Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 36 отговора

Мили мами бясна съм!!!!! Как може да има такива хора, бе Evil or Very Mad  Да откраднеш нещо (каквото и да е) от детенце Evil or Very Mad  Нямам думи. Откраднаха ни количката от пред вратата на апартамента ни (явно е станало през нощта или сутринта, незнам)! Не мога да повярвам че има такива хора...цялата треперя от ярост. Алекс е на 1 год. Все още не може да ходи добре и сега незнам как ще го извеждаме, а времето е хубаво, абе......Толкова ми е гадно само от мисълта че някой гадняр се е докоснал до вещ на детето ми!!!! Съжалявам че ви занимавам с този проблем обаче трябва да споделя с някой Crying or Very sad  Crying or Very sad  Crying or Very sad А количката беше хубава MaxiCosi City..... Абе майната му!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Само Алексче да ми е жив и здрав, а тези гадняри Господ ще си ги накаже!
Цитирай

София

Не мога да повярвам, какви хора има. Да откраднеш нещо от детенце. Ц-ц-ц.
Цитирай

До хладилника, който обичам

Съжалявам, че ви се е случило.
Цитирай

Заключвахте ли я поне... как така е стояла пред вратата?!
Цитирай

София

#2gunfire  #Sniper  angry

Пилни кретени!Това е за тях #Fist
Цитирай

Преди време една майка се беше оплакала, че са откраднали якенцето на детето й, така че за количката хич не се учудвам. Жалко, че има такива хора.
Цитирай

София

кофти, ама защо я оставяш пред вратата? имате ли портиер? охрана?
Цитирай

в края на града

Мила, ама вие как сте я оставяли пред вратата и то нощем?!? Хора, всякакви... Аз не смея да я оставя долу пред стълбите (да не я качвам до асансьора по стъпалата), когато с малкия сме забравили нещо и тичам набързо до нас, хем външната врата ни се заключва... Не я оставям и пред магазините, бутам я вътре с мен, ама то и нашият квартал е гаден... Ех, съчувствам ти, ще трябва да вземете нещо за детенцето, няма как - може от тези колелетата, те са по-евтини и ще му е интересно да се вози...
Цитирай

Бяхме забравили да я приберем след разходката. Но беше съвсем пред входната ни врата (живеем на 4 ет.) а вратата на входа се заключва (уж). Мили мами пазете си количките, абе всичко си пазете. Непрекъснато явно трябва да сме нащрек (освен всичкото напрежение което ни е на главите). Това е......
Явно хората съвсем са се овълчили и изплеснали!!!! Crying or Very sad
Цитирай

София

Най-вероятно е някой съсед.........Олигофрени.............. Twisted Evil
Цитирай

София-Париж-София

Ай стига бе! Тия вече нямат скрупули!
Цитирай

Не знам....Добре че сте вие, че ми е толкова гадно че ми се реве. А като погледнеш реално, има къде къде по-гадни неща, обаче, само като си помисля пак че вещ на детео ми е при нвкой гадняр и ми се повдига. А и таткото сутринта ме изгледа така сякаш аз съм виновна.... а може и да съм Crying or Very sad  МАЙНАТА МУ на всичко!!!!!!!! Много ви благодаря мили мами че ме изслушахте и за съчувствието ви благодаря, така ми става по-леко като го споделих.   Embarassed
Цитирай

София

Цитат на: mama_dany
Не знам....Добре че сте вие, че ми е толкова гадно че ми се реве. А като погледнеш реално, има къде къде по-гадни неща, обаче, само като си помисля пак че вещ на детео ми е при нвкой гадняр и ми се повдига. А и таткото сутринта ме изгледа така сякаш аз съм виновна.... а може и да съм Crying or Very sad  МАЙНАТА МУ на всичко!!!!!!!! Много ви благодаря мили мами че ме изслушахте и за съчувствието ви благодаря, така ми става по-леко като го споделих.   Embarassed

не искам да те обвинявам в нещо, но не знаеш ли колко са ужасни хората вече??? не се доверявай на хората - дано вече си по-внимателна:)
Цитирай

София

Аз също  я забравих една вечер пред вратата. На сутринта я нямаше, само че се оказа , че моята съседка е видяла много късно и за да не ни буди я прибрала, защото нашия вход не се заключва!
Цитирай

out of space

Това е просто отвратително! Грях му на душата на такъв "човек"...да лиши едно малко сладко същество от едно от най- необходимите му неща...Абе всичко се връща...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 36 отговора