за колко време се наконтвате

  • 2 252
  • 86
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 10 858
Зависи от времето, с което разполагам.
Ако е малко - бързичко се вмествам в него, а ако имам достатъчно време -  си се разтъкавам екстра.
И така, и така е при мен - според времето.

Последна редакция: вт, 28 мар 2006, 09:59 от Вивиан

# 16
  • Мнения: 1 629
15-20 минути в нормални ситуации, но ако трябва да бързам, положението става плачевно, може и един час да отиде Crazy

# 17
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Най-много време отива за къпането; понякога откарвам и 30 мин. в банята Mr. Green Mr. Green, а мъжът ми почва да нервничи.
Не се гримирам, но докато реша с какво да си облека, доста време минава Crazy

# 18
  • Мнения: 1 809
Аз доста се мотая...Ако трябва да ходя на по-специално място много време ми отнема..обикалям всички огледала в къщи,мацам ,плескам докато не стана Убавица newsm03Когато се приготвям за работа ми отнема 20-30мин,но за други случаи може и 1ч да не ми стигне Embarassed

# 19
  • Мнения: 175
Обикновенно са ми необходими около 2 часа,но има и случаи в които се справям и за час и половина.

Последна редакция: вт, 28 мар 2006, 09:42 от marely

# 20
  • Мнения: 1 558
За половин час се оправям със всичко! Peace

И аз съм готова максимум за половин час, но ако става дума за душ, ако трябва да си мия косата ситуацията се усложнява, защото е много дълга и сушенето ми отнема много време.
Но както се шегуваме с колегите - при екстремни ситуации съм на 8-мата минута снаражена на плаца  Flutter

# 21
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Зависи къде отивам.
Ако е на разходка с малката, за 15- 20 минути съм готова, ако е нещо по- специално, може и за 40 минути, може и за час и половина да съм готова.
Най- много се чудя какво да облека, защото от това зависи грима, прическата, бижутата, всичко...
Така че, необходими са ми някъде между 15 и 90 минути Blush

# 22
  • Мнения: 1 446
За 30 минути - 15 къпане, 10 обличане и 5 грим !

Peace Неам време за разкатаване. Детето реве , бащата мрънка.........

# 23
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Мога да се размотавам цяла сутрин-къпане, цигарка, кафе и  гримиране, пак цигарка, оправяне на косата, цигарка Mr. Green, обличане....и така няколко часа мога да откарам. Има случаи за 15 минути да съм готова! Дупе знае 2 и 200 Joy

# 24
  • Мнения: 99
За около 45минути - 15 къпане, 10 обличане и 20 гримиране и прическа.

# 25
  • Мнения: 109
Явно и аз съм като повечето жени тук - зависи за къде се контя. Ако е сутрин за работа мога и до 40 мин., но ако е за удоволствия.........часове  ми трябват Embarassed!

# 26
  • Мнения: 11 534
0.5-1 час ми стига-то пък кой ти дава повече...Все пак зависи за къде се контя. reverance

# 27
Ами при мен зависи и от сезона. През зимата се приготвям по-дълго. Лятото примерно посещавам банята по-често, но за по-кратко време Simple Smile Също лятото ползвам доста по-малко грим, за да не се разтече от горещините. Фон дьо тен и пудра въобще не слагам станат ли температурите над 25 градуса. С дрехите също се справям много по-лесно, защото не са толкова много Simple Smile Т.е. зимата ми трябват около час и половина, ако ще излизам с компания и около 2 часа, ако вечерта ще е по-специална /за работа и 30 мин. ми стигат Simple Smile/, а лятото времето е съкратено почти на половина.

# 28
  • Мнения: 6 155
Зависи къде отивам. Ако има и правене на прическа - към час и половина, иначе около 30мин. Rolling Eyes

# 29
  • Мнения: 3 254
И при мен душ, прическа и кремчета /понеже не се гримирам/ отнемат около два часа. Не правя нещо особено, но много обичам да се мотам. Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт