Синеоките

  • 29 863
  • 562
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 2 811
ох очите сигурно са красиви, но гримът е потрес!!!!

# 511
  • София
  • Мнения: 4 585
Цитат
Ето това са убийствено красиви очи!
Въпрос на възприятия. Напълно обикновени очи с ужасни вежди и твърде много грим  Peace

+1

Харесвам светли очи - малко повече сини, малко по-малко зелени. Кафявите не ми допадат особено.
На въпроса дали се харесват синеоките - моите опит и наблюдения са, че да.
Омръзнало ми е разни познати и непознати да се вайкат как нито едно от децата ми не е взело сините ми очи и да ме "успокояват", че внуците щели да ги наследят. Whistling

# 512
  • Мнения: X
Винаги съм се чудила защо сините очи по презумпция минават за красиви само, защото са сини. Хубавите очи са хубави във всякакви цветове, както и обратното.
Очите ми са пъстри, клонящи към кафяви. Харесват ми. Нямам специално отношение към хора със сини очи. Изразителният и въздействащ поглед ми прави впечатление, но един цвят сам по себе си-не.
Някой правилно спомена, че доста жени минават за хубавици, само защото са със сини очи. И аз имам такова наблюдение. Ето тази е типичен пример:
Скрит текст:

Последна редакция: пт, 09 окт 2015, 19:07 от Анонимен

# 513
  • Мнения: 15 960
Според мен само едни сини очи не правят някого красив, но спомагат, един вид, някак отварят и правят впечатление. Като пак си зависи дали са големи, с хубава форма и цвят.
А един красив човек с кафяви очи, ако случайно си го представим със светли, те няма да го загрозят, пак ще си е хубав, но по-различен.

# 514
  • София
  • Мнения: 12 374
Винаги съм се чудила защо сините очи по презумпция минават за красиви само, защото са сини. Хубавите очи са хубави във всякакви цветове, както и обратното.
Очите ми са пъстри, клонящи към кафяви. Харесват ми. Нямам специално отношение към хора със сини очи. Изразителният и въздействащ поглед ми прави впечатление, но един цвят сам по себе си-не.
Някой правилно спомена, че доста жени минават за хубавици, само защото са със сини очи. И аз имам такова наблюдение. Ето тази е типичен пример:
Скрит текст:

Тази жена, която и да е тя, е леко грозновата - с или без сините очи. И с кафяви да беше, все тая.
Лично мнение - да не вземе сега да се обиди някой  Peace

# 515
  • DE
  • Мнения: 9 068
Синеочковците ми  Heart Eyes
Скрит текст:

# 516
  • Мнения: X
Умни и красиви - това са синеоките хора покрай мен. Винаги съм искала да имам сини очи, но уви!

# 517
  • Мнения: 1 784
Така и така очите ми са обект на обсъждане последните страници (макар да не са сини), поне да се включа и аз в дискусията  Laughing

Харесвам сини очи, но определени нюанси на синьото, като най-любими са ми сиво-сините в комбинация със светла коса и кожа, скандинавски тип. Често се улавям, че съзерцавам очите на събеседника ми, когато са пъстри (комбинация от 2-3 нюанса), без значение кой е основният цвят, докато очи в един "бистър" нюанс не ми правят кой знае какво впечатление.
Най-красивите очи, които съм виждала са светлосини около зеницата и тъмнокафяви около външния край на ириса. Heart Eyes

# 518
  • Мнения: 7 519
ох очите сигурно са красиви, но гримът е потрес!!!!
Ако махне грима, тогава пък очите и ще бъдат съвсем незабележими.
До колкото си спомням Вержи има много подобен цвят, но нейните очи се забелязват и без да са гримирани.
Хубавите очи не са само цвят, а също така излъчване, което просто липсва в тези очи.

# 519
  • Мнения: 4 120
 Аз мисля, че с истински нюд грим биха били по-красиви. Показаното е всичко друго, но не и нюд. В КМ понякога по-опитните трябва да дават съвети, мисля. Виждала съм много пъти да се хвали грим, който нито отива на съответното лице, дори го състарява.

# 520
  • Мнения: 1 784
инфантилна никъде не съм споменавала, че гримът е нюд. Уточнихме и въпроса с вида на веждите към днешна дата, на който му е интересно, нека да погледне темата за грима и да се включи там с критика Peace

# 521
  • Мнения: 4 120
Извинявай, не съм разбрала!

# 522
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ако махне грима, тогава пък очите и ще бъдат съвсем незабележими.
Не, не мисля.
На Верджи очите са доста по-зелени. Също много хубави.

# 523
  • Мнения: 7 519
Възможно е, просто така гримирани няма живот в тях, изглежда сякаш е на умиране, докато на Вержи очите греят.

# 524
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Певачката е готина, сините й очи се открояват на черната коса. Тази снимка обаче не е добра.

Общи условия

Активация на акаунт