Домакини 52 / Есента дойде, време за приказки с топло кафе

  • 51 979
  • 721
  •   1
Отговори
  • при късмета
  • Мнения: 23 817
Д О М А К И Н И





Архив: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10,
11, 12, 13,14 15, 16,17,18, 19, 20, 21, 22,23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30,
31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51

Албумчето ни:

Потребител и парола на ЛС

# 1
  • София
  • Мнения: 9 816
Благодаря, ма ко, за новата темичка!
 Днес си спретнахме идеална разходка на Витоша.
Момичета, от известно време си направих домашен квас за хляб и меся с него. Ако някоя има желание да опита мога да помогна със съвети. Много добре се получава хлябът.

Моята малка дъщеря ще носи очила. Tired Много ми е криво, но няма начин. Постоянно я боли главата и очите заради напрягането, едното око и е с   минус 1. Сложна работа, на няколко прегледа ходихме за по-сигурно. Ще ги носи постоянно, ще видим докога.
Обаче си избра страхотни рамки.


Хубава вечер на всички ви!

# 2
  • Мнения: 1 826
Добър вечер и от мен.
Днес се възползвахме от хубавото време.Отскочихме при мама,посвършиха малко работа  моите хора,а аз плетох и мързелувах.Вчера тая пуста кашлица ми взе силичките и днес съм с мускулна треска от кашляне.Натъпках се вчера с хапчета и ползвах помпичката и днес съм добре.После като се прибрахме  в двора с котетата и малко прибиране на цветя и луковици.Орязах малко китки и се напекох на слънце.Качих се горе чак в 19,20ч Laughing
Та май рано ще ми се приспи тая вечер.
Светли ползвай изварата и да минава това гърло.
Луси не се оплаквай че си чистила виж какви страхотни пици са спретнали децата.
Вале видях аз снимките,а за очилата спокойно може да го израсте.
Вио и по тоя повод  как са очите на Ванко и как е сестра ти?
Смърфи чак ти завиждам за свалените кг.
Ма ко благодаря за новата тема и да я напълним само с хубави новини.

# 3
  • Великобритания
  • Мнения: 1 973
Ma ко - благодарско за темичката   bouquet
Лус - страхотни пици са си направили децата , чак ми се дояде и на мен , ама утре , че само в неделя може да ям вкусотийки
Светли бързо да се оправяш Simple Smile
Вале няма нищо лошо в очилата ,аз нося от 4 клас .. бързо ще свикне с тях , особено щом си е харесала рамката , моята първа рамка беше супер забавна - шарена , на точици - заради нея си ги носих хихиих

# 4
  • София
  • Мнения: 2 265
Благодаря, Ма ко    bouquet

И аз да се запиша с едни хубави думи:


# 5
  • Великобритания
  • Мнения: 1 973
Eх че е верно написаното

# 6
  • при късмета
  • Мнения: 23 817
Люска, както винаги картинката е супер. Страхотна вечеря са си спретнали децата.
Шефа още търси тигър да яде тигрова супа  ooooh!
Вале, щом е само 1 диоптър, след време ще престане да носи очилата, но сега нека си ги носи. Аз като обърнах диоптъра и от + станах - така ми каза оптичката. Минуса намалява с възрастта. Затова хората с възрастта слагат очила за четене, т.е. за далекогледство, това е +. Аз съм под 1 диоптър - в момента и тя каза, че ще се върне към нормалното положение с възрастта. А Мими колко време има за да го свали този 1 диоптър. Важното е да не я боли главата.
Мими, ти пък защо си се наказала така, само един ден вкусотии?
Писе, пооправи ли се малко? Ужасно отпада човек от тези вируси и после трудно се възстановява

Легнаха моите и сега съм на спокойствие

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 12 810
Добър вечер и от мен,Валенцето,ще се радвам за съвет как да си направя квас,много пъти пробвах и не стана,веднъж даже мухляса...
Нищо,че момиченцето ще носи очила,ще го израсте.Моят син носеше очила,но някак си го израстна,дано и при вас стане.

# 8
  • Мнения: 2 169
Ойларипи, ето ме и мен в новата тема! Ма ко, благодаря   bouquet
Смърфи, ние живот и здраве ще сме в щата Ню Йорк - близо до Ню Йорк, ама не баш в лудницата  Crazy Там са ни кумовете, които са ни и най - добрите семейни приятели, и на тях ще разчитаме в началото. Да видим какво ще стане де, аз май сложих тигана преди рибата  hahaha
Вале, дано да ги израсте Мария  Praynig Аз също като ученичка носех очила, но не помня колко време беше. Май беше по - малко от година, и ги махнахме. От тогава не съм слагала очила, добре са ми очите, пу - пу.
И в тази връзка - Писе, Ванко сам си махна очилата и като че ли очите му са доста по- добре  Thinking Не мисля, че си внушавам, защото изключително внимателно го наблюдаваме с баща му и забелязахме, че доста по - малко криви. Сигурно очилата са си казали думата, а може и с израстването на организма очните мускули да са заякнали един вид, знам ли и аз  newsm78 Дано не говоря глупости, но е факт, че очите му са по - добре от преди година, когато за пръв път сложихме очилата.
Люси, браво на децата! Ох дали ще доживея и моите да ми правят пица  ooooh! Ти попълни ли формата за кандидатстване, какво стана?

Последна редакция: сб, 03 окт 2015, 23:09 от vio

# 9
  • София
  • Мнения: 2 265
Вио, не съм пуснала, не се справих със снимката, тя трябва да е квадратна... не улучвам пикселите. Утре ще се заема.

Ние в САЩ нямаме приятели, нито роднини... Доста са ни в Канада...

# 10
  • Мнения: 3 809
Запис, че пиша от телефона. После пак ще мина.

# 11
  • Мнения: 11 613
Ма ко   bouquet за труда ти!
Изпита мина - малкия е доволен. Утре ще пиша, че стана мнооого късно! Спокойна нощ  Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 5 939
Добро утро Simple Smile
ма ко  Hug

Валенцето и аз видях снимките Simple Smile Да ми се поуспокоят малко нещата и ще пробвам хляб със квас.
luss много хубави пици са направили децата Simple Smile Моите и те помагат.
 Няма нищо по зареждащо от разходка сред природата .
Аз поне така си почивам, нашите разходки са кратки и наблизо , но са ми достатъчни за час да се откъсна от всичко
Скрит текст:
.И преди съм ви казвала че тук на 10 минути е устието на река Изворска, имаме си любим път ( защото то наистина е път, макар и черен), има някакво поделение и гледаме да не се движим в нея посока.Та всеки път извървяваме все повече и повече, все по навътре в гората.Вчсера сменихме , минахме от другата страна , там само веднъж бяхме ходили и решихме да огледаме..... сметища през 100 метра, боклуци ..... направо съжалих.

Сега сядам да си подготвям поредната порция тестове.

# 13
  • Germany
  • Мнения: 7 866
Добро утро Simple Smile
При нас днес вали и май ще си стоим вкъщи. Утре ще си имаме гостенче /съученик на големият/ и трябва да пооправя и да измисля какво да им направя за ядене, че ще ги взема гладни от училище. Малкото е по добре, но още кашля и ще му пръскам вентолин още 1-2 дни. Дано сме овладяли положението и ни се размине спазъма  Praynig
Хубава неделя на всички!

# 14
  • Мнения: 11 613
Добро утро   bouquet
Сядам с кафето!
Лус имаш отмяна в кухнят  Hug Браво на децата! С чистенето по-трудно се научават  Joy
Вале нищо лошо няма да се носят очила! Очилата са украшение, а и сега има страхотни рамки! Като си спомня аз какви очила съм носила преди 30г......боляха ме и ушите и носа  hahaha Прави ми впечатление, че говориш само за едното око - провериха ли за астигматизъм. Нямам спомен мен да ме е боляла глава при четене, но не виждах какво пише на дъската от последния чин. С възраста не съм забелязала "–" да се коригира - аз съм с -2 на двете очи. Сега съм с два чифта очила  hahaha Все още чета без очила, но когато бродирам и особенно като трябва да вдяна игла - слагам +1. Обаче минусовите очила си ги нося постоянно - особено като шофирам. Винаги съм се харесвала с очила/дори и с онези "бабешките"/ - изглеждам интелигентно  hahaha Никога не съм носила лещи и никой и нищо не може да ме накара да си сложа чуждо тяло в окото!Когато излязоха  лещите - попитах позната очна лекарка и тя ми каза "когато видиш очен лекар с лещи - тогава си сложи и ти"....
Вио стискам палци!!!
Всички болни да оздравявате бързо!!!
Тук времето и днес го дават да не вали - хукваме към стадиона /не че дъжда ни спира  Joy/ Сега да видим колко ще ни надуят шушоните  hahaha Ставам да простирам и да пускам нова пералня, че от утре дъжд, дъжд, дъжд.... hahaha
Усмихнат ден ви желая  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт