Може ли да се пренесе зараза от кола маска при козметик?

  • 6 442
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 622
 Хехе, аз като ви казах...още в темата "Обезкосмяване интим " намекнах, но тогава никой не обърна внимание. А аз съм много гнуслива( то и да не си е много гадно и опасно) и такива неща ми правят впечатление. Още като бях на 12-13 и ходих на козметик и от тогава имам  спомени от колата с космите и кракът ми повече не е стъпил на такова място. Всичко в къщи му е майката  Peace


А даже сега се сещам че всъщност на краката ми слагат от тази в пълнителя а на триъгълника от тази в канчето. Ебаси, на колко ли народ маже гениталиите от едно канче и с една шпатула?
Хехе хе и аз съм така. А я си отговори дали не пълни пълнителя от канчето? doh smile3511


 Sick Момичета, не знам за вас, но на мен наистина ми става лошо като чета. Повдига ми се, честно! То едва ли е чак толкова ужасно, но като го прочете човек и му призлява...

# 16
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Козметичката ми ми е приятелка и никога, ама никога не съм виждали косми в колата. Работи изключително чисто и е супер приятно в салона й. Всеки път като отивам ми слага чисто нов изпран чаршаф....уф, то ако ти е писано да гепнеш нещо, не можеш да го избегнеш.

# 17
  • Мнения: 3 478
Мдаа, може, може как да не може.

Аз веднъж съм ходила на кола, бях на 15-16 и като видях космарлъка в тенджерата и това ми беше. Не съм стъпвала повече, сама в къщи процедирам, най-сигурно. Ама предполагам си има и чисти места някъде.

# 18
  • София
  • Мнения: 361
Има ли козметички, които и гениталиите обезкосмяват с ролкова кола?

моята козметичка работи само с ролка - дори и гениталиите; обаче до сега не съм имала проблеми, чаршафът винаги е чист, когато има нужда с пинсета маха някой останал косъм и пинсетата винаги е потопена в спирт, а самата козметичка работи с ръкавици за 1-на употреба и винаги ги е отваряла пред мен и като чета това което пишете почвам да се замислям  newsm78

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ауууууууу- имах "щастието" да чета Темата и да хапвам  Sick
Може да ида да изклатя крушата след малко.  Twisted Evil

Мамице - у нас с епилатора. На козметичка - НЕ!!!  Naughty

 Даже когато ми оправя веждите, леко се притеснявам  ooooh!

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
   Хора, вие съвсем ме уплашихте бе  #Crazy
   Ами то наистина ще излязат опасни тези манипулации.

# 21
  • Мнения: 4 176
Козметичката ми ми е приятелка и никога, ама никога не съм виждали косми в колата. Работи изключително чисто и е супер приятно в салона й. Всеки път като отивам ми слага чисто нов изпран чаршаф....уф, то ако ти е писано да гепнеш нещо, не можеш да го избегнеш.
И моята ми е приятелка. И там не съм имала проблеми, както и косми не съм засичала. Остава най-важното- жената бърка в канчето за всички. Микробите/бактериите  не се виждат с просто око. Та в този смисъл приятелството май, ще остане на заден план.

# 22
  • Мнения: 4 371
А даже сега се сещам че всъщност на краката ми слагат от тази в пълнителя а на триъгълника от тази в канчето. Ебаси, на колко ли народ маже гениталиите от едно канче и с една шпатула?
Хехе хе и аз съм така. А я си отговори дали не пълни пълнителя от канчето? doh smile3511
Хора, направо ме шашнахте  ooooh!  Sick И при нас е така...

Козметичката ми ми е приятелка и никога, ама никога не съм виждали косми в колата. Работи изключително чисто и е супер приятно в салона й. Всеки път като отивам ми слага чисто нов изпран чаршаф....уф, то ако ти е писано да гепнеш нещо, не можеш да го избегнеш.
Чаршафът какво общо има с шпатулата и канчето newsm78
Иначе моята слага от тези чаршафи за еднократната употреба, но голям праз щом всички ги маже с една шпатула Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 504
Е, ако се спазва хигиена няма проблем.
Аз ходя  при едно момиче, което е много подредено и чисто, чаршафа, косми и т.н. няма да ги коментирам, всичко е ок. Но тя не прави на триъгълник... За това си го правех сама. До преди дни, когато попаднах в салона с канчето и дълбоко се замислих. Ролките никак не ме притесняват, но канчето и общата шпатула...
Според мен е важно това да има някакви лицензирани курсове, медицински или не зная какви, а не курсове за козметик да могат да се изкарат във всеки гараж. И повечето такива "козметички" ни от хигиена, ни от микроби, нито от много други важни неща не отбират.
Разбира се, много е важно козметичката да е съвестна.
И също така - стерилизира ли се колата и как? Защото иначе й се поддържа една температура около 40 грасуса, струва ми се, която е колкото неподходяща за развитието на едни микроорганизми, толкова и подходяща за други.                                                                                             

# 24
  • София
  • Мнения: 4 423
Затова не ходя на кола маска, всички тези процедури си ги правя в къщи.

# 25
  • Мнения: 4 371
Затова не ходя на кола маска, всички тези процедури си ги правя в къщи.
А какво е решението за тези от нас, които не могат да се справят у дома smile3511 smile3511 smile3511

# 26
  • София
  • Мнения: 4 423
Да не си помислиш, че от първия път съм се справила - не Tired.

# 27
  • Мнения: 2 550
Затова не ходя на кола маска, всички тези процедури си ги правя в къщи.
А какво е решението за тези от нас, които не могат да се справят у дома smile3511 smile3511 smile3511

Много практика вероятно.
Аз се бях надъхала сама да си правя кола маска вкъщи. Купих си машинка, купих си пълнители...е, нищо не направих, само си дадох парите и понеже нЕам нерви да се занимавам, завещах машинката на една приятелка  Mr. Green

На мен ми правят кола маска само с пълнител...с общи шпатулки и т.н., не бих се престрашила  Sick

# 28
  • София
  • Мнения: 10 309
Затова не ходя на кола маска, всички тези процедури си ги правя в къщи.
А какво е решението за тези от нас, които не могат да се справят у дома smile3511 smile3511 smile3511
Фотоепилация  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 504
Затова не ходя на кола маска, всички тези процедури си ги правя в къщи.
А какво е решението за тези от нас, които не могат да се справят у дома smile3511 smile3511 smile3511
Фотоепилация  Mr. Green
Да... А после хиперпигментация, изгаряне... Да не говорим за колко време трябва и средства.
И там трябва да се прави само от дерматолог, а не както са от кол и въже...

Общи условия

Активация на акаунт