Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 45 отговора
Моля, помогнете, никога не съм имала проблем с ходемето по голяма нужда. Знам, че немога да пия разхлабителни. Какво да правя? А иначе сам в 13 седмица  javascript :void(0); Sad
« Последна редакция: вт, 28 мар 2006, 23:47 от Аурелия »
Цитирай

София

Пробвай с Дуфалак, много бързо действа, не се привиква към него и най-важното може да се използва по време на бременност и кърмене. Успех, и лека бременност.
Цитирай

Варна

Пробвай с 1-2 кофички кисело млясо със мед(натурален). Преди това провери дали няма нишесте в млякото като сложиш капка йод в лъжичка мляко. Ако си остане жълто -значи е добро
Цитирай

Белгия/София

Яж сутрин на гладно киви.
Наблягай на плодовете и зеленчуците.Хапвай овесени ядки,разхождай се всеки ден. Успех  Peace
Цитирай

софия

или лъжичка парафин на гладно веджъж дневно. Мисля, че и зехтин върши идеална работа
Цитирай

CA- AB

На мен ми помагаше чаша топло мляко с лъжичка мед, а също повече течности, плодове и зеленчуци. А също ми помагаше и зеленият чай, но много жени не го понасят.
Цитирай

Бургас

На мен ми помагаха мюслите,а като започнах Магнерота проблема изчезна.
Цитирай

Зеленият чай мисля ,че не се препорьчва по време на бременност,тьй като дразни гладката мускулатура.За него по-добре се консултирай с лекар.НА мен например не ми го разрешаваха.
Пробвай с киви или мляко с льжичка мед(това за мен е универсално лекарство Peace),ако не компот от сини сливи.
Успех
Цитирай

София

Активия, чай или само топла вода с мед, киви и разходка.
Цитирай

Абе то на момичето му е рано за Магнерот,пьк ако трябва да чака да почне да го пие,за да иде по голяма нужда smile3550 Twisted Evil smile3550
Цитирай

И аз имах този проблем. Изписаха ми  Дуфалак, но не ми действаше и се подувах от него. Взех си Гуталакс и си реших проблема. Дълго време преди това пиех сена, но тя е противопоказна за бременни. Най-добре пробвай всички "бабини" методи преди да посегнеш към лекарствата.
Цитирай

Русе

Варена тиква върши също добра работа и топла вода с мед също.
Цитирай

София

Единственото решение за мен беше кафе на гладно... и все още е  Confused
Цитирай

New Zealand

СИНИ СЛИВИ
топло мляко /вода/ с мед
овесени ядки с мляко и мед
Цитирай

Сутрин на гладно 1 ч. топла вода с разтворена в нея 1 л. мед + Активия с мюсли.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 45 отговора