Нов завеждащ АГ отделение в В.Търново

  • 23 400
  • 31
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 16
Здравейте,искам да попитам тези,които са раждали в Търновската болница при Доц.Стойков,какви са условията в отделението и как се грижат за новородените,има ли нужната апаратура?

# 1
  • Мнения: 724
Доколкото знам доц.Стойков е съвсем от скоро в АГО- В.Търново.

# 2
  • Мнения: 1
Доц. Стойков е невероятен професионалист!Велико Търново печели много с неговото идване!
Раждах при него през февруари и ще съм му благодарна до края на живота си за положените грижи и за вниманието положено към мен и моето детенце!!!
Не зная какви са условията в Търново,но препоръчвам Доцента с две ръце!

# 3
  • Мнения: 16
Доц. Стойков е невероятен професионалист!Велико Търново печели много с неговото идване!
Раждах при него през февруари и ще съм му благодарна до края на живота си за положените грижи и за вниманието положено към мен и моето детенце!!!
Не зная какви са условията в Търново,но препоръчвам Доцента с две ръце!

Да,за Доцента съм напълно съгласна,но  условията в Търновската болница са ужасни,а да не говорим,че след като Стойков си свърши професионално работата оставаме в ръцете на непрофесионално работещите.Вчера моя позната родила с операция и никой след това не я погледнал,чак на другия ден като дошъл Стойков и казал,че трябва да се движи,цяла нощ нямало кой да и обърне внимание  Sad

# 4
  • Мнения: 58
До колкото разбрах от статия в Борба ,започва ремонт ,който ще завърши декември месец . Ще има нова апаратура и всяка раждаща по естествен път ще бъде обезболявана с епидорална упойка

# 5
  • Мнения: 44
Здравейте! Къде в Търново преглежда доц. Стойков?  Някой може ли да ми каже къде се намира ,адрес? Благодаря !

# 6
  • Мнения: 16
Здравейте! Къде в Търново преглежда доц. Стойков?  Някой може ли да ми каже къде се намира ,адрес? Благодаря !



Доц.Стойков преглежда в новата болница кабинет 300,но е хубаво да му се обадите предварително за уговорка за час тел:0888 71 50 66.

# 7
  • Мнения: 58
А приема ли с направление ?

# 8
  • Мнения: 1 031
А приема ли с направление ?
Не. Доколкото знам таксата е 50-60 лв. Записването е между 19 и 20 часа.
Казаха, че си е довел екип от Плевен, с който провежда операциите (така каза една акушерка от отделението).

# 9
  • Мнения: 16
А приема ли с направление ?

Не,не приема с направления.Прегледа е 45лв

# 10
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 749
Момичета Търново само печели от идването на доц. Стойков, а Плевен загуби. Родих при него първото си дете и ходих на консултации и при втората бременност. Невероятен специалист е.

# 11
  • Мнения: 16
Момичета Търново само печели от идването на доц. Стойков, а Плевен загуби. Родих при него първото си дете и ходих на консултации и при втората бременност. Невероятен специалист е.


Да,няма съмнение,че е специалист,но условията и обгрижващия персонал след раждането не са същите,както в Плевен.Надявам се,че с времето Доцента ще въведе всичко в ред в Търновската болница.

# 12
  • Мнения: 9
Миналата седмица ходих на преглед при него. Изглежда много приятен човек,обяснява добре. Платих 40 лв.Кабинетът му се намира в старата болница.

# 13
  • Мнения: 618
Аз също съм се насочила да раждам във Велико Търново при доц. Стойков. Бях на един преглед при него. Каза началото на февруари пак да му се обадя, за да си запиша час.  За доцента съм чувала много добри отзиви, но не знам какви са условията в търновската болница. Дано да са подобрени. Ако има мама раждала при него - ще е хубаво да сподели.

# 14
  • Мнения: 495
А някой ходил ли е при д-р Венелина Михайлова? Тя също с д-р Стойков се е преместила от Плевен.

# 15
  • Мнения: 33
И аз се интересувам от условията в АГ отделението, анестезиолози, отношение на останалия персонал към родилката? Не мога да намеря никаква информация

# 16
  • Мнения: 618
marinelka777, докторът е отскоро в Търново и затова все още няма информация. Всичко, което са написали момичетата, е по времето, когато той е работил в Плевен в "Св. Марина". Почти всички са много доволни. Дано и в Търново условията да са добри. И аз мисля да раждам при него, въпреки, че не съм от Търново. Дано всичко мине успешно, защото това е едно дълго чакано бебе newsm17

# 17
  • Мнения: 14 301
Вчера ходих на преглед при доцента и съм много доволна.
До колкото успях да видя отделението в момента е в ремонт. Волю неволю подслушах разговора на едни акушерки и те бяха много доволни от отношението на "шефа". Казаха, че е довел със себе си млад екип, че много от персонала е подменен. Дали е така - представа нямам, просто това чух.
Няма ли ден на отворените врати това родилно, за да се види за какво става дума?

# 18
  • Мнения: 618
И аз за това се интересувам, дали няма ден на отворените врати. Ако разбера нещо - ще пиша. Както и ако родя при доцента - обещавам  да дам подробна информация.

# 19
  • Мнения: 14 301
Кафенце, успех до края, леко раждане и здраво бебче на финал  bouquet

# 20
  • Мнения: 33
kafence Лека бременност и успех. Всичко ще мине добре, както си го планувате  Peace
аз имам още време да избера, така че продължавам да се чудя  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 556
Питах и в друга тема, но да питам и тук -  някой може ли да ми даде списък / ако има такъв/ с необходимите вещи, с които трябва да се постъпи в отделението? Интересува ме още къде стоят бебетата - при майките, или в отделна стая?

# 22
  • Мнения: 33
На 09.05.2016г. ще има ден на отворените врати в родилното отделение от 13:30 до 14:30ч.

# 23
  • Мнения: 3
доц. Светлозар Стойков е страхотен професионалист! Изключително доволна съм от него и от целият му екип, също така и от младият акушер-гинеколог д-р Ерол Максудов (който е част от екипа му). Горещо го препоръчвам на всички дами. Стаите в гинекология на 3-ти етаж в старата болница са в добро състояние, чисто е и с подменена дограма.

# 24
  • Мнения: 1
Здравейте!
Аз ходих при доц. Стойков на преглед преди седмица, не бях стъпвала в старата болница от много години, но ми изглежда много зле, кабинетът беше окей, но в коридора е доста занемарено.
 Имам доста време до раждане, но много неща не са ми ясни, затова моля, която мама е раждала при доцента  да сподели малко повече, отношение на персонала след раждането, стаи и т.н. и къде се случва в старата болница или..? Благодаря предваритено! Simple Smile

# 25
  • Мнения: 305
Може ли някой да сподели мнение за д-р Венелина Михайлова, която също идва от Плевен?

# 26
  • Мнения: 358
При д-р Михайлова ходех на жк и при нея родих преди 2 седмици. Страхотен човек е, отдадена на 100% на професията си. Мила, внимателна и след раждането мога да кажа и добър професионалист, намеси се в трудните моменти на раждането и благодарение на нея имам жива дъщеричка.  С две ръце я препоръчвам!
Колкото до отношението в болницата - срещнах само страхотно отношение! И от лекари и от сестри, от акушерки и санитарки. Браво на доц. Стойков, променил е тотално и визията и отношението в болницата ни.
Миленкааа, не знам за кой коридор говориш, но втория етаж е добре целия. Стаите са обновени, с климатик и дограма. Повечето стаи са със собствен санитарен възел, и са с две легла. Има дни на отворени врати, може да отидеш и да разгледаш.

# 27
  • Тук и сега
  • Мнения: 445
Здравейте, може ли някой да ми даде адреса на болницата във В.Търново, в която преглежда доцент Стойков.
Споменаха ми за Бузлуджа и втора сграда, но къде е това?

# 28
  • Grozni, Russia
  • Мнения: 24
И нека някой , който е запознат да ни информира за цената на раждане при доцента и изобщо при екипа му едва ли е различна , преди две години беше 600 лв. секцио пожелание , наложително 400 а нор.раждане 300.Аз раждах там не съм доволна от тогавашните лекари .... а персонала беше страхотен нямам оплаквания към него само храната не ставаше Simple Smile

# 29
  • Мнения: 58
Нормално раждане 500 лв , секцио 650 това е цената за избор на екип

# 30
  • Мнения: 1
Знае ли някой какви са цените за раждане при доц. Стойков в Търновската болница?

# 31
  • Мнения: 289
Някой би ли могъл да даде номер за записване на час при д-р Венелина Михайлова от екипа на д-р Стойков?
Търся в нета, но не намирам и нямам идея как да се запиша в такъв случай.

Общи условия

Активация на акаунт