ОСМИ КЛАС- тема 72

  • 50 864
  • 757
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 11 981
Доживях 6 по испански ooooh!

# 751
  • Мнения: 642
Доживях 6 по испански ooooh!

EEE, след родителска среща обикновено се вдига успеха. Змия, нивото може да се провери не само на олимпиада. Има изпити международно признати. И аз се вкарах в едни филми за матурите в 12 клас. Чудех се дали може да се яви по английски, ако не е учил в училище в последните години. Големият  ми син се яви на матура по английски като знанията му бяха от курсове всякакви, само не и от училище. НООО имаше необходимия хорариум в училище. С малкия син няма да е така. И да знае, няма да може да се яви. Приех факта и толкоз. За сертификати по езици ще се явяваме на изпити към Кеймбридж или други подобни.

# 752
  • Варна
  • Мнения: 6 870
Браво змия!
Абсолютно сте прави, има и други начини за проверка на знания.
В крайна сметка днес отново е посетила помощник директора и я е записал. Записала и една съученичка, която също иска да се яви. Имам чувството, че и липсва ежедневното учене на английски, въпреки, че ходи всяка събота по 3 часа. Пустите езици, голяма тръпка са и. За съжаление химия, биология, география са в графа ' ще ги науча ма не ми е приятно, да знаеш'. Sunglasses

# 753
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Олимпиадата по АЕ за Варна ще е на 12ти ,тази събота наистина ,в един ден с математиката.  Peace
Флаш ,супер,че са я записали ,да се успокои девойката !  Peace

# 754
  • Мнения: 31
Ходих да вземам девойката още към 11часа,станало лошо и и се завило свят  Rolling Eyes
Взехме  и от там направо при личната,нещо и паднало кръвното  Rolling Eyes А тя пък каквото е пъзла моята,голям страх има от болници  Whistling Личната и даде бележка до сряда и и изписа витамини,защо така и не разбрах  newsm78 Не и се случвало до сега  Praynig Дали е нещо притеснително ?  Rolling Eyes
Иначе госпожата им върнала контролните по АЕ,има 5,30  Crazy Много се зарадвах дано така да продължава  Blush
Заслужава детето и върнахме телефона  Laughing

# 755
  • Варна
  • Мнения: 6 311
Flash, големи перипетии с тази олимпиада!  ooooh! Радвам се, че девойката ти е записана най-накрая.
madlena.uzunova, за ниско кръвно знам айрян, повече течности. В пубертета и на мен така ми причерняваше, особено ако се изправя рязко. То и сега съм с ниско кръвно, но с 2 кафета на ден съм пушка.  Grinning

Донси дали не е възпрепятствана да пусне новата тема? Друг път и don domat е пускала. Май е време вече!

# 756
  • столицата
  • Мнения: 3 792
Мадлена,и аз имах подобни прилошавания през пубертета. Лекарят каза,че е от растежа.

# 757
  • sf
  • Мнения: 10 137
Заповядайте  Hug
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=890284.new#new

Ако желаете нещо да добавям или променям, моля на лични!

Общи условия

Активация на акаунт