Препоръка за кухненски уреди

  • 2 538
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 21
Здравейте! Hug Скоро ще се местя в новият си дом, но все още не сме избрали кухненските уреди (печка за вграждане,индукционен плот за вграждане, аспиратор за вграждане, микровълнова и пералня с сушилня в едно). Ако може да ми препоръчате марка или конкретен модел ще съм ви благодарна!  Hug Hug Peace

Последна редакция: чт, 08 окт 2015, 13:41 от Angelovaaaa

# 1
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 407
То много зависи от бюджета.
Ако говорим за качество на прилични цени, бих препоръчала бауматик - http://www.jilishta.com/kuchni_baumatic.php
Имам фурна на тази марка и съм много доволна. Peace
Иначе плота и аспиратора са на евролукс и също съм доволна.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 246
При мен всичко е Аристон. За пералня и сушилня комбинирани прочети в темата за тях. Само аспиратора ми е тека, че исках по-мощен. Ако имаш възможност вземи си фурна с пиролиза, това е самопочистваща се функция. Спестяваш си зверското търкане.

# 3
  • София
  • Мнения: 12 006
Погледни в тези теми:
съдомиялни и препарати за тях, кафемашина, Вградена фурна и плот за вграждане - избор на марка и модел , Бяла техника - климатици, сушилни, съдомиялни, перални, хладилници! , машина за хляб, сушилня, пералня, комбинирана пералня със сушилня , абсорбатор, вградени котлони , индукционни котлони, и т.н.
Не си казала нито ценови клас на уредите, нито какво търсиш във всеки един от тях. Как да ти се отговори, освен всеки да избоява в неговата кухня как е? Фурната примерно - едни искат с пиролиза, други смятат, че тази температура от 400-500 градуса съсипва печката бързо, търсят друг вариант без мн. чистене, трети не раполагат със средства и си вземат без "помощ за почистване", защото са по-евтини. С хладилника също - едни искат камерата отгоре, други отдолу, трети държат да има ледогенератор или поне формички, които се завъртат на механизъм и т.н. Само изброените уреди ли търсиш или изобщо уреди за кухня?
Влезли сте във форум, ами прочетете малко дали няма такива теми и тогава пускайте нова. Тази тема е безмислена за мен.

# 4
  • Мнения: 21
Благодаря ви за отговорите bouquet Hug

Общи условия

Активация на акаунт