Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 25 март 2006, 17:43 ч.

Чай за отслабване

• 380
  • 3
  •   1
Отговори
  • Благоевград
Кърмя,искам да пия чай за отслабване.Според вас ще ми навреди ли на самата мен и вредно ли е за кърмата? Hug

# 1
  • София
Първо, според мен не си избрала точния форум за този въпрос, опитай в Майки (бъдещи и настоящи) или в Красива мама. И все пак доколкото ми е известно всички подобни отслабващи средства влияят на кърмата. В посока намаляване. Така че, ако си решила да спираш кърменето давай, но ако не по-добре изчакай. В крайна сметка били сме дебели цяла година какво са още няколко месеца Laughing Joy

# 2
  • София/Осло
Смятам, че не е подходящо да пиеш тези чайове или кафета, които рекламират/дори на някои от тях съм чела изрично ,че не се препоръчват за бременни и кърмачки/.Най-добре си направи една балансирана диета .Така няма да лишаваш нито себе си , нито бебчето от ценни хранителни вещества.

# 3
  • София
Изцяло подкрепям казаното от деата. Недей да рискуваш! Има време за всичко. Още повече, че от кърмене се отслабва, просто трябва време.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт