зацапване 2 дни след овулация

  • 2 241
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 338
Здравейте момичета, незная дали темата ми е за тук или няма подобна, потърсих , не открих нищо като моя случай , затова пускам нова тема, моля да бъде преместена, ако не е за тук   bouquet
  Моят случай е следният : В неделя (о6.09) бях в овулация, полов контакт с мъжът ми сме имали петък, събота и въпросната неделя. Във вторник вечерта (08.09)  след като отидох до тоалетна ми се появи при избърсване гъст светло розов секрет. Тогава реших , че най-вероятно това е в резултат на скорошната овулация. На другия ден (09.09) през деня абсолютно нищо и вечерта като отидох до тоалетна точно същото гъсто светло розово зацапване. Днес (10.09) през деня отново нищо и вечерта абсолютно същата история...
Наясно съм, че най- вероятно не е имплантация, защото е доста скоро след овулацията и не възлагам такива надежди.На какво може да се дължи това явление ? newsm78
П.С. В друг град съм в момента и нямам възможност да посетя доктор .

# 1
  • Мнения: 25 737
Една тема е достатъчна. Peace
Не мисля, че ти има нещо, но пак можеш да се консултираш с лекар при първа възможност.

# 2
  • Мнения: 338
Съжалявам за двете теми, нещо интернета ми прави проблем и първия път ми изписа, че нямам права да публикувам и затова пробвах в този отдел, а то е пуснало темите и на двете места.
Най-вероятно си права. Просто ми стана интересно как така 3 дни под ред по едно и също време се повтаря това нещо.А през дена също има леко течение бистро, прозрачно ...

# 3
  • Мнения: 25 737
При овулация е нормално да има лек прозрачен секрет, но за това розовото не знам дали е нормално.
Не се плаши, едва ли е нещо сериозно, може да имаш раничка, нещо от бебеправенето да си наранена и за това... Peace

Общи условия

Активация на акаунт