"Майчин дом"-Варна тема 8

  • 124 866
  • 817
  •   1
Отговори
# 810
  • Варна
  • Мнения: 4 898
Е следенето по ЗК и Платената не са ли идентични за здравноосигурени и неусигурени съответно ?

Не.
ЗО могат да бъдат платена или по ЗК. Въпрос на избор. Когато си ЗО имаш избор и за по ЗК (ако лекаря ти работи с нея), но пакетите са различни и включват различни неща.
Аз лично бях платена като при сметки рено не ми излезе по-скъпа от по ЗК, защото включва повече неща, които иначе трябваше да плащам допълнително.

# 811
  • Варна
  • Мнения: 1 185
И аз като си направих сметката и сравних какво трябва да плащам и доплащам ,се оказа че по ЗК щеше да ми излезе дори по-скоро.

# 812
  • Varna
  • Мнения: 92
Има ли някоя от вас раждала със спинална и с пълна упойка. Първото ми секцио беше със спинална, сега се чудя дали да не е пълна.

# 813
  • Мнения: 13
Първото си дете родих с пълна упойка,второто със спинална.Разликата е огромна-от спиналната се възстановяваш много по-бързо и се чувстваш много по-добре.А и е по-безвредна.

# 814
  • Varna
  • Мнения: 92
Благодаря за отговора.

# 815
  • Варна
  • Мнения: 1 224
Първото си дете родих с пълна упойка,второто със спинална.Разликата е огромна-от спиналната се възстановяваш много по-бързо и се чувстваш много по-добре.А и е по-безвредна.
И аз така

# 816
  • Мнения: 35 872
Моля някой да пусне нова тема.

# 817

Общи условия

Активация на акаунт