Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 29 отговора
В разгара на пролетно чистене, сред купищата хартии в "моминската" си стая открих един стар вестник. Там имаше много интересна статия за водата. Та в нея пишеше, че дестилираната вода била много полезна, действала пречистващо на организма - по-ефикасно дори от лечебния глад.  Thinking
Пишеше, че ако пиеш по една чаша дестилирана вода преди ядене в продължение на месец, ще се стопят всички излишни мазнини.  newsm78
Цитирай

Уф, прекалено хубаво, за да е истина. Thinking
Цитирай

Пък аз знам, че дестилираната вода не става за пиене ConfusedА сега де Rolling Eyes
Цитирай

То зависи от мазнините. Но общо взето НЕ ВЯРВЯМ!
Цитирай

Според мен са глупости.
Ако се тъпчеш и разчиташ на дестилирана вода, за да отслабнеш 35, немисля, че ще има резултат.
Моята диета е глад 20 дена, само на течности -10кила, поне при мене подейства преди години без да си върна килата от 56 на 46 станах и така си и останах.
Цитирай

Пък аз знам, че дестилираната вода не става за пиене ConfusedА сега де Rolling Eyes
Защо?
Варианта за пиене на такава вода и пречистване на организма го знам с дейонизирана вода /обаче не съм сигурно, че е едно и също с дестилираната/.
Цитирай

Аз също мисля, че не става за пиене, но казва ли ти някой ?   newsm78 Може би по чаша на ден да има такъв ефект ?
Цитирай

И аз мисля ,че  не може да се разчита на дестилираната вода, а пък да папкаш сладко,сладко след това...
Цитирай

В едно обаче съм сигурна- ако изпиваш по чаша, две вода преди хранене, така че да си напълниш корема, ще ядеш по- малко и може и да отслабнеш
Цитирай

В едно обаче съм сигурна- ако изпиваш по чаша, две вода преди хранене, така че да си напълниш корема, ще ядеш по- малко и може и да отслабнеш
Е т`ва и аз го знам.И затова винаги преди ядене пия много вода, да си напълня тумбака и да ям по-малко.
Цитирай

Познав рентгенови лаборантки, които пиеха по 2л месечно дестилирана вода, ама дали отслабваха не си спомням,  но със сигурност затова я пиеха.
Цитирай

А някой знае ли, как се приготвя дестилирана вода? Thinking
Цитирай

Според мен са глупости.
Ако се тъпчеш и разчиташ на дестилирана вода, за да отслабнеш 35, немисля, че ще има резултат.
Моята диета е глад 20 дена, само на течности -10кила, поне при мене подейства преди години без да си върна килата от 56 на 46 станах и така си и останах.
Искаш да кажеш, че никаква храна не си приемала 20 дни? Как не припадна?Това ми се струва много стресираща за организма, а и като се върна към нормалното си състояние на хранене не знам как ще се удържа да не опустоша хладилника newsm78
Цитирай

И аз така! Била мъртва вода и изобщо не трябвало да се пие.
А някой знае ли, как се приготвя дестилирана вода? Thinking
С дестилатор. Смисълът му е, че водата се слага да кипи и се улавят парите получени точно при 100оС.
Цитирай

Здравейте на всички!
Аз пък едно знам и то резултата беше невероятен. Поне с очите си видях как моя приятелка смъкна повече от 20 кг. за около 3-4 месеца. Звучи невероятно нали? #Crazy
Процедурата е 1200 мл. гореща преварена вода да се пие вечерно време в продължениа на 20 дни. Водата по-възможност  да се пие колкото може по-топла и естествено не наведнъж а с малки почивки. След което се прави пауза 1 месец и после пак 20 дена преварена вода. Имайки предвид,че това правя аз в момента при самото пиене на водата се изпотявам доста, действително се изгарят доста мазнини и не на последно място се пречиства организма от токсини. Наред с това правя и аеробика в къщи. Надявам се всичко това да даде резултат. За седмица и половина съм 4.5 кг. по-малко, но  не ям  сладки и тестени неща.
Все пак да не забравяме и кой колко кила е качил и колко трябва или иска да свали. Аз съм качила  ужасно много, към 25 кг.
Но знам,че и тази процедура дава ефект още от първия път.
Успех на всички в това начинание Smile
Цитирай

1-14 от 29 отговора