Мами помагайте

  • 7 478
  • 171
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 172
да Зорница е къде къде по добре от Златемира...  Cry

# 16
  • Мнения: X
Ако трябва да е със З, на мен ми харесва Зара.

# 17
  • Мнения: 1 540
Ще има сърдити,обидени и засегнати,но искам с гордост да изричам името на дъщеря си както със синът ми  Cry

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
С две ръце гласувам за Зорница,а вместо Зоуи предпочитам Зоя

# 19
  • Мнения: 4 569
Нито Златемира, нито Ема - Златемира ми харесват.

Зорница ми допада от тези със З.

# 20
  • Мнения: 172
Ако трябва да е със З, на мен ми харесва Зара.
и на мен ми харесва

# 21
  • Мнения: 1 540
Зорница някак и на мен ми легна на сърцето

# 22
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Лично на мен ми харесва. Даная, Далия,Емали,Елица,Памела,НИКОЛ най-много. Cry

Елица!  Embarassed
Скрит текст:
Един ден, ако ми е писано да имам момиченце, въобще няма да се допитвам до Вас  Laughing ...Елица ще е името й!

# 23
  • Мнения: 1 540
Зорница-Елица как ви звучи,нещо по средата да е.

# 24
  • Мнения: 8 890
Зорница-Елица как ви звучи,нещо по средата да е.
Зле. Peace
Зорница, Зара ми харесват. Иначе най-близкото до Златомира, което бих избрала, е Златина.

Елиза не видях предложено /но не четох внимателно Embarassed/. Има по малко и на двете баби.

# 25
  • Мнения: 4 711
Ох, имахме куче, кръстено Зина. Не знаех, че има и българки с такова име.

На мен Зорница и Златина ми харесват. Златина е близко по значение до Златемира.
Зоя също става, но другите повече ми допадат. А Зоуи, ех... Че то не е българско, не я разбирам тази тенденция българчета да се кръщават с толкова чужди имена. На съседите момиченцето е Айрин, още ми е странно

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Зорница-Елица как ви звучи,нещо по средата да е.

Кофти ми звучи.Ако все пак искаш второто име да е с Е,първо питай майка ти дали ще се чувства удовлетворена.Защото вероятно тя няма да е доволна,пък детето ще си мъкне това странно,двойно име цял живот

# 27
  • Мнения: 1 461
Със З предлагам Зарина.

От предложените харесвам Елица, Елиза.

Двойните са ми ужасни, Зоуи и Златемира също.
Зорница ми е неутрално, нито ми е ужасно, нито ми допада.

Успех с избора!  Hug

# 28
  • Мнения: 1 540
Не знам надявам се да се роди,точно на Никул Ден,за да имам оправдание да я кръстя Никол. Cry

# 29
  • София
  • Мнения: 3 255
 Златина ми харесва много!  За мен има някакво сияние това име  Party И ще е хубаво с фамилията ви - златанови, ако се вярва на ника  Flutter  Златина Златанова  Flutter
А двойното име, като Ели-Златина, ако е дадено с идеята да няма обидени, е по-скоро тежест, отколкото нещо оригинално. Но вие си помислете - важно е вашето разбиране за нещата.  Защото само по себе си името, двойно или тройно, или обикновено, не е абсолютно. Важното е чувството, с което го изричат родителите, посланието, което дават на детето с назоваването, това, което приканват в събдата му с избора на това име. Това мислете.   bouquet
Леко раждане!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт