични наблюдения за нея. Wink
Освен това, всяка козметика си има добри и не чак толкова добри продукти.
Но Рок са поне две идеи по-добри от Виши, да речем. Wink

Чете, я пробвай кремчето с Ройбос на Талодерма.
Много приятно гелче е и много приятно ухае. Влюбена съм в тази миризма, направо.  Crazy Непременно го пробва Peaceй.  Иначе аз го ползвам само за нощно мазане. През деня от крема с филтър и там мажа. Wink

# 26
  • Мнения: 2 922
имах на Дева (и аз не мога да си позволя скъпа козметика), но така щипеше на очите,
И на мен ужасно ми щипеше Дева-та  ooooh!
Сега ползвам на Oil of Olay - едно прозрачно гелче.

# 27
  • Мнения: 27 524
Е, не можеш да твърдиш със сигурност, че нещо е добро или не, когато самата ти нямаш лични наблюдения за нея. Wink
Освен това, всяка козметика си има добри и не чак толкова добри продукти.
Но Рок са поне две идеи по-добри от Виши, да речем. Wink


Не съм искала да прозвучи,че го твърдя със сигурност,лошо съм се изразила.Личните наблюдения са ми споделени и аз само препредавам.  Wink
Дали Рок са по-добри от Виши не знам.Обикновено това е предполагаемо от цената.

# 28
  • София
  • Мнения: 10 858
В момента и аз ползвам едно евтино кремче за околоочния контур - на Регал, от серия Бюти.

Ми да ти кажа по нищо не отстъпва на скъпите, ползвала съм на галеник, Виши, и един на Есте Лаудер.
По препоръка от форумите си го взех това на Регал и е направо супер. Пък и е 20 мл.
Води се Стягащ крем за околоочен контур. Цената му е около 3 лв. не помня точно.

# 29
  • Мнения: 18 542
Аз пък си мислех, че Рок са много добра козметика. Явно за всеки е индивидуално, защото не съм чула за някой продукт всички да са само доволни или само недоволни.
nad_tab, да споделиш отзиви после  Simple Smile
kopche, и аз си мислех за Талодерма. Проблем е, че трябва специално до Халите да ходя, защото хич нямам път натам, ама в сряда няма да съм на бачкане, та може да отскоча.

Общи условия

Активация на акаунт