Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кулинария
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Видин

Взимате русенско варено и го изваждате от кутията WinkРежете на ивици или както ви е удобно,след което го овалвате в панировката и пържите Very Happy
Аз правя панировка с яице и галета Wink
« Последна редакция: вт, 28 мар 2006, 20:01 от Ioana »
Цитирай

Ама пържи ли се или се яде така...със суровата панировка  Mr. Green
Цитирай

Видин

Ами зависи как го предпо4итате Mr. Green

п.п.Голям съм шемет Mr. Green
Цитирай

Sofia

Позната студентска манджа! Бях я забравила...
Цитирай

София

Аз не съм пробвала, но пък Дияна обича русенско варено... трябва да й направя някой път Smile
Цитирай

София

Много вкусничко.
Става и с консерва " свинско смляно" по дебелшка е и излизат повече шницели! Wink
Цитирай

BABYLAND

Аз пък искам РУСЕНСКОТО ВАРЕНО от едно време.  Crossing Arms Това, което ядох за последно преди година беше отврат. Кажете фирма, която прави ХУБАВО русенско?
Цитирай

София

На Бони оборот се доближава до старото. Аз купувам само такова, че един път попаднах на едно дето беше бълвоч- мас, сланина, кости и четина. drunk
Цитирай

София

Ще опитам, звучи доста вкусно. Мерси за идейката smile3525.
Цитирай

BABYLAND

На Бони оборот се доближава до старото. Аз купувам само такова, че един път попаднах на едно дето беше бълвоч- мас, сланина, кости и четина. drunk
Точно такава пумия бях купила и дори сега ми се гади само като се сетя. Мерси, ще пробвам на БОБИ.
Цитирай

ново

Това наистина е много вкусно предястие, обаче аз го правя с домашно русенско варено и става чудесно.
Свекитата отглеждат разни животни  и от тяхното месо си правим русенско /става много вкусно и от пуешко месо/. Махам кожата и обезкостявам месото, смилам го, слагам сол и чер пипер и го натъпквам в буркани. Варя го 2 часа.  chef
Цитирай

Бургас

Продава се едно "Силистренско варено",вакуумирано,на Меком-на вкус е доста добро,по-добро от това в консервите.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.