Ето изненадата голяма-наш'та Лили е вече мама!Бъдещи мами над 35

  • 25 628
  • 760
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 2 168
Хехе, Фокси, тук скоро бях чела точно как една компания приятели решили и си направили частен такъв дом, по-скоро вилички за стари години, с техен си устав, правила и тн, добре им било. Ще го измислим

# 151
  • София
  • Мнения: 670
Пилета Дюк и ние вземаме, но този жълт цвят по всяка вероятност е заради храненето с царевица. И ние нямаме домашно, та нямаме избор - ядем купешко.
Уанче, Ината  Павловичата мас са три вида https://koalabebe.com/category/239/pavlovicha-mas-d-r-pavlovic.html. И аз много я харесвам - предимно за бебешко дупе се ползва. Освен Бочко, Судокрем е със същото действие и съдържание - против подсичане. Физиологичния разтвор се използва за промиване на очета, носле или друго. Използва се и за инхалации с инхалатор при хрема, настинка, сополи. За температура предпочитам Ефералган течен или свещички за дупе. Подложки за преповиване еднократни най-евтино в Кауфланд съм намирала.
Бебешки магазини за дрешки в София, освен този срещу Майчин дом: Вис Виталис на Симеоновско шосе, Хиполенд има по моловете, Косара са в Младост http://kosara.bg/contacts/, в кварталните магазинчета също продават бг дрехи. Със сигурност има още, но на първо четене това се сещам.
Ава, на масаж съм ходила в Алфа Медика в Младост 2 и съм доволна.

# 152
  • Мнения: 8 528
Мимче, и аз ги гледах. Готина работа Wink
Пиафче, откакто проходи Марти и някак имаш повече време за нас Wink

# 153
  • София/Стара Загора
  • Мнения: 2 546
Привет, момичета  Hug Hug Hug
Благодаря ви, че ме мислите...но нямам нищо тайно за казване
Скрит текст:
от едно известно време съм се замислила какво искам от живота, не се чувствам добре в кожата си, искам да напарвя някаква промяна, но не знам каква, но не съм удовлетворена от човека, който съм в момента....сякаш се уморих от цялата тази борба за бебе, всичко, през което минавам в последните 5 години, болежките, мъката, която причинявам на близките си, знам, че не трябва това да ми е ръководеща сила, но за мен те са най-важни.....лутам се и не знам така както съм изпаднала в момента да продължа ли да копая надолу или да излизам, че все още съм близо до повърхността....не се давам лесно  Mr. Green

Да са ви живи и здрави всички рожденици от последните дни
Болните да оздравяват
честита месечинка на лиза

Шери, прекрасна нова тема и оформяне на конкурса "най"

Ава, поетична натура си ти, неуморима

Креми, бебо да се позадържи още малко, хич да не бърза да излиза

Кей, Инатче,
бързо да завършите новите си къщи и да се радвате на спокойствие и много детски смях в тях
 
Лейди, добре дошла в клуба на безработните...дано имаш хубаво обезщетение...сега е моментът да спретнете едно бебе  Hug

По отношение на храните и на мен ми се иска да бъдат био, ама не съм сигурна никога в нищо...разчитам на рецепторите си, че все още разпознават вкуса от "миналото"

И на мен ми се иска градинка, ама като нищо може и аз като майката на фокси да започна по някое време "нагорно ми идва"

от колички не разбирам, но се надявам скоро и аз да ходя да избирам

ние от миналата събота сме при майка и татко и хич и не усетихме кога минаха тези дни и стана време да се връщаме в софия

ОБИЧАМ ВИ МОМИЧЕТА Hug Hug Hug Hug

и понеже темата е посветена на Лили и нейната принцеса Ясмина

Лили, пожелавам ви това малко съкровище да изпълни дома ви с много щастие, да озарява всеки ден с усмивката си, да се превърне в една прекрасна млада дама и успяла жена, но за начало да има едно прекрасно детство, а на теб бързо да се възстановиш, всички здравословни пробеми да изчезнат и да се наслаждаваш пълноценно на това съкровище...на таткото да бъде горд и щастлив с момичетата си и да ви обича с всеки ден все повече и повече

# 154
  • София
  • Мнения: 670
Верно ли?  Laughing Laughing Laughing Сега заспа и се опитах да наваксам (от предната тема ви гоня), ама преди пропусках по 2-3 теми накуп .
С конкурса обаче не знам дали ще се справя  Blush

# 155
  • Мнения: 1 368
Честита първа месечинка на малката Лиза.Да расте щастливо и спокойно бебе Hug
Даре, дано се оправи и настинката. Явно масажът е свършил работа Peace
Креми, дано да устискате докато се върне лекаря Praynig
Уанче, наистина е много различно при вас проследяване на бременността Rolling Eyes
Ина, честит ви младеж, да расте здраво и обичано дете Hug
Перу, разходките са хубаво нещо. Не се лишавайте, щом ви е паднало Peace
Мамаса, дано да е бременен вирус Hug
Хоуп, много ме зарадва за Рансън. Дано да щастливее някъде Heart Eyes
Кей, поздравления за първите копки Peace
Мира, с това въздържание няма да са коректни резултатите според мен Peace
Манди, много познато ми звучи всичко, което си написала. Намери сили в себе си, моля те. Прегръщам те  Hug
Лили, вие как сте?
Това пилешко Дюк не го знаех. Къде го продават?
Аз скоро купих на мама люлеещ се стол, по-скоро заради романтичната представа за него. Много й хареса Heart Eyes
Скрит текст:
С ММ се скарахме ужасно, не мога да спра да плача

# 156
  • Мнения: 683
Ивка,дай да те гушна!  Hug Поплачи си щом имаш нужда. Hug

# 157
  • София/Стара Загора
  • Мнения: 2 546
Ивка, явно доста емоции са ви се натрупали напоследък и е избухнал...а ти сега си и много чувствителна....поплачи си...това помага... Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 158
  • Мнения: 8 239
Ивка...явно емоциите покрай чудото което чаката са дошли в повече.....гушнете се предстои ви най- прекраснтото нещо....най-вероятно за някоя глупост сте се скарали Hug Hug Hug

# 159
  • Мнения: 2 603
Ивка, поплачи, но не си го слагай вътрешно, бебока всичко усеща, дишай...дишай...не ти трябва точно сега да си вдигаш зорлем кръвното. Чака те най-хубавия миг в живота ти, зарежи всичко останало, гуш Hug
Манди и за теб Hug

# 160
  • Мнения: 5 037
Манди,Ивка  Hug

# 161
  • Мнения: 8 239
Манди относно желанието ти за промяна аз съм насреща: можем дружно да се променяме с бира , вино, уиски зависи колко променени искаш да ске накрая. Навита съм и на дружен спорт с почерпка след него Hug

# 162
  • София/Стара Загора
  • Мнения: 2 546
Хоупче, и на двата варианта съм съгласна  Hug

За тези, които не знаят, че ги има в блога

Лесен чийзкейк със сладко (от mariq13)

Домашен пастет (от mariq13)

# 163
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Хоуп кажи къде в центъра има хубави и качествени хамбурегери Simple Smile . Мм е фен и един обяд с хубави бургери би било ок.

Манди  Hug, Ививка  Hug

Ако мога да помогна с нещо  Hug

Имам си час на 6 ноевмри за ехограф за Даун и на 17 декември за стандартен ултразвук.

# 164
  • Мнения: 8 239
Две в едно ти ме уби:) Аз и хамбургери...виж да ти кажа къде е най-хубавия хляб с квас или от къде да си купиш чия или агаве...ама хамбургери newsm78.
Лятото ММ обикновено ходи някъде с детето за 3-4 дни. Оставят ме да си почина. В един от тези дни си купувам Макдонълд - наяждам се като прасе и гледам тъпи неща / тази година гледах Биг брадър/.
Та здравословно може да посетите - Слънце и луна Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт