Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
75-89 от 507 отговора
Мъжът ти има вкус, Никол!  bouquet
Аз защо мислиш съм сложила тази снимка на АНгелинка? А на уеб страницата долу се вижда и какво "божествено" тяло има "най-красивата (според форумките) жена на света"! Laughing

Аз пък не мисля, че тези жени са перфектни- гледах в едно списание, а и в интернет попаднах на снимки, на които извесните личности са без грим- не си мислете че са много впечатляващи!  Naughty
Цитирай

Аз като една вечно отслабваща мама да ви кажа, че от раждането имам 15кг., но това не пречи на мъжо да ме обожава и да казва , че си ме харесва така. Както той казва "Голям майстор на голям тезгях работи" newsm48 newsm44 newsm44
Цитирай

Аз защо мислиш съм сложила тази снимка на АНгелинка? А на уеб страницата долу се вижда и какво "божествено" тяло има "най-красивата (според форумките) жена на света"! Laughing
Че какво й е на тялото - много си е добре. Снимана е в кофти поза само.
Цитирай

Такава широка талия и увиснал бюст са добре за мен- родила 2 деца и световнонеизвестна.
За сексимвол-не! Naughty
Цитирай

Според мен не е редно един мъж да зареже жена си, само защото е надебеляла. По същата логика много жени трябва да зарежат мъжа си, защото е пуснал шкембе или е оплешивял. Би трябвало и двете страни да полагат усилия да изглеждат добре, защото това е на първо място въпрос на себеуважение.
Но не бива да се поставят ултиматуми. Ако един мъж иска жена му да отслабне и държи на нея би трябвало да и помогне и да я стимулира по някакъв начин, а не да я игнорира, обижда и да я докарва до болестни състояния, което нерядко се случва. Ако жена му страда от липса на воля и сама не може да се справи с отслабването може да и осигури посещения при диетолог, процедури и всичко необходимо, с други думи да я стимулира финансово най- вече. Wink
А най ме е яд на мъже, дето на нищо не приличат в тялото, а в същото време са адски капризни към визията на жените си. Stop
Не съм съгласна обаче, че красивите жени са тъпи, напротив, варианта грозна и тъпа е много по- често срещан, просто вторите почти не ги забелязват, докато хубавите жени бият на очи и повечето хора ги гледат под лупа и винаги търсят да им намерят някой кусур. И недай си Боже да има някоя по- ощетена откъм интелект веднага се правят заключения от сорта- Ето, видя ли, хубавите жени са тъпи. Rolling Eyes
Цитирай

А дали ако има чувства човек въобще забелязва дали половинката е дебела или не?

разбира се.
Цитирай

За да не бълвам цитати, ще кажа, че подкрепям изцяло постингите на Karen Peace Peace Peace

"Там където има място за всички
няма обич и за един"
Цитирай

Моят мъж казва така: "От това, че си надебеляла печеля само аз, има повече от теб за мен да обичам". Лошото е, че аз не се харесвам.
Цитирай

Аз съм от ония жени, които хем са били отрмозени, че са свине и как като кача 2 килограма, краката ми ставали като на слон/ по това време бях 45 кг и не смеех да мръдна и кило нагоре/ За целта поемах всякакви слабителни таблетки след като хапнех повече от една бисквита- този тормоз подсилен от свекървата да ям, щото и без това съм нямала фигура и съм била с голям гъз /45кг ???/ ми помагаше да не надебелявам. Слава богу не се разболях от булимия или анорексия или други такива болести, но този период ми нанесе доста травми.След четири години се разделих с мъжа, с който живеехме на семейни начела. Сега той тормози законната си половинка- 5 месеца след раждането на детето им, когато с кански усилия и диети 100 % се възстановила, й купил електронен кантар, че почнала да наддава главоломно с 300 грама на седмица и така от две седмици - как е забелязъл не го питах.
Относно дебелите мъже- познавах един норвежец 160-170 кг, 192 см/ без преувеличение/ живеехме заедно и му бях забранила да отслабва. той беше и много силен и с участия за най-силните мъже на планетата. За него с моите увеличени 55 кг бях като перце и нямаше недоволни. В последствие въпросният си направи операция и сега е 80 кг. Изглежда добре, но това не реши емоционалните му проблеми.
Мъжът ми е 115 кг, 189, и е космат и е баварски селянин. но няма по-перфектен мъж в неперфектността му. Да, той би искал да изглеждам добре, но ако го питате какво е добре ще каже , че моите 71 кг в бременността ми са мнооого малко и колкото и да ям няма да го стигна.
Дай боже всекимо такъв, а на враговете ни като бившия душеядец!
Цитирай

Ако е дебела преди да се оженим, и е това което винаги съм търсил, защо не?
Ако в последствие по различни причини е надебеляла, какво да я изхвърля ли, тя пак си е същата която съм избрал независимо от килограмите?
Според мен физиката на една жена небива да е определящ фактор. И много грешат тези които избират по опаковката, а не по съдържанието.  

Браво smile3501

Цитирай

Аз съм от ония жени, които хем са били отрмозени, че са свине и как като кача 2 килограма, краката ми ставали като на слон/ по това време бях 45 кг и не смеех да мръдна и кило нагоре/ За целта поемах всякакви слабителни таблетки след като хапнех повече от една бисквита- този тормоз подсилен от свекървата да ям, щото и без това съм нямала фигура и съм била с голям гъз /45кг ???/ ми помагаше да не надебелявам. Слава богу не се разболях от булимия или анорексия или други такива болести, но този период ми нанесе доста травми.След четири години се разделих с мъжа, с който живеехме на семейни начела. Сега той тормози законната си половинка- 5 месеца след раждането на детето им, когато с кански усилия и диети 100 % се възстановила, й купил електронен кантар, че почнала да наддава главоломно с 300 грама на седмица и така от две седмици - как е забелязъл не го питах.
Относно дебелите мъже- познавах един норвежец 160-170 кг, 192 см/ без преувеличение/ живеехме заедно и му бях забранила да отслабва. той беше и много силен и с участия за най-силните мъже на планетата. За него с моите увеличени 55 кг бях като перце и нямаше недоволни. В последствие въпросният си направи операция и сега е 80 кг. Изглежда добре, но това не реши емоционалните му проблеми.
Мъжът ми е 115 кг, 189, и е космат и е баварски селянин. но няма по-перфектен мъж в неперфектността му. Да, той би искал да изглеждам добре, но ако го питате какво е добре ще каже , че моите 71 кг в бременността ми са мнооого малко и колкото и да ям няма да го стигна.

smile3501 newsm10 smile3501 newsm51 smile3501
Цитирай

newsm10 newsm10 newsm10 smile3501 smile3501 newsm44 newsm44
Цитирай

Ако жена ви е дебела, бихте ли я приели такава, макар, че не ви харесва, защото я обичате?
 ooooh!, дано правилно съм се изразила.

еми щом я обича, ще я обича всякак. Wink

Друг е въпроса за жените които са се занемарили, щото били вече женени, щото били родили и такива тъпи "причини".....
Има и жени с "едър кокал" , но едно е да са отпуснати , а друго да са стегнати въпреки този "кокал"....
Да не говорим за момичета - 14-15г. ,а задниците им като на ......
И това е масово. Щото са оставени да "ядат" каквото си искат - вафли, чипсове, мазни баници. Ама тук "вината" е другаде........
Цитирай

Моят мъж твърди, че не се оженил за тялото ми. Макар, че го кефят някои части. Whistling След второто раждане не само надебелях много, но и така ми зашиха корема накриво, че от едната страна е подут а от другата стегнат, пълна асиметрия. Казва, че не ми гледа корема и килиграмите не му пречели. Но на мен ми пречат-често ме болят ставите. И се радвам, че не се ожених за оня мохиканин с който живах в студентските години. Той оглеждаше жените по улицата и все ще ми каже "ти кога ще станеш като онази мадама" и ми покаже някоя хърба. А аз съм си яка жена, кокала ми е такъв, колкото и да отслабна пак не мога да стана като тях.
С мъжът ми мислим, че човек трябва да го обичаш заради душевността, а как изглежда отвън няма особенно значение. Това не означава, че не трябва да се поддържаш.
Цитирай

С мъжът ми мислим, че човек трябва да го обичаш заради душевността, а как изглежда отвън няма особенно значение. Това не означава, че не трябва да се поддържаш.
Това беше и моето мнение и се опитах да го изразя, но за съжаление бях нападната в началото на темата!  Rolling Eyes  Напълно подкрепям изказването ти!!!  Peace Peace Peace
Цитирай

75-89 от 507 отговора