Прибрахме се!

  • 2 221
  • 32
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Здравейте, мили мами и татковци! Прибрахме се най- после, след 5 дневен престой в Св. София. Бебо Юли се чувства добре- спинка мнооого, хапва не чак толкова много, малко повръща и още по- малко плаче. Има лека жълтеница, но в рамките на нормалното. Аз се чувствам чудесно, макар и още да не са ми махнали конците, че нали съм ре-секцио. За моя изненада и за учудване на лекарите много по- малко ме боля от първия път и много по- лесно се възстанових (макар и още не 100%).
Всички в болницата бяха супер мили, грижовни и отговорни. Бях във ВИП стая- двойка и не съжалявам за парите (30 лв на ден), защото за съжаление за момичетата в обикновените стаи липсваше същото отношение.
Изобщо всичко беше ОК....с изключение на отношението на свеки към името на внук и....направо не повярвах на ушите си като каза, че ще гледа дъщеря ми, а сина ми- не! Надявам се да и мине...ако ли пък не- здраве да е!

А на вас благодаря за чудесните пожелания- разтопих се като ги прочетох! Grinning

# 1
  • София
  • Мнения: 13 204
Добре си си дошла! Grinning
Пожелавам ти бързо възстановяване! А на свеки й тегли една... Imp

# 2
  • София
  • Мнения: 3 659
Честито!
Гледай си бебето и да не ти пука!

# 3
  • Plovdiv->Toronto
  • Мнения: 1 361
ppp
Това е за свеки. Какво по-хубаво, да гледа каката докато ти си гледаш бебето ? Само внимавай с вдигането и ставането, амам ти си вече на петия ден. Хайде успех с храненето и пиши !
  typeuu

# 4
  • Мнения: 1 722
Честито връщане у дома! Бързо оправяне и много сили!!! Радвай си се на децата, а свекитата кучета ги яли! Поздрави на малкия и да те слушка повече!!  Gift

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Dobre do6la i 4estito beb4e!
radvay mu se i ne pozvolyavay na nikogo da ti naru6i hubavite prejivyavaniya s nego, nay - malko pyk na sveki?!?! Close

# 6
  • София
  • Мнения: 1 402
Erica dobre doshla i oshte vednaj CHESTITO
  bouquet

# 7
  • Мнения: X
Честито! pacifier

# 8
  • Мнения: 3 562
Цитат на: Vache
Добре си си дошла! Grinning
Пожелавам ти бързо възстановяване! А на свеки й тегли една... Imp

Добре казано  Sign Exclamation

# 9
  • Мнения: 256
Честито и от мен! Много да ви радва бебо и да папка повечко Laughing
И бързо възстанояване, че да си гледаш и каката! Wink

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Добре дошла Ерика,
да ти е жив и здрав малкия Юли, а да не би да си го къстуюила на Julie?

# 11
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Честито и от мен.
Бебо да расте здрав и силен юнак , за мама - бързо възстановяване.

# 12
  • Мнения: 3 042
Привет и от нас!
Свеки да си гледа работата!
Бързо възстановяване ти желая!
целувки Grinning

# 13
  • Мнения: 910
Честито, живи и здрави!
Свеки и при нас наговори доста глупости, но и мина, като видя, че на никой не му пука, така че да не ти пука хич!

# 14
  • Мнения: 17 407
Добре дошла!  bouquet   bouquet   bouquet

Не мисли сега за глупости, всичко ще се нареди! Целувки за бебчето!

# 15
  • Мнения: 4 406
добре дошла у дома и малкото сладурче много да те слушка!!

# 16
  • Мнения: 6 206
Добре дошла!
Дай снимка на малкия! Да го целунеш от мен!
Като не гледа свекървата, ще хващаш кумата. За какво иначе са адашчета.

# 17
  • Мнения: 229
Много поздрави и на двама ви с бебока. Да сте живи и здрави и много щастливи, както и другите членове на вашето семейство.

А за свеки, при нас положението е сходно. Заради името ли заради що ли, моята свекърва е видяла детето 3 пъти откакто се е родило - на изписването , на погачата и още веднъж преди 3 мес. / сега е на 5 и 1/2/, а живеем в един град. Това и е първо внуче и е толкова сладко и добричко Simple Smile  и прилича на сина и. Много ми е чудна. Но тя губи. Да си гледат работата лошите свекърви и без тях ще минем  Wink  Wink  Wink .
Поздрави Simple Smile

# 18
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 811
Здравей, Ерика!
Честито бебе Юли.
На свеки й кажи, че и дъщеря ти няма да гледа, щом е толкова нахална - който иска, да си роди бебе и да си го кръщава както ще Simple Smile

# 19
  • Мнения: 4 629
Добре дошли в къщи!   bigdance2
Желая ти бързо възстановаване! А на Юли да е жив и здрав!

# 20
  • Мнения: 5 500
Честит ти син пак Sign Exclamation Да ти е жив и здрав Grinning
А как обичам такива свекърви box  box  box  box  box

# 21
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Barzo vastanoviavane ti pozelavam a na malkia da e ziv i zdrav.Oste vednaz tsestito.

# 22
  • Мнения: 5 246
Добре дошла
На свекърва си и кажи  

# 23
  • Plovdiv
  • Мнения: 309
Честито!Радваме се че си сред нас.Бързо възстановяване.

# 24
  • Мнения: 4 242
Ерика още веднъж честита рожба мила!
Да растете здрави, лесно да се гледате!

Завиждам ти благородно че вече сте заедно у дома и се гушкате passifier . Е хайде дано си посурнала крак та и ние да се насладим на такова щастие скоро!

# 25
  • Мнения: 6 320
Честито и от мен.
Аз съм пристрастна към Юли-тата  Laughing
Да сте живи и здрави, приказно детство и безброй сбъднати мечти желая на малкия Юли!

А за свеки..... м....та й (без извинение). Честно - никога не съм разбирала такива хора.

Бъдете щастливи и не позволявайте чужди хора да съсипват радостта и щастието ви!

# 26
  • Мнения: 289
Чудесно име, Ерика!

И аз мечтая за бебе Юли, при нашите второ и трето бебета се мъчех да лобувам за това име, но и двата пъти се оставих да ме разубедят. А четвърто бебе едва ли ще ме огрее вече... Ти си постъпила правилно. Много здраве и щастие на момченцето с това хубаво име!

# 27
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Честито, Ерика!
 Внимавай, че въпреки, че ти е по-лесно от миналия път, все пак си трябва почивка след операцията, карай по-полека. Свекито може и временно да е изперкала и може да се вразуми, ако не - да си гледе работата, не и се връзвай. Гледай си бебчето (и детенцето), пази си силите и не обръщай внимание на разни дразнители  Wink .

# 28
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Още веднъж- много благодаря на всички за милите думи! Чудесни сте!
На мамчетата, които скоро чакат щастливото събитие- успех и горе главата. Мери, мила, всичко ще бъде наред, още съвсем мъничко остана!
ДеанаЗ, Julie няма да се оттърве от гледането, пък и не и липсва ентусиазъм  Grinning

# 29
  • Мнения: 2 006
Ха,добре дошла с новия 4лен на фемилито-много радост да ви носи и да ви радва  Grinning

# 30
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Още веднъж честито и от мен! Да се гледкате с Юлчо и много да се слушакате, гушкате и плюшкате, а на свеки - и аз мисл като Boo!

# 31
  • Мнения: 4 414
Да сте здрави и многоооооооооооооооооооооо щастливи!
Целувки от нас с Ния

# 32
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Честито!!!

Общи условия

Активация на акаунт