Избор на комбинирана пералня със сушилня

  • 262 459
  • 1 506
  •   2
Отговори
# 225
  • Мнения: 964
Съжалявам за объркването.Колебая се между  samsung i hotpoint.
Между двете - Самсунг, но това е пералня.

# 226
  • Мнения: 3
Не е пералня,Има и сушилня към нея Вижте характеристиката по долу.

# 227
  • Мнения: 180
Съжалявам за объркването.Колебая се между  samsung i hotpoint.
Аз вече от няколко месеца ползвам Самсунга и съм доволна. Трябваше ми малко време да свикна на сушилнята,че не винаги излизаха сухи нещата,но вече се познаваме добре и нямам такива проблеми. И като пералня също съм по-доволна от старото Горение.
Относно Хотпойнт, приятелка има по-големия вариант 10 кг и се оплака, че доста миришела. При нея също е отскоро уреда, така че не знам дали няма след време да спре да мирише. Този проблем при Самсунга го няма. Още мнения за Самсунга има и назад в темата и са доста подробни.
Успех в избора!

# 228
  • гр.София
  • Мнения: 243
За този модел HOTPOINT ARISTON и аз съм чувала, че мирише. Може би да пробва да я пусне на празно при максимална температура.

# 229
  • Бургас
  • Мнения: 10 346
Един глас за Самсунга от мен.

# 230
  • Burgas
  • Мнения: 503
Мисля ,че и по-назад в темата писах  за моята Аристон- ползвам я повече от 10 г. и при всяко сушене дори и след толкова години мирише на нагрята пластмаса. Дрехите излизат сухи,топли, меки и самите те не миришат ,но в помещението винаги се усеща миризмата от сушенето PeaceНе знам по-новите модели как са,но аз определено ще сменя марката,когато купувам нова машина.

# 231
  • София
  • Мнения: 12 006
Съжалявам за объркването.Колебая се между  samsung i hotpoint.

samsung

# 232
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
В крайна сметка си взех Фагор, с 5г гаранция. Много ми я похвалиха. Дано ми служи вярно.

# 233
  • Burgas
  • Мнения: 503
Сиренце,честита покупка-да си я ползваш безпроблемно дълги години!И да споделиш отзиви след влизането й в употреба,че и аз се оглеждам за комби уред за вграждане  Praynig

# 234
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Мерси, Борка! Капацитетът пране/сушене е добре, дадоха ми 100лв отстъпка, та и цената е горе-долу ок, а и е за вграждане, че ще ми стои в кухнята. Как си мечтая за мокро помещение да си сложа там пералня, сушилня и бойлер, ама нямааааа.

# 235
  • Мнения: 488
Тези Аристони новите са много красиви,но лошото при тях е че таблото с копчетата е на капака на барабана и лентови кабел минава през пантите.Аз лично за това се разкандърдисах .Струваше ми се притеснително всеки път като отваря и затварям да лангъркам и електрониката.
+ за Самсунга

# 236
  • Мнения: 964
Тези Аристони новите са много красиви,но лошото при тях е че таблото с копчетата е на капака на барабана и лентови кабел минава през пантите.Аз лично за това се разкандърдисах .Струваше ми се притеснително всеки път като отваря и затварям да лангъркам и електрониката.
+ за Самсунга
Миялните масово се произвеждат по този начин.

# 237
  • Мнения: 488
Аз изказвам мое мнение.Миялните са си миялни,но пералните не се произвеждат така масово.Това си е мое мнение не ангажирам никого с него.

# 238
  • София
  • Мнения: 12 006
Тези Аристони новите са много красиви,но лошото при тях е че таблото с копчетата е на капака на барабана и лентови кабел минава през пантите.Аз лично за това се разкандърдисах .Струваше ми се притеснително всеки път като отваря и затварям да лангъркам и електрониката.
+ за Самсунга
+1

# 239
  • Мнения: 2 041
Момичета, помощ, ползвам Канди Алис от 2 седмици и не мога да нацеля програма, която да ги вади сухи дрехите. Все са мокри, ама мокри, дори и ттоку-що извадени.. Някой има ли я да ме светне?
Ползвам Канди Алис от 2002 г. До момента има един ремонт, преди 3 месеца.
Суша половината от изпраните дрехи - не повече от два чаршафа и калъфки, или голяма хавлия халат, или 6-7 тениски и т.н.
Като я нагласям винаги нагласям за времетраене цифрата 10 и избирам знака за сушилня с цяло, а не половин слънчице. Вади дрехите абсолютно сухи.

Общи условия

Активация на акаунт