Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 77

  • 42 620
  • 741
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: X
Мис Вал и Дели, много щастие и късмет ви пожелавам по време на следващата ви обиколка на слънцето!

Отчет горна част от Фит30.  Вчера вечерта ми беше тегаво и изтичах 3 км.  От две седмици играем с ММ и дребните на мач през ден.

Весели почивни дни на всички  Heart Eyes

# 211
  • 1st floor
  • Мнения: 9 103
Дели, честит рожден ден и от мен!!! Hug bouquet Тортата направо ще я сънувам довечера! Mr. Green

Дрийми, и на мен Бодишред-а ми е труден! С Румяна не мога да сравнявам, но спрямо БР ме озорва повече! Честно казано накрая се оглеждам вече коя минута е. Embarassed След малко и аз се мятам на Workout 2. Утре ще почивам защото съм на парти  Drunk, но в неделя ще си го "отработя"! Mr. Green

Моята постелка си стои чисто нова някъде из мазето. Нещо не можах да свикна с нея.

Да взема да пробвам и аз кекса на Вив? eat Боже, само за ядене мисля! Crazy

# 212
  • София
  • Мнения: 10 858
Непокорна, с тоя кекс можеш да си прекаляваш до насита, само протеин е  Heart Eyes А и е много засищащ, не можеш да изядеш много  Heart Eyes

# 213
  • Мнения: 1 085
Скромен отчет с 30 min Total Body Resistant Band Workout  Wink

# 214
  • Бостън
  • Мнения: 13 488
Мис Вал + Дели - весели, спортни и спортни години занапред Simple Smile

И моят ММ днес е рожденнкик, приятелка ще му прави прави тората гараш  Crazy

Отчет с кардиото на 21.

# 215
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Аз влизам с отчет 6 км разходка. Просто съм много доволна от ММ, че с готовност стана от този пусти диван и без мрънкане ги измина барабар с децата, Мнооого разтоварващо и лечебно за душата ми се отрази. Точно от това имах нужда. Тук, около нас, природата е невероятна- море, гора, овце, прасета крави, тучни ливади, просто рай!
Сега пийвам винце и добре започвам уикенда, дано утре няма и помен от депресивни нотки  Praynig

# 216
  • София
  • Мнения: 10 858
Момичета,  забравих да ви се похваля какво ми подари вчера мъжлето (имахме годишнина) - 16 кг. пудовка  Heart Eyes Много, ама много ме зарадва  Mr. Green Смеем се, че сме заедно от 16 години и затова 16 кг  Blush

# 217
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Ихааа, Вив, браво на мъжлето ти  Grinning
Аз имам 16 кг и доста добре влиза като кардио и силова едновременно. Хип тръстъри също правя с нея  Peace

# 218
  • Мнения: 210
Аз пък реших да видя този БШ, че нали не си взех платената на Руми, и се метнах направо но Бонус видеото. Джил каза че е най-трудното, първо имаше упражнения дето при Руми сме ги правили ( кой от кого е гледал е ясно:) и после повторенията адски кратки, няма за кога да се натовариш. Свикнала съм при Руми по 20 бройки поне. Абе с две думи не ми хареса БШ, както Руми ме натоварва. И това говоренеее адски ме дразни.

# 219
  • Мнения: 5 405
Miss, явно нещо не си тренирала на 100% с Руми, щом Джилиян ти е трудна или се самоубеждаваш  Mr. Green

# 220
  • UK
  • Мнения: 600
Miss, явно нещо не си тренирала на 100% с Руми, щом Джилиян ти е трудна или се самоубеждаваш  Mr. Green

Винаги тренирам на 100%,  Mr. Green (най-мразя да маркирам нещо, намирам го за пълна загуба на време, така съм научена още като студентка от професора по сценична реч)

Не го казвам, за да ги сравнявам Руми и Джил, а за да дам пример как при различни треньори и различни схеми на трениране телата ни реагират по различен начин, и колко добре е да разнообразяваме, защото постоянно предизвикваме и изненадваме тялото си! (пример - вие с Дилянка не бяхте тренирали цяло лято с Руми и сега се върнахте на нея и супер се кефите и ви е различно и отново усещате че работите на макс, аз също цяло лято не бях тренирала с Джилиан и сега ми се струва супер по-натоварвараща от това, което правих преди, просто защото тялото ми беше отвикнало на нейната схема и беше привикнало ако щеш на Боб (Скини Рулс) или Кросфита на Руми!

И естествено, че Джилиан си е моята любов и винаги за мен ще е НАМБАР УАН! Laughing

# 221
  • 1st floor
  • Мнения: 9 103


И естествено, че Джилиан си е моята любов и винаги за мен ще е НАМБАР УАН! Laughing

superuu

Вижте на каква статия попаднах:
http://www.bb-team.org/articles/5024_naskoro-v-naukata-kardio-na … m_campaign=buffer
 newsm78

# 222
  • Мнения: 1 004
За днес изолетричната на Руми, утре съм почивка, а неделя пак БиС  Peace
Мерси за стиснатите палци, момичета и аз се надявам всичко да е наред  Praynig
Честит празник на рожденничките! Да са живи и здрави!  Hug
Дрийми, така е, всеки си има фаворит. На мен е Руми, на теб е Джил, на Любчето е Шон, важното е всеки да се чувства добре и да тренира с желание  Party

# 223
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
ДобрУтро!
Да, права е Мис и Дил, различните треньори ни дават различни качества. Независимо дали те самите го осъзнават или не, имат си определен стил, който не може да е всеобхаветн. Руми ми е много по-близко до Шон, отколкото кака Джил. Но пък структурата на тренировките на Джил е различна от на всички други треньори и е много ефективна, успява да изгради хармонично тяло. Ето, на мен 21 дей фикс екстрийм ми беше много лесно и статично, но всеки ден едвам ходих от мускулни трески. Сега пък, Лес милс са ми супер приятни, разтоварващи, не ме размазват, но пак съм с ежедневни мускулни трески и виждам промени в огледалото. Така че, трябва да се тренира разнообразно, с различни треньори, различни тренировки, за да се изгради и красиво, и функционално тяло. Не е въпроса само да сме с релефни, трябва и да можем да изкачваме върхове, да караме дълго колело, да тичаме, да скачаме високо . Аз тренирам толкова дълго време, е , не е супер дълго, ама не е и два месеца, смятам се за доста силна физически, но не мога да правя набирания. Има момичета, може ида правят по-малко лицеви от мен, ама се набират. Онзи ден като минавахме край Девин видях на една спортна площадка на открито там около поне 40 човека, момичета и момчета, и лелее едно мамадамче ми скри шапката. Правеше страхотни номера на лоста  #Crazy А беше фина. Чак ме засрами да ви кажа. Като стана дума как тялото различно реагира на различни упражнения, пак ще споменя супер пуФкавата ми и абсолютно мека фризьорка, която на всеки два месеца виждам и всеки път е наполовина  #Crazy. Та тя, бях споменала ,ходи на йога два пъти седмично. И от това е свалила безумно безумно много килограми, беше три пъти по-дебела от мен, сега е по-слаба, вече и не изглежда мека. Питах я за храненето, била спряла месото. Вярно е, че не беше права, че със спиране на месото всеки ще отслабне, но е права, че на някои така им се отразява. Яде въглехидрати. Беше си взела за закуска едни карамелизирани бадеми, с повече захар, отколкото бадем. Бяха й открили и инсулинова резистентност между другото, сега корем няма. Еми няма как да се спори в този случай. Единственото, което не ми хареса е факта, знам, че някой ще се обиди, но тръгне ли да се занимава човек сериозно с йога /не като спорт/, става един вид сектант. Взе да ми обяснява как тяхната треньорка им препрограмирала съзнанието по отношение на храненето  newsm78 и аз изказах малко не толкова съмнение и недоверие, колкото любопиство по какъв начин точно става и тя се разсърди и ми се скара, не може човек да има недоверие към Буда и Шива явно  Laughing
Както и да е, де, мисълта ми беше, че на един едни тренировки му са ок, на други други, един с едно ядене постига успехи, друг с друго, но разнообразие е нужно при всички случаи, за да не се получи някакъв обратен ефект.
Непо, интересно изследване, но мен резултатите не ме изненадват, бях сигурна, че това за кардиото на гладно /включително и коремни преси на гладно, както препоръчва да речем Б. Йотовска/ е някакъв мит, важното е на човек  кога му е по-ок и кога е по-функционален.
Дилянка, аз съм шокирана  #Crazy Майка ти е съвсем пренебрежимо малко по-възрастна от мен и е по-млада от съпруга ми. А ние се мислим за тийнейджъри, божеееее. Може да ми бъдеш дъщеря, божеееееее #Crazy #Crazy #Crazy Направо ще се гръмна, братче. Надявам се всичко да е ок и да се оправи и да няма никакви проблеми  Hug Hug Hug Да не говорим, че другото нещо, което си споделила си мислех, че ще очаквам да ми се случи след 10-15 години ... Абе хораааа , то това ЕГН-то е ужасна работа Cry Cry Cry
И след сладки дъра-бъри да се отчета с Лес милс комбат Пауър Ката 45 мин. Имах МТ от завчера още и не бях супер ефективна, но пак съм ок. И понеже съм на финала на програмата, имам само още пет тренировки, да споделя резултати - коремна преса 6-пак, задник, крака грацилен мускул видимо по-стегнат /на мен ми е проблем и това е единствената програма ,която ми дава резултат при него видим/, ръце не толкова увеличаване на обема, слава богу, а по -скоро очертаване на мускулите и понамаляване на мазнинки /разбира се, при режим ръцете ще станат супер както трябва да бъдат при жена - леко релефни, без обеми/, същото е и при краката, почти няма тренировка за крака с тежести, а си се работят сериозно, но с ритници повече, така или иначе МТ на краката и гъза си я има почти всеки ден. И, най-вече и видимо гърба. Трапецовидния мускул е  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy Това е предупреждени, ако някой не иска да му се развиват "перките" и рамената, по-добре да не я прави, защото .... Абе срам ми е да ви покажа , но каквато съм тапа имам впечатляващи перки. Не го казвам за хвалба, а за срам. Вчера си купувах якенце от тези лекопухените, и най-малкия номер едвам го закопчах на гърдите  Joy. И не е от големи цици, за съжаление.
Офф, изчезвам, мноооо пиша, ама нямам време всеки ден.
Хайде, весели тренировки!

# 224
  • 1st floor
  • Мнения: 9 103
Не знам на колко години е майката на Дилянка, но разбрах, че брат й е с две години по-малък от щерка ми и учат в едно и също училище! Crazy Стискам палци с жената всичко да ОК! Peace
Сега вдянах, че кекса на Вив е с протеин, а аз нямам такова нещо у нас. Може ли да се замести с нещо друго? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт