Кога ще сменяме часа в Канада?

  • 1 585
  • 16
  •   1
Отговори
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Мислех, че и ние тази вечер ще сменяме часа, като в БГ, но една приятелка каза, че е другата седмица. Последно - тогава ли е? Thinking

# 1
  • Мнения: 7 430
Със сигурност не мога да ти кажа Наде, но май доколкото се сещам все една седмица след Бг си превъртахме часовника, т.е. ще го правим следващата Wink

Нека някой го потвърди все пак Peace

# 2
  • Мнения: 1 777
Тук  е другата седмица , предполагам и при вас е така. Simple Smile

# 3
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Следете си компютрите - те ще ви кажат. Иначе и аз съм забелязала, че почти внинаги сме седмица след БГ.

# 4
  • Мнения: 2 959
Другата седмица, т.е. идващата събота и неделя.

# 5
  • Мнения: 563
Глупав въпрос е моят, но накъде ще ги превъртаме? С един час напред или назад Embarassed

# 6
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Напред - от 3 става 4, примерно. Wink
В нашия календар си пишело кога се сменя часа, ама нали някой трябва да види... Embarassed

# 7
  • Мнения: 1 465
Ама вие още ли не сте го сменили? #Crazy

# 8
  • Мнения: 2 959
Ние сме винаги след Европата. Peace

# 9
  • Мнения: 7 430
Ама вие още ли не сте го сменили? #Crazy

Ние сме малко по-бавнички от Старата Европа Mr. Green

# 10
  • Мнения: 368
Погледнах и аз оня ден в един сайт и разбрах, че има закономерност в това как се сменя времето. Например от 2007 година започва да се сменя по друго време. Ако сега го намеря ще пусна линк. Иначе тази година за САЩ и Канада смяната е на 2-ри април след 2:00 часа сутринта, а не както си знаем от Б-я след 24:00 4аса. Simple Smile

# 11
  • Мнения: 368
http://webexhibits.org/daylightsaving/b.html

Ето и линк, макар, че не точно тоя, който намерих преди, но пак е обяснено изчерпателно.

# 12
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Погледнах и аз оня ден в един сайт и разбрах, че има закономерност в това как се сменя времето. Например от 2007 година започва да се сменя по друго време. Ако сега го намеря ще пусна линк. Иначе тази година за САЩ и Канада смяната е на 2-ри април след 2:00 часа сутринта, а не както си знаем от Б-я след 24:00 4аса. Simple Smile

То и в БГ вече се сменя май след 3.00. Wink

# 13
  • Мнения: 368
Погледнах и аз оня ден в един сайт и разбрах, че има закономерност в това как се сменя времето. Например от 2007 година започва да се сменя по друго време. Ако сега го намеря ще пусна линк. Иначе тази година за САЩ и Канада смяната е на 2-ри април след 2:00 часа сутринта, а не както си знаем от Б-я след 24:00 4аса. Simple Smile

То и в БГ вече се сменя май след 3.00. Wink

Човек се учи докато е жив явно. Grinning

# 14
  • Мнения: 2 257
Хайде, стига драми по въпроса вече  Peace
Ето ви, кликнете върху щата, в който сте: http://www.time.gov/


Общи условия

Активация на акаунт