Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 57

  • 49 127
  • 760
  •   1
Отговори
  • София/Стара Загора
  • Мнения: 2 546
Тема за споделяне на всякакви въпроси относно Инвитро/ИКСИ оплождане, стимулационни протоколи, препарати за стимулация, процедури и всякакви други притеснения и вълнения.
Нека донесе късмет на всички записали се в нея!



ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ
ПОРТАЛ ИНВИТРО.БГ
ЦЕНТРОВЕ ЗА АСИСТИРАНА РЕПРОДУКЦИЯ
ЦЕНТЪР ФОНД АСИСТИРАНА РЕПРОДУКЦИЯ (ЦАР)
СТИМУЛАЦИОННИ ПРОТОКОЛИ
ПРЕПАРАТИ ЗА СТИМУЛАЦИЯ
КАКВО СЕ СЛУЧВА СЛЕД ЕМБРИОТРАНСФЕР
ЛИНК КЪМ СТАРАТА ТЕМА


Нека всички в процедура или подготвящи се за нея скоро да видят положителен резултат и достигнат успешен финал


 Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 1
  • Мнения: 1 485
  bouquet  bouquet благодаря за новата тема и да е пълна с успешни процедури

# 2
  • Мнения: 678
Хоп и аз в новата тема. Тъкмо почвам процедура и кво да видя нова темичка. Дано да ни е на късмет и скоро всички тук да сме с положителни тестове  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover EFP
Аз днес почнах Менопур и Оргалутран. На лимитиран цикъл съм и си имам два фоликула на 7ми ден. Дано да си останат  Praynig.
Outlook стискам палци  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Аз като съм имала дегеративна, ми обесниха че така е започнала развитието си още отначало.

# 3
  • Мнения: 306
Хоп и аз в новата тема. Тъкмо почвам процедура и кво да видя нова темичка. Дано да ни е на късмет и скоро всички тук да сме с положителни тестове  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover EFP
Аз днес почнах Менопур и Оргалутран. На лимитиран цикъл съм и си имам два фоликула на 7ми ден. Дано да си останат  Praynig.
Outlook стискам палци  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover Аз като съм имала дегеративна, ми обесниха че така е започнала развитието си още отначало.
Успех ти желая,нека този път е успешен!!!
Успех и на всички момичета в процедури!

# 4
  • Мнения: X
aangel, успех!
А аз как ще дочакам утре не зная. Two Hearts

# 5
  • Мнения: 306
aangel, успех!
А аз как ще дочакам утре не зная. Two Hearts
Ако мога бих ти помогнала някак си....Представям си как се чувстваш...Имам две пункции все с дегенеративни Я и стигнали до твоето положение,не знам как ще уцелея!Успех и много бебета !

# 6
  • Мнения: 39
Хоп и аз в новата темичка и да я напълним с много ревливи резултати Praynig

# 7
  • Мнения: 1 416
Мерси за темичката.Да ни е много успешна,безпроблемна и най-вече плодовита Peace

# 8
  • Мнения: 1 433
Спрях да си задавам въпроси и продължаваме още този месец със следващият опит  Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 144
Запис и цоп в темата (отново) и от мен. Grinning
(поста ми е изтрит незнайно защо ?) Thinking
Успех на всички момичета!  bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 10 642
Запис и цоп в темата (отново) и от мен. Grinning
(поста ми е изтрит незнайно защо ?) Thinking
Успех на всички момичета!  bouquet

Не е само твоя. Напоследък редовно се случва, особено първите постове на нови теми...

# 11
  • Мнения: 13 929
Успех на всички   bouquet
Герда, сега ще замразите ли ембриончетата, докато излязат резултатите?

# 12
  • Мнения: X
Амини, нищо не зная още.
Утре ще разбера достигнали ли са бластоцист. След това трябва да им вземат клетчици и да изследват, колко от тях са здравички.Не смея да се надявам на нищо. Може да няма нито едно здравичко. А може и да не оцелеят намесата.
 Ембриоложката, която ми се обажда през ден винаги шепне по телефона, сякаш да не смути ембриончетата, а аз дори не зная как се казва. Тя ще отделя клетките от ембриончетата ми.  Трябва да се поинтересувам как се казва тази лекарка и екипа й. Two Hearts

# 13
  • Мнения: 68
Записвам се и аз в новата темичка, успех на всички момичета, аз пак да питам, че никой не ми отговори в старата тема, някой правил ли си е ера тест, другия месец ще го правим и ми е пълна мъгла. Simple Smile

# 14
  • Мнения: 13 929
Сигурно ще ги замразят всичките след като вземат клетката. Няма как да ги отглеждат повече. А и изследването вероятно не се прави толкова бързо  newsm78 стискам ти палци  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт