Щъркел във гнездото трака- топла седмица ни чака!-27.03.-2.04.

  • 5 598
  • 112
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 2 262
Сети вземам си бележка и ето бързам да пиша, четох ви много тези дни, а снощи след като ви написах нещо, тока спря! И направо ме гръмна точно преди да го пратя! Какво да ви кажа за мен, имам си проблеми с туй пусто сърце неуморно, прескача ли прескача и пак имам ново лекарство на което пише, че не става за бременни, не съм ви писала за да не ставам досадна и вие си имате един куп проблеми! Но понеже ми го изписа доктор Велковски от 3 градска и съм по-спокойна този път, не вярвам човека да ми говори празни неща! (Ани не ме бий, тревогата май е част от мене вече! Heart Eyes) Иначе видях бебенцето, все още го хваща апарата цялото, лежеше си беборанка (май ще е момиченце, но и да не е ще си го обичам много)почти на гърба ми и понеже малко ми тупа сърцето реши да ни стресне мен, акушерката и гинеколожката, не можеше да се чуе сърчицето, та ходихме на тъгадък до ултразвука (той е в друа стая) и го видях как, 100 % и кикотейки се, ми махаше с ръчичка и се беше разкикерило мързеливата...Амахааааааа като излезе ще му нацелувам дупарата дето ме стряска така! Иначе Мишето ми е още в Русе, снощи имах неблагоразумието да му се скарам по скайпа, че правеше бели по компютъра и той се обиди веднага и избяга, не щеше да си говорим, после според разказ на баба си се скрил под масата и пеел рап: СЪРДИТ СЪМ НА МАМА! Хем ми беше смешно, хем ми беше мъчно че много рядко ми говори, освен ако не го викна да му правя фокуси, както съм ги нарекла, влизам от тука в техния компютър и му рисувам по екрана и той се залива от смях! Бреййййй голяма скица ще бъде туй малкото, ще си имам главоболия с него, от няколко дена е спрял да плаща сметки на хубави каки, че леле майко, както сме от:Моите финанси пеят романси! няма да сме добре с неговите джобни! Да ми е жив и здрав, толкова съм щастлива, че го имам и е добре в момента въпреки всичко, което преживя, че няма какво да се оплаквам от този малък жизнен и добър човечко! На мама най-любимото и сладко същество на земята!
Обичам ви и ви желая много красиви дни!

# 76
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
gele 73, диагноза "аутизъм" се поставя само от детски психиатър или психолог, не от учителка.
Сред важните признаци са липса на емоционални връзки, липса на контакт с очи (гледа през човека), стереотипни игри, ужас от много хора в една стая, страх от промени и какво ли още не.
Най-вероятно детето ти изразява радост с жестове, защото има забавяне в говора. Много хора имат странни навици и без да са аутисти или да имат някакво забавяне.
Моят Наско също не говори още и когато се радва, казва "ККККХХХ" и маха с ръце като с крилца.
Не мисля, че става дума за аутизъм, това модерна диагноза напоследък и учителката се изказала неподготвена. Не се притеснявай. Само не знам как да намекнеш на учителката, че това не е нейна работа.  Confused

# 77
  • Мнения: 644
Привет отново,
днес пак бяхме до болницата да  донастоят апатата на Ива.Имахме час а 10.30,а чак в 12ч.влезнахм   Sad   почакахме си''малко''Имаше един юнак на който също са му настройвали апарата обаче от сутринта,та до 12.00ч.   #Crazy  нямах си представа,че ставало толкова бавно.На нас за един час и готово.Хубавото е,че Ива доста добре се справи днес-без сълзи.
Когато и го включваха и после спираха тя реагираше което е хубаво,но някак си немога да го повярвам и ми се струва,че просто понеже ги вижда  докторите които и правят разни  движения и потропвания и за това е реагирала  newsm78    Дано не съм права,но...........В понеделник започваме да ходим на рехабилитация.
А по повод падането на апарата.....аз съм го захванала с връзките,но той пак си пада    #2gunfire    Просто самата кукичка е много малко и не и захваща ухото добре,до половина та и е  #Crazy  
ПЕТЯ мерси за съвета и дано скоро решите проблема на Яни.
браво на Лора
Поздрави на всички майчета и успехи     bouquet
а сега изчезвам заедно с Ива на вън на слънце да си поиграе.До скоро.........

# 78
  • Мнения: 3 537
Ето ни и нас-най-накрая се прибрахме от разходката. Изкарахме си страхотно.gele73, дано диагнозата аутизъм да се окаже грешна!;Mamo Igi, щом доктора ти е назначил такива лекарства,имай му доверие-аз също се тъпках с допегит за кръвното.Елена,дано и вашият проблем да се реши най-скоро!Знам как се чувстваш,защото Анелия пък имаше до годинката бебешко разтройство, налагаше се да я храня само с пюрета от картофи,моркови,банани и да изключа разхлабващите храни-лапад,спанак,зелен боб и грах. Wink

# 79
  • Мнения: 997
Марго какво стана със скенера - дочу се, че има добри новини. Как е детенце?

# 80
  • Враца
  • Мнения: 871
            Здравейте момичета!Ще ме извините , че ви разтревожих и се включвам чак сега....но ще ви разкажа защо. Вчера всичко беше на ниво .Господ  чу молбите на всички ни!Направиха ни изследването на слуха от което се установи , че Криси не чува почти нищо.Аудиологъг каза пълна глухота   smile3518  Много ме заболя макър , че съм наясно ,но все пак си ми стана много мъчно.Направиха и скенера.Днес щели да занесат изследването в УНГ , но ми казаха , че няма причини , да не се направи имплантация.Да чакаме...надявам се да не е много време.. newsm17 Криси се държа геройски..малко трудно му намериха веничка и го понадупчиха , докато накрая във стъпалцето му сложиха абокатчето.И затова цял ден беше по слипче и тениска.Всичко беше добре за такава ситуация и ние си тръгнахме много обнадеждени.Той през целия път спа,давах му сокче на няколко пъти .Към Ботевград видях , че целия гори и има много висока температура.Но по пътя нямах какво да му дам,докато пред нас преди да слезем направи такъв фонтан...., че ми "изкара акъла".Сложих му веднага свещичка , но Т спадна  чак към полунощ.Цяла нощ се мята....тръгва  нанякъде , а не може....кошмар.Обадих се да анестезиоложката , но та гарантира , че Т не е от упойката .Още с първи петли бяхме в болницата.Прегледаха го и освем слабо зачервено гърло не откриха нищо.Предписаха му антибиотик.Той не вдига днес Т , но целия ден беше отпуснат ,нервен и неустойчив.Само гледа да е в мен и да го нося.Излизахме малко пред блока , но той не слезе въобще от мен, което не е присъщо за него.Ще видим как ще продължи...
          Извинявайте за безпокойството, снощи нямах нито психическа нито физическа сила да седна да пиша.Днес се опитвах на няколко пъти , но с него бе невъзможно.Сега заспа...дано да е спокоен.
          Петя , и ние на Криси на 6 месеца с помощта на хирург го направихме мъж.И всяка вечер като го мия му правя тази манипулация.Не би трябвало да имате проблеми.
         Янева искренно се радвам за вас.Честно да си кажа и на мен ми се иска да съм на ваше място.Не завиждам,просто и нещо като неосъществена мечта...дано стане реалност.
 Сети не се стряскай излишно...бебо е добре и ти трябва също да си!
       На всички желая вече да се свършат тези проблеми и болести...,че ми идва от тях .. smile3511
   Усмихвайте се повече ...и успех! Благодаря ви за всичко!   newsm51

# 81
  • София
  • Мнения: 9 850
margo,много се надявам,че занапред всичко с вас ще е наред.Дано малкият Криси има много късмет занапред.Ще стискаме палци,още повече ,че ние сме съграждани-и двамата със съпруга ми сме от Враца,но той е военен и се установихме в София.Стискаме палци на Криси.

# 82
  • Мнения: 997
Марго  стискам палци да се оправите бързо. И само хубави неща занапред. Стискам палци имплантацията да е скоро и лошите моменти да останат зад гърба ви.
Геле - явно с теб не само тук сме съседки - съпругът ми също е от Враца. И дойде в София заради работата си.

# 83
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Марго, дано се оправи мъника - сигулно е настинал по слипчета... не се плаши - дай боже бързо да се оправи. Радвам се, резултатите са добри - дай боже скоро и вие да сте с имплантант.

Мамчета, много съм нервна... направо ме бият токовете и от това сърцето ми и кръвното изглежда скачат - чак се изчервявам в лицето като ме хване нервата...
А и да питам - почнаха да ми се подуват краката... За албумин се пуска специално и отделно изследване, нали? Ах дано не е нещо такова... но миналия път почнах да се подувам след 6-7 месец, а сега - много бързо... дали от обездвижването? щото иначе не съм качила повече от 1-2кг... малко ме притеснява това подуване на кракат - оставам без глезен чак...

Хайде целувки на болниците - да оздравяват, че вече ме е страх като отворя дали някой няма пак да е болен... дано мине това болнаво време по-скоро!

# 84
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
ели акманова, не се ядосвай на доктора - може с добри чувства да е искал да помогне, не да обиди!
обикновено при обездвижване наистина изхождането става по-трудно - сигурно това е искал да каже, а не да те засегне - просто да те успокои!
целувки и не се ядосвай, а и гледай позитивно на хората - не се поддавай на тяхната простотия и гадост, бъди по-силна и по-добра

# 85
  • Мнения: 997
Подуване на краката - голям кошмар беше при втората бременност. Не можех да си вляза в обувките. И сега от теб научавам, че е можело да се изследва. Аз се спасявах само подпиране на краката на високо. И някакви витамини. При първата бременност нямах този проблем - но тогава не работех. Може би за това. catnadeen дано ти премине - бързо. За изследването не знам! А за доктора - права си разбира се. Ядоса ме тона и изражението - тях нямаше как да предам с думи. Беше нещо в смисъл - що ни занимавате с глупости докато тук си лафим за по-сериозни неща с колежката.  Не, права си - няма да се дразня на такива работи.

# 86
  • Мнения: 3 698
Браво на Криси Hug, цял ден влизам с надежда за добри новини  Hug .Геройски се е държало юначето сега ще чакаме и ще се молим с вас Praynig .Дано да е моментно това с високата температура и да е минало вече.
Сети не се стряскай излишно...бебо е добре и ти трябва също да си!
Е как да не се стряскам като два дни малката не можа да свали температурата, падна й гласа и отказа да яде Sad, стряскам си се ама не е излишно, даже още съм стресната  Tired
Петя, нямам /още/ опит с тези момчешки работи, но ви стискам палци да се наредят нещата и малкия да не го боли Praynig  Heart Eyes
Мамо Иги, бях се затъжила, сега като се включи много хубаво ми стана как описваш малкАТА беборанКА, всичко ще е ок, пий си лекарствата, стискаме сииилно палци да се поукроти това твое немирно сърчице и на бебКА да й е удобно там вътре и да си расте щастливА в трепетно очакване на запознанството с бате, мама и тате  Grinning .
Наде, пусни си изследване за всеки случай, питай лекаря си къде и как.Ех, сигурно си луднала от нерви, не го бави изследването, за да се успокоиш.Всичко да е наред  Praynig.Целувки  Heart Eyes

# 87
  • Мнения: 3 698
Ех, ако бях в Сф,
ако имаше кой да гледа Лорка
и ако живеех до Южния парк, непременно щях да отида...
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=88354.0


Лека нощ на всички Hug

# 88
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Сети, мила, горе главата - бъди силна. Малката ще се справи с грипа . Много страшно изглеждат като са болниу но са много жилави! Хайде утре да сте ок!

# 89
  • София
  • Мнения: 2 262
Наде, албумина е много сериозно нещо, докторите вкарват заради него даже в болница за наблюдение, ако кажеш на твоя наблюдаваш доктор няма начин да не ти пусне изследване, така че не се помайвай и го потърси! Кажи му какво ти става с краката и дано само отичат от топлото време!
Сети стискам палци малката да се оправя и пак да се усмихва чаровно на мама!
Марго не ви е било никак леко с малкото вчера, била си като изцеден лимон снощи, а и тази температура само ви е липсвала.
На всички други желая приятни почивни дни!
А ми е интересно и следя и историята с градината на геле, и аз имах подобни проблеми с тръгването на моя Мишо! Стискам ви палци скоро да с еоправят нещата, при нас така и не се разреши много проблема!

Общи условия

Активация на акаунт