събирам мнения за Quinny Zapp

  • 1 066
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 498
ами това е- събирам си мнения Grinning

Последна редакция: пт, 21 апр 2006, 11:23 от be4ka

# 1
  • София
  • Мнения: 2 298
Не мога да помогна с мнение на ползвател, тя участва в нашия списък за избор на лятна количка. Не ми харесва, че е без борд, но продавача в магазина (този на Патриарха, между Витошка и Петте кьошета) ме попита изрично дали бебето е над една година, иначе не я препоръчва поне той.
Ако разгледаш книжката с инструкции може би пише в нея за възрастта.

# 2
  • Мнения: 2 066
Тази количка няма никакви положения на облегалката, т.е. детето ти трябва да стои само седнало. Не мисля, че е подходяща за толкова малко бебе.

# 3
  • Мнения: 4 668
Ние бяхме тръгнали да си купуваме такава , но в магазина като я разгледах се отказах . Първо това с положението на гръбчето не ми хареса , даже и по - голямо да е детето ще заспива в количката . На 6 месеца сте много малки за такава ! Второ аз сега имам QUINNY  , само че комбинирана и много лесно се управлява , а това с дупките и малките колелца и мен ме отказа . Единственото и достойнство е , че е много компактна , но да си я купя само за едното носене до морето ми се видя прекалено . С две думи - определено е ефектна , но аз за себе си прецених , че не е удачна .

# 4
  • Мнения: 4 187
Тази количка няма никакви положения на облегалката, т.е. детето ти трябва да стои само седнало. Не мисля, че е подходяща за толкова малко бебе.


И аз так мисля , освен ако не използаш, Кошница за кола на Maxi-Cosi  , но и това не е удачен вариант , тъй като тя едва ли ще е удобна за дълга разходка.

# 5
  • София
  • Мнения: 6 999
Имам такава количка. Купихме я малко след като Дариа стана на 1 г. и след като разгледах абсолютно всички предлагани летни колички на пазара по това време. Ужасно съм доволна от качествата й.

В указанието пише, че е подходяща за деца над 6 месеца и такива, които седят стабилно. Така че изчакайте.

Нямам проблеми с това, че гумите й са малки - много е маневрена и след цялото блъскане, което е понесла от 2-те бавачки и мен не е мръднала вече почти година. Всичко се сваля много лесно и се пере в пералня.

# 6
  • Мнения: 2 768
Иса, какво правите с нещата за носене, като е без багажник? newsm78 Аз също си мисля да мина на ZAPP след някой друг месец.

# 7
  • София
  • Мнения: 6 999
eta аз не ходя на пазар с нея.

А за нещата на Дариа /памперси, вода.../ си купих една раница на Самсонайт /от тези като калинки, костенурки.../ тя е лека и може да се сложи на дръжките на количката...

# 8
  • Мнения: 2 768
Благодаря! Аз също няма да пазарувам с нея  Peace  Мисля да пробвам с мрежа.

# 9
  • Мнения: 585
И аз имам Зап, но я взехме предимно за път. С бебе сме навън почти по цял ден и той спи по 2-3 пъти в количката. Мисля,. че латото по големите жеги вече ще преминем на нея, защото и без това ще го прибирам следобяд да спи вкъщи и така няма да изкарва целия ден в количка.
Иначе е страхотна, лека, върви много лесно Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт