X-Factor Bulgaria - Сезон 4, Тема 2

  • 43 577
  • 921
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: X
На Светльо мястото му не е в група  Peace
Любимецът на Саня, Добромир отпадна като част от група.
А Халавата сам доказа, че мястото му на журЕ  НЕ е оправдано  Naughty

# 661
  • varna
  • Мнения: 871
Не знам Люси какво се дуе, тия групи всичките ми бяха едни такива безлични някак, освен последната със Светльо, ама него пък за къв чеп са го сложили в група newsm78 Изобщо много претупана тая категория, хич не разбрахме защо и как са ги подбрали до тук.
Според мен на Маги е най-силната категория в момента и той направи доста логични избори - аз си заплювам Христиана и дебелия мъж, сигурно Стивън и онази от преди 8 г. ще са другите двама.

# 662
  • Мнения: 13 187
Групите никога не им се получават добри, жал ми е за Люси.

# 663
  • София
  • Мнения: 7 869
Според мен тя трябваше да запази момчешката група и да я развие.

# 664
  • Мнения: 4 592
Според мен тя трябваше да запази момчешката група и да я развие.

Ама те пееха фалшиво, особено по-мургавичкото момче. Rolling Eyes Момичешката група не ми хареса толкова (не триото), както и дуетът. Много искам Светльо да продължи, искам да го гледам пък! Crossing Arms

# 665
  • Мнения: 1 796
Яд ме е на журЕто, че набутаха Светльо в група, започвам все повече да губя интерес ooooh!

# 666
  • Sofia
  • Мнения: 4 009
Яд ме е на журЕто, че набутаха Светльо в група, започвам все повече да губя интерес ooooh!

Да не забравяме, че Светльо не е млад вече, а за шоубизнеса за някой неща си има възраст. Не му давам много време в шоуто поради тази причина.

# 667
  • Мнения: 5 128
Имам опасения, че Светльо просто ще се изгуби и бързо ще си тръгне покрай групата  Confused

# 668
  • Вестерос
  • Мнения: 38 242
Е нали затова има 25+, което за мен трябва да е 30+, а не 25  Crossing Arms

Маги, сигурна съм, че някой от екипа чете- лицемер си, че набута Светльо в група, а му каза, че е последния влак  Close

# 669
  • София
  • Мнения: 8 109
А Маги защо се смята за последна инстанция? Винаги съм го харесвала, но нещо взе да не ми харесва сега. Критическата ли го хваща, не знам, но почва да ме дразни.

# 670
  • Вестерос
  • Мнения: 38 242
И мен ме дразни, покрай капките му се вдигна нещо повече самочувствието, първи и втори сезон ми харесваше, но последния на капките и сега много ми стана антипатичен

# 671
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Харесвам Маги. Обичам успели хора.  Heart Eyes

Никога не ми е допадало това, че менторите сформират групи. Ако се явят на кастингите групи, е друго нещо. Изкуствено създадените не ми харесват.

Светльо бих искала да си остане индивидуален изпълнител. Според мен той сам "си изяде главата" с предишните си, меко казано, странни ТВ изяви и не вярват особено в него.

Бих искала да гледам неизрязани изпълнения, но... уви! Предполагам, че трябва да се вместят в определен брой епизоди, които да излъчат, и затова играе голямата ножица.

# 672
  • Мнения: 3 494
След кастингите бях много песимистично настроена за този сезон, но вече започва да ми става интересно. Пак има страхотни гласове - групата на Маги е много силна и които и двама ще отпаднат, ще е жалко. При момичетата също ще е голяма драма. Simple Smile Вече нямам търпение да започват концертите. 

# 673
  • Мнения: 1 211
Идвам да си изразя възмущението от слагането на Светльо в група. Пълна гавра си е това. Той е в пъти по-добър от половината от групата на Маги и щеше да е прекрасно да го гледаме на концертите като самостоятелен. А ако сега на къщите са отпаднали, предлагам на някого от екипа на Маги ако чете тук, да го върне като самостоятелен изпълнител. Подигравка с таланта на човека. Много ме е яд. Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 674
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
И ние вкъщи сме възмутени за Светльо, сякаш нарочно искат да го прецакат. А и като казаха групата, коя песен са избрали, Маги измрънка нещо от типа, че било очаквано. Имам чувството, че има лично отношение към този мъж. Другите в тази група също са талантливи хора, не го отричам, но Светльо просто е по-талантлив.

Аз искам да изкажа възмущение и от танцьорката, както и да се казваше тя, че се яви по тренч и гащи и най-демонстративно си показа задните части. Явно заради това и толкова се задържа на стола, русото момиче, което отпратиха преди нея беше в пъти по-добро, танцьорката просто не може да пее. Явно Маги наистина навлиза в някаква критическа, криза на средната възраст ли е, какво е, не знам, но я прати на столовете с очи, а не с уши, ако мога така да се изразя

Общи условия

Активация на акаунт