Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора

Анкета

Според вас и от опит кое я изтощава повече?

Въведи твоя глас

Все на втория етаж

Кое повече изтощава косата - кичурите или боядисването в червено, кафяво или черно? За изрусяването е ясно... Чух, че цялостното боядисване е по- вредно за косъма, но пък и кичурите доста горят косата. newsm78  Кое според вас уврежда повече косата?
Цитирай

Сф, Младост1

Иренка, ако си решила какво да оправиш вече с косата си, едва ли анкетата ще реши мача. Wink
И двете изтощават косата. Русото повече. И, к'во от туй? Wink
Ако си решила да правиш промяна със себе си, това ще те спре ли? newsm78
Цитирай

Все на втория етаж

Иренка, ако си решила какво да оправиш вече с косата си, едва ли анкетата ще реши мача. Wink
И двете изтощават косата. Русото повече. И, к'во от туй? Wink
Ако си решила да правиш промяна със себе си, това ще те спре ли? newsm78

Интересно ми е.

Анкетата не е свързана с мой избор. Wink Така или иначе съм я боядисвала във всякакви цветове и сега съм решена на кичури. Smile
Цитирай

София/Осло

Според мен русото - т.е. кичурите
Цитирай

Ямбол

И аз си мисля, че русите кичури изтощават косата повече
Цитирай

боядисването понякога  дори подхранва и придава  блясък , хубавите  бои разбира се.....а....окислителя  да е 6% ...или 9% .....ако може , не повече ....аз  съм се правила  руса  само с боя и окислител 9% ....не  блондори(30%) , не 12 %....и ми беше много мека и  жива косата....зависи от окислителя най-вече колко  гори косата ........Имам в  албума  снимки от  сватбата ...там  съм  руса....вече  не ...
Цитирай

DE

Много зависи от косата - ако ти е хубава Hug. Аз си правя кичури от както се помня , а фризьорите все ме питат -какви маски , ампули ....използвам . Луди хора та аз със зор си купувам балсам ooooh!
Цитирай

На погрешната планета

Аз се боядисвам от 7-8 год.Сменила съм доста цветове.Преди няколко месеца си направих кичури и повече няма да повторя.Толкова изтощена не ми е била никога косата!
Цитирай

Springfield, VA

Нищо не я гори! Споко бе! НАли е коса? Какво толкова? Пробвайте, бъдете по-смели с промените.Коса е и да и стане нещо, нова ще израсте. Иначе не си струва да се пробва изобщо каквато и да била промяна в косата. Аз лично като реша, че имам нужда от промяна, първо в косата се целя. От коса до кръста съм се подстригвала късо, до края на врата...Даже фризьорката ми като разбра какво искам да направя беше отказала да ме реже толкова късо и фрапантно, но аз настоях и така.Случвало ми се е да рева от това, което видя в огледалото, но после като свикна с новата си визия, пак се харесвам. Така че..всичко е въпрос на нагласа. Пробвай. Смело напред.  Peace
Цитирай

София

Много години съм с кичури, не ми изтощават косата, но зависи и от косата разбира се. Peace
Цитирай

Имам приятелка, която от години е с изсветлена коса и отгоре кичури, а косата й е страхотна - дълга, жива и лъскава. Моята пък бързо се изтощава, но това не ме спира да пробвам какво ли не.

Давай смело! Peace

Цитирай

Sofia

Според мен боядисването изтощава повече косата, защото втриваш боята  и в корените на косата, но най-вече си зависи от самата коса и от боята разбира се.
Цитирай

София

Предполагам русите кичури, защото трябва да се правят всеки месец, даже и по-често, докато аз се боядисвам в черно и честно казано го правя веднъж на 2-3 месеца - това от една страна, от друга е, че перхидролът мисля изтощава повече!? Thinking newsm78
Цитирай

София

Зависи от фризьора и от косата ти дали ще ти е изтощена.В момента съм с руси кичури,и въобще не ми е изтощена косата FlutterВажно е и как подържаш косата си.
Цитирай

Варна

Зависи от фризьора и от косата ти дали ще ти е изтощена.В момента съм с руси кичури,и въобще не ми е изтощена косата FlutterВажно е и как подържаш косата си.
Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 24 отговора