Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 57

  • 49 113
  • 760
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 2 981
Здравейте, момичета! Записвам се да следя темата, защото и на мен ми предстои опит. Въпреки че съм минала през инвитро / резултатът, от което е в подписа ми/, не беше скоро и ще ви чета за съвети и надявам се да не досаждам с много въпроси. Борбата ни е за сестричка, не че ще върнем братче, а изобщо - колкото и както дойдат. Simple Smile
Успех на стартиралите вече!

# 226
  • София
  • Мнения: 23 162
Мисля, че матурацията не се заплаща. на страницата на ЦАР е написано каккво поема фонда.

тя пита дали се брой за опит.
най-вероятно им трябват 4 процедури за да кандидастват.

според мен си зависи от клиниката, те трябва да опишат процедурите.

# 227
  • Мнения: 4 097
Мира, добре дошла и успех!

# 228
  • Мнения: 1 433
Този месец го пропускаме, имам задържани 2 фуликула по 2 см от предният месец на стимулация. Уж всичко бяха пунктирали !?
Мира, успех ти желая   bouquet

# 229
  • Мнения: X
И аз имам няколко ф от предния месец, в който беше пункцията и отложения трансфер.
След като ми дойде, док им даде една седмица да се поприберат и да започна да приемам естрофем.
Ще направи контрола и ако лигавицата е наред, ще правим зет.

# 230
  • Мнения: 276
Добре дошла и успех, Мира.
Имам следния въпрос към знаещите, защо ми изписаха 1 месец преди започване на стимулация да пия противозачатъчни?

# 231
  • Мнения: X
Да си починат яйчниците, и да не направиш задържан ф.

# 232
  • Мнения: 57
Здравейте, днес мина и трансфера. Сега чакаме и през 4 дни имам прегнил инжекция. И аз пих противозачатъчни, след това последва стимулацията. Отивам да полежа - сега ми се е паднало.

# 233
  • Мнения: 1 433
Здравейте, днес мина и трансфера. Сега чакаме и през 4 дни имам прегнил инжекция. И аз пих противозачатъчни, след това последва стимулацията. Отивам да полежа - сега ми се е паднало.
Еха, супер, почивай си и мнооого късмет  Hug
 Аз също пиех противозачатъчни и сега отново ще приемам

# 234
  • София
  • Мнения: 1 844
Добро утро момичета! Да се отчета и аз, замразихме 8 ембриона. 2 с отлично качество и тях първо ще ми трансферират, и на две места по 3. Ембриоложката каза че изостават малко останалите 6 но са добре. А аз съм бясна, заради хиперстимулация не стигнах до трансфер, а и сега при ЗЕТ който ще е след месец и половина не се покрива от фонда! Ми аз като не съм стигнала преди защо да не ми се полага при ЗЕТ-а?! Голяма глупост са направили от ЦАР Naughty
Офф, и при мен беше така. Ама какво да се прави. Все пак ЗЕТ не е скъп - платихме 525 лв. за прегледи, трансфер и асистиран хетчинг, и отделно лекарствата след това, разбира се.
Късмет със снежковците  Hug

# 235
  • Мнения: X
Здравейте, днес мина и трансфера. Сега чакаме и през 4 дни имам прегнил инжекция. И аз пих противозачатъчни, след това последва стимулацията. Отивам да полежа - сега ми се е паднало.

Прегнил след трансфер, през 4 дни това за колко време?

# 236
  • Мнения: 276
Да си починат яйчниците, и да не направиш задържан ф.
Ясноо Grinning Добрее, ще се пия значи. Никога не съм пила противозачатъчни...ето нещо ново.

# 237
  • Мнения: 2 874
малко е рисково, ако не си пила. може да се стигне до прекалено подтискане на яйчниците. мисля, че ги препоръчват основно при дълъг протокол. ако по принцип нямаш много антрални фоликули и не си склонна към образуване на кисти, пробвай да го обсъдиш пак с лекаря.

# 238
  • Мнения: 1 433
Момичета, така и така сме подкарали темата за противозачатъчните, някоя от вас ползвала ли е "Нуваринг"?

# 239
  • Мнения: 403
Добро утро момичета! Да се отчета и аз, замразихме 8 ембриона. 2 с отлично качество и тях първо ще ми трансферират, и на две места по 3. Ембриоложката каза че изостават малко останалите 6 но са добре. А аз съм бясна, заради хиперстимулация не стигнах до трансфер, а и сега при ЗЕТ който ще е след месец и половина не се покрива от фонда! Ми аз като не съм стигнала преди защо да не ми се полага при ЗЕТ-а?! Голяма глупост са направили от ЦАР Naughty
Офф, и при мен беше така. Ама какво да се прави. Все пак ЗЕТ не е скъп - платихме 525 лв. за прегледи, трансфер и асистиран хетчинг, и отделно лекарствата след това, разбира се.
Късмет със снежковците  Hug

Simple Smile Еми сега са малко по-високи цените само трансфера е 415лв и хетчинга е 200 лв . Но да стане пък ще давам какво да правя Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт