КОЙ Е ПО-ДОБРИЯ ГОТВАЧ ВКЪЩИ.

  • 5 058
  • 96
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 587
Принципно аз съм по-добрият готвач  chef,но той се стравя по-добре от мен със спагетите! Laughing

# 91
  • Мнения: 590
Не пускам в кухнята си никой,но като бременна мъжо ставаше през ноща тои да готви.Дане съм се мъчела аз.На сутринта ми ставаше първо лошо ooooh!дали в ухнята не е паднала бомба,но се стараеше много.Но съм по добра от него  chef

# 92


Поздрав за всички татковци-кулинари от един пловдивски ерген (все още)  Simple Smile

# 93
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
  Воден дух, след този пост няма да си още дълго ерген Joy Joy
  За готвенето- моят любим обича да готви, справя се супер! Синчето познава кога е готвил тати Rolling Eyes, но за чистенето  ooooh! ooooh!, е нали и аз трябва да блесна в нещо hahaha

# 94
  • Мнения: 1 893
А пък аз не случих на мъж Laughing- глади всичко/ щото аз не мога- или поне така казвам/, мие чинии, простира, пуска пералня и прахосмукачка, мие пода и др., обаче НЕ МОЖЕ ДА ГОТВИ. Не че не опитва милия, ама просто не му идва отвътре. Само пърженето е негово задължение и после всичко свети.
Аз съм добра, обаче рядко ми се случва. Да живеят ресторантите, готовата храна, Била и Пикадили и ТАТЕ!

# 95
  • На небето
  • Мнения: 5 530
В къщи съм аз, първо, че мъжа ми мрази готвенето, не може да готви и за нищо на света не мога да го накарам да се научи. И второ както той казва, аз съм експериментаторка, всеки ден готвя нещо ново, рядко повтарям, мразя да готвя стандартни храни и всичко разнообразявам с нови добавки или измислени рецепти. Той е доволен и аз обичам да готвя, вижте за чистенето,  newsm28 много мразя, ама няма кой да го свърши.

Последна редакция: нд, 30 апр 2006, 11:21 от Tinka79

# 96
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Мъжът ми прави само пица-става добре или ми се струва така,защото аз много обичам пици.Същинско торнадо е в кухнята-след него нищо чисто не остава!

Общи условия

Активация на акаунт