Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 1 ноем. 2004, 23:58 ч.
  • Преглеждания  613  Мнения  7  Онлайн  1
Отговори
  • sofia
Здравейте интересува ме детенцето ми има колики зех му някви какпки ама няма голяма файда има ли някво друго решение просто ми се къса сърцето като го  гледам как плаче

Реклама
# 1
  • Веган-аболиционист
Грей тумбачето със сешуар. Той помага повече от капките.

# 2
  • Варна
Оф, пустите му колики, ама то май няма панацея за тях... Imp  Аз съм слагала на коремчето затоплени пеленки.

# 3
  • в края на града
Затопли пелена или пешкирче и му го слагай на коремчето, временно облекчава, но за коликите по принцип нищо не помага, само израстването... Въоръжи се с търпение, стискам палци.

# 4
  • sofia
а ако му сложа от тия грейките с вода няма ли да е по добре в смисъл да изкара по дълго .пп. (колко траят коликите горе долу )

# 5
  • София
Цитат на: Fire Eagle
(колко траят коликите горе долу )

Казват - до 2 - 3 месеца. Да ама на мойто синче до към 8- мия месец бяха / не ти го пожелавам/. Сега и сестричката - Ива, на 3 месеца - продължава да се мъчи. Нищо не помага. Само се носим.
Така че - търпение!

# 6
  • sofia
оспокоих се както казваше нашия командир проблема с водата е решен вода няма да има )Simple SmileSimple Smile:

# 7
НЕ СЛАГАЙ ГРЕЙКА С ГОРЕЩА ВОДА - МОЖЕ ДА СЕ СПУКА! ЕФЕКТЪТ ЩЕ Е ИЗГАРЯНЕ!

Реклама

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт