Ето ни и нас сега с малки ЮЛСКИ слънчица (2)

  • 37 267
  • 662
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 105
Много хубава есена темичка Simple Smile

# 46
  • Мнения: 253
Или, дано всичко лошо е зад гърба ти вече и от сега нататък само поводи за радост ти пожелавам Hug

На моя бебо определено му избиват зъби, защото не само се виждат двата долни зъба, но ми се струва и че ги напипвам лекичко като пипна венеца. И снощи като му сменяхме памперса така се разплака от нищото, че се успокои чак като му намазах венеца с Дентинокс, преди това нито гушкане,нито цица помогнаха. Днес пък му държа една чесалка за зъби, която се охлажда във фризера, че не може сам да си я държи, а мазилото ще го ползвам в краен случай.

Сибил, с какъв бански е Вики? Аз гледам из нета разни модели, единия е на Бамбино Мио, защото и ние мислим да ходим на плуване с малкия  Grinning

От другата седмица пък ще го водя на бебешки масаж - абе бебе да си на днешно време  Joy

# 47
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 409
Ами със сигурност ще отидя-даже още след обяд.Доки е от 16 до 20 часа на кабинет.Просто  съм сигурна ,че са гъби ,защо и преди съм се борила с тях.Иначе и аз ползвам розалгин,но с помпа "тантум роза""се води и е с по тънък накрайник и е по удобна за ползване

# 48
  • Мнения: 1 792
Интимните душове са абсолютно противопоказни по принцип. Казвам ви го като човек, който се бори 10 години в омагьосания кръг бактерии-гъби (и това заради плуването, което практикувах тогава). Изчела съм какво ли не, правила съм какво ли не. Това ми е първата чиста година, като изключим едни бактерии, ама това нищо не е.

Бельо, начин на живот, хранене, хигиена, добър интимен гел (ако се ползва, а не Нивеи и Ейвъни) и никакви тампони и превръзки. И най-важното редовни микробиологии и читави доктори, последното разбира се е най-трудно.

Гъбите обичат сладкото. Плюс в борбата с тях е намаляването на приема на захар  Peace

# 49
  • Мнения: 208
Или, само здраве ти желая занапред  Simple Smile
Моите мъници са болнички. Водих ги на преглед. Каката има хрипове, а Стелко кашлица(през нощта се усили) и хрема. Изписаха им една торба с лекарства.

# 50
  • Мнения: 188
Кристалин, всичко за гъбичките е така, както го казваш,  Stop и аз съм "боец" в тая област. Оправих се като кардинално смених подхода на хранене- без захар, без оцет, консерванти, пушени неща, теста с мая, много зеленчуци, основно зеле,  рецептата ми е по 3-4 литра чай и за 24 часа се оправям, храненето-два месеца поне.

# 51
  • Мнения: 1 750
Или страхотна новина Hug Желая ти само здраве и много радости със семейството!
За ядовете гледам да не се ядосвам- случва се да кипна, после си казвам, че не си заслужава. Доволна съм от живота-само да са ми здрави дечицата Heart Eyes

За гъбите и бактериите- ами спрях да нося "оскъдно" бельо и има резултат. Интимен гел ползвам обаче, сладко също ям, но гледам да не прекалявам. Знам, че от басейните много се хващат и най-вече от разните химикали, които слагат Peace

Ничонка, да се оправяте бързо Praynig

Ние бяхме на консултация- качили сме 1кг. и 6см. bowuu дръпна му патката, но явно много го заболя, че още приплаква Sad

За захранване е рано за мен- еле пък за сок, какви са тези доктори #2gunfire Сок преди 7м няма да дам грам. Аз мисля на 5м да започна със зеленчуково пюре. И с баткото така бях- да чукна всичко яде, но пак е кожа и кости Mr. Green но пък не се спира, много е луд Heart Eyes

# 52
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 409
Ами аз от години ползвам Лактацид,но док ме предупреди най много до 3 пъти на седмица с него,защото аз бях започнала по 2 -3 пъти на ден.Иначе през другото време с по топла вода каза ,че е достатачно.аз предния път се борих близо година с тях.Беше ужас

# 53
  • Мнения: 1 709
Или много се радвам че си добре  Hug
Дано всички мами и бебчета занапред да нямат никакви здравословни проблеми  Praynig

Бански за сега няма Вики.Взех памперси за плуване,намерих само в ДМ,някакви babylove че обикалях в последният момент.Иначе знам че има "памперси за плуване за многократна употреба" но прецених че зверчето сега бързо расте и няма смисъл да взимам такъв.Като порастне малко тогава,иначе ще му омалее след няколко ползвания само.

Междудругото да спомена че там дето ходим на бебешко плуване,в единият басейн водата се пречиства "с филтриране чрез метода на електролиза с морска сол и минимални количества хлор",а другият е "с филтриране на базата на хлор и кислород– 32-340С" Ние ходихме във вторият,че така се падна графикът.Но водата беше чистичка и не ходят много хора там като цяло.

Ni4onka бързо оздравяване на вас  Hug

# 54
  • Мнения: 239
Или Hug браво момиче. Знаех си, че причината да пишеш рядко не е само защото нямаш време. Но си мислех, че просто някоя от нас те е подразнила, а ти се оказа боец.  bouquet
Стефи радвам се че вече сте ди вкъщи.
Сибил малкия плувец е много сладък. Завиждам ви. Искам и аз, но първо в нашия град едва ли има басейн подходящ за бебета, второ ММ ще ме обяви за луда и ще ме обеси ако мъниче настине.
Ничонка да оздравявате бързо.
Нашите сополки почти се изчистиха, но аз още отлагам ваксините. Фругата дедмица ще я водя. Мисля една седмица след ваксините да я почна с малко сокчета. Четох някъде, че е добре да се захранват между 4ти и 6ти месец, като ако е АМ от 4тия, а на кърма може и по-късно, но да не е след 6тия. Аз твърдо съм решила да си правя пюрета, нищо че ще са с купени продукти. Домашни са ми само ябълките и картофите. Свеки каза че е насадила пащърнак, но още не е вадила да види станал ли е. Миналата година имаше и моркови, нали брат'чеда е една година по-голям, но тази защо няма?...
Силве ходи ли на доктор? Аз също доста време имах проблеми. И накрая док който ми следи бременността намери точната комбинация. Откакто правих заразяване с лактобацили всичко си дойде на място. За измиване ми предписа вагисан-да го ползвам вместо сапун. От тогава нямам нужда от вагинални промивки. А и те доста вредят като нарушават средата.

# 55
  • София
  • Мнения: 664
Добро утро и от нас мамчета! newsm51

disaster_83 , и моята беба е с подути венци и почти готови места за пробиване на зъби и от това като стане след обяд милата така плаче неистово, та чак до вечерта, докато си легне. smile3518 ... В тази връзка http://maimunka.org/2011/02/%D0%BC%D0%BB%D0%B5%D1%87%D0%BD%D0%B8 … 0%BC%D0%BF%D1%82/

Ni4onka , ние и тримата сме на същия хал, а и заразихме и майка ми и брат ми и сега и двамата са на антибиотик. Sad

Силве, мен в такива ситуации ми действа крем - паста Нистатин и съм страшно много доволна. Peace

Лека засега и спокойни бебоци! smile3525

# 56
  • Мнения: 292
Добро утро момичета  bouquet
Захранването и аз смятам да го започна от 6-и месец, със зеленчуци, най-вероятно с тиквички. Не смятам да замразявам нищо, ще купувам, когато му дойде времето. Няма да са необходими толкова големи количества от запаси, а и докато мине въвеждането на всички храни ще дойде време за пресните плодове и зеленчуци.

Зъбите започнаха да го мъчат и малчо. Снощи същата работа с памперса се случи и на нас, голям рев падна и половин час след това хлипаше. Същото става и при хранене, реве, дърпа, бута... докато дам бибата и така се лъжем цял час докато се нахрани. Вчера даже на два пъти давах панадол да се успокои малко. И в тази връзка има ли някой ползвал този тип чесалки http://www.hippoland.net/media/catalog/product/cache/1/thumbnail … 35076-1-016_2.jpg

Последна редакция: сб, 10 окт 2015, 09:25 от Петя a.k.a. Jasmine_

# 57
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 409
Да ходих на лекар.Взеха ми микробиология,но и двамата с док .сме на едно мнение ,че е кандида(винаги с тях се боря и те единствени правят течение,като пресечено мляко)и за да не губим време ми изписа Кандизол (2 хапчета през 7дни)Клортримазол(овули за 10дни)и направен крем от Нистатин и глицерин.След 10 дни нова микробиология и ако трябва ново лечение.И въпрекки ,че започнах още от снощи с лечението сърбежа не спира.Понеже преди време като се лекувах тези гадини ми бяха причинили-бактериална вагиноза ивулвовагинална кандиноза и дори ешерихия коли,но поне бяха резистентни само към ампицилин и бързо се повлияха ,но  и док е мн важен може би 6 който смених докато намеря сериозен

# 58
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
здравейте, момичето, моя бебо пак започва да намалява часовете за хранене ... като снощи след неистов рев, яде след 2 часа 90 мл, нормално яде по 150 ... Правеше по 5 часа, сега едва прави 4... чудя се дали да не му увелича дозата, ама не знам дали не му е рано newsm78

изобщо от снощи е голяма драма, яде в 9 -150 мл, после в 11 - 90мл, после в 3,30 - 150 мл, в 8 - 150 мл и след неистов рев в 11 пак му дадох 90 ... реве ми се и на мене с него, все се притеснявам да не му разпширя стомахчето, ама като е гладен още по-зле ми става  Cry

# 59
  • Пазарджик
  • Мнения: 1 409
Ganbg какво представлява това заразяване с лакгобацили?За пръв път чувам подобно нещо

Общи условия

Активация на акаунт