Почивка за нова година 2016

  • 3 676
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Привет дами,

Желая да питам дали някой може да ми помогне със следния казус.
Искам да прекарам нова година 2016 в някой комплекс планината но имам 3 изисквания Simple Smile.
първо да има камина в стайте, второ да има закрит басейн или открит минерален и комплекса да има механа или ресторант където да се посрещне празника.Моля ако някой знае нещо такова да помага Simple Smile

Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 10
Здравей! Може би имаш предвид наем на вила, защото хотел с камини в стаите не съм сигурна дали ще намерите. Ако дадеш малко повече инфо къде искаш да е (Боровец, Пампорово, Банско), ще предложа няколко варианта Simple Smile

# 2
  • Мнения: 16
Здравей! Може би имаш предвид наем на вила, защото хотел с камини в стаите не съм сигурна дали ще намерите. Ако дадеш малко повече инфо къде искаш да е (Боровец, Пампорово, Банско), ще предложа няколко варианта Simple Smile

Аз имам интерес за вила около Пампорово  Hugмоля за  идеи

# 3
  • Мнения: 6 296
Здравей! Може би имаш предвид наем на вила, защото хотел с камини в стаите не съм сигурна дали ще намерите. Ако дадеш малко повече инфо къде искаш да е (Боровец, Пампорово, Банско), ще предложа няколко варианта Simple Smile
На много места в апартхотелите има камини в апартаментите.

# 4
  • Мнения: 2
Привет,

да в много от хотелите има примерно на пампорово хотел Камелия но там цените са много високи и искат да е задължително 5-6 нощувки а ние специално искаме за 3.За мен няма значение къде се намира хотела просто да има поне камина в стаята или ако няма поне басейн Simple Smile

# 5
  • Мнения: 6 296
Привет,

да в много от хотелите има примерно на пампорово хотел Камелия но там цените са много високи и искат да е задължително 5-6 нощувки а ние специално искаме за 3.За мен няма значение къде се намира хотела просто да има поне камина в стаята или ако няма поне басейн Simple Smile
На повечето места за НГ искат максимум нощувки,  обичайно на много висока цена, особено в популярните курорти. Мога да ти предложа да пробваш нещо по-нетрадиционно и по-непретенциозно като например някой от балнеохотелите на "ПРО"ЕАД. Можеш  да ги рагледаш на сайта им  bgholiday.com  Те обаче пускат офертите си след 15 - 20 октомври. Хотелите са реновирани и много прилични, с добра кухня, програма, спа и то на съвсем нормални цени.Не съм сигурна дали в някой от тях дали има камина в стаите, но басейни има и то с топла минерална вода. От личен опит препоръчвам Констанция в Костенец. Дружба в Банкя - но там хотелската част е със стари мебели. НГ съм празнувала само в Костенец. За хотела в Боровец също са ми казвали добри отзиви, но там няма басейн.
Друг може би по-нискобюджетен вариант е да си наемете вила или къща с такива екстри и за самата НГ да си платите само куверти в ресторант или механа. Потърси в с. Баня до Банско къщи за гости Грозното пате, хотел.Св. Никола, комплекс Изгрева. В Огняново до Гоце.Делчев, в Добринище и на много други места.

Последна редакция: ср, 23 сеп 2015, 23:00 от fatalina

# 6
  • Мнения: 4 785
Лъки Банско имат камини, има закрит басейн, има и ресторант/и  Peace

# 7
  • Мнения: 6 296
Лъки Банско имат камини, има закрит басейн, има и ресторант/и  Peace
     newsm10Хотелът наистина е страхотен, но цените му са сериозни.

# 8
  • Мнения: 122
Погледнете това - http://kochorite.com/
Няма басейн, но във всички къщи има парни бани, а в повечето и самостоятелни сауни.

# 9
  • Мнения: 1 292
Има още една тема за Нова година http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=859878.75;topicrefid=20

Общи условия

Активация на акаунт