Потрес!!

  • 7 980
  • 87
  •   1
Отговори
# 30
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Само на мен ли ми направи впечатление, че валяло, а майките и невъзпитаните им синове сядат по пейките.
 В София пейките да не са под навеси Thinking

Освен това, или въпросната площадка е много модерна и си има фризер за напитки, или майките си мъкнат такъв с тях на разходките. В магазините колите се държат в хладилник и не са ледени, така че явно не става въпрос за покупка.  Wink


Как` Сийка,
Скрит текст:
не бъркам. Това с публикуването на реклами от трети лица е съвсем друго. Доколкото си спомням, преди няколко години се спомена, че бг-мамма има договор с Боряна Ламбер и тя участваше доста активно и на ниво в темите. После изчезна и сега пише само в блога си и във фейса. Сега може да ги е ударила финансова криза и да плащат по- малко за глупости.

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 23 663
Как` Сийка, не бъркам. Това с публикуването на реклами от трети лица е съвсем друго. Доколкото си спомням, преди няколко години се спомена, че бг-мамма има договор с Боряна Ламбер и тя участваше доста активно и на ниво в темите. После изчезна и сега пише само в блога си и във фейса. Сега може да ги е ударила финансова криза и да плащат по- малко за глупости.
Joy Joy Joy Joy Joy Нимоа, нимоа повичи hahaha hahaha hahaha hahaha

# 32
  • Мнения: 10 057
Някъде дават пари за писане в бг-мамма? Баси, на мен за повече от 10 години никой не ми е платил нищо. Пиша си безплатно. Обаче ако успея да си взема по стотинка за всяко прочетено мнение ехееее..............
Не за писане.
То е написано, само трябва някой да го пусне като тема.
Твърде лесен начин за печелене, но като гледам - метлата минава бързо, или греша?

пп: не мисля, че тази тема е такава

# 33
  • Мнения: 4
Мерси на майките които приеха проблема по сериозен начин и се извинявам на другите че ви се е сторила не на място и ненужна но такива неща мен ме изкарват извън кожата!! Никой не ми плаща за да правя тема, де да беше така!!! Аз поговорих с малкия и дано да разбере за какво се притеснявам! Благодаря

# 34
  • София
  • Мнения: 28 552
Вселена, ти пък къде отиде?

Мерси на майките които приеха проблема по сериозен начин и се извинявам на другите че ви се е сторила не на място и ненужна но такива неща мен ме изкарват извън кожата!! Никой не ми плаща за да правя тема, де да беше така!!! Аз поговорих с малкия и дано да разбере за какво се притеснявам! Благодаря
Това да ѝ беше проблемът.

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 23 663
Мерси на майките които приеха проблема по сериозен начин и се извинявам на другите че ви се е сторила не на място и ненужна но такива неща мен ме изкарват извън кожата!! Никой не ми плаща за да правя тема, де да беше така!!! Аз поговорих с малкия и дано да разбере за какво се притеснявам! Благодаря
Аз най-сериозно ти казвам, че ако дойдеш да се разправяш с мен защо детето ми яде сладолед през зимата в обществена градинка, ще съжалиш горчиво. И да, моите деца ядат сладолед и през зимата.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 735
Значи ако някой кукуряк като теб реши да ми прави забележка с какво и как храня децата си ще бъде не потресен, а разтресен направо.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 301
Пък аз искрено завидях на тия калени деца,в студа,на вятър,4е и ледена коли4ка джуснаха Wink ех,да беше и моя такъв Каленко-Аленко !!!! Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Дай Боже пове4е такива деца!

# 38
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Някъде дават пари за писане в бг-мамма? Баси, на мен за повече от 10 години никой не ми е платил нищо. Пиша си безплатно. Обаче ако успея да си взема по стотинка за всяко прочетено мнение ехееее..............
Не за писане.
То е написано, само трябва някой да го пусне като тема.

Твърде лесен начин за печелене, но като гледам - метлата минава бързо, или греша?

пп: не мисля, че тази тема е такава

Може и така да е. Също преди около година, попаднах на фейсбук профила на една много симпатична съфорумка. Тя пишеше по специфични теми, така че съм сигурна, че е тя. И в профила в месторабота какво виждам: фирмата собственик на бг-мамма. А в писанията тук нито дума за това, даже се държеше, сякаш няма нищо общо и работи другаде.

# 39
  • Мнения: 25 597
Пишеше? Вече не пише ли?
Коя е тя, че ми стана любопитно.

# 40
  • Мнения: 35 961
Вселена, всеки с месторабота "фирмата собственик на бг-мамма" има специален ранг и не му пречи да списва като обикновен потребител. Сега ще изровя и ранга, защото ми се губи точната формулировка.

ето: BG-Mamma Team Member

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 23 663
Коя е симпатичната съфорумка? Защото аз познавам, които иронично са си написали във ФБ, че работят в бг-мамма.форум, защото прекарват много време в писане и четене.

# 42
  • Мнения: 4 841
Аз поговорих с малкия и дано да разбере за какво се притеснявам!

Добре де, вместо да се потрисаш и да се бъркаш в хранителния режим на другите деца, сподели какъв според теб е проблемът, тук пишат всякакви хора, специалисти в различни области, интелигентни и информирани жени, може пък да успеем да ти разсеем притесненията със сериозни научни доводи и световни практики.
Та не така с рогата напред, дай по същество.

# 43
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Пишеше? Вече не пише ли?
Коя е тя, че ми стана любопитно.

Не е иронично. Разбира се, че веднага й разгледах снимките, а познавам собственика на сайта /не Мама и Тати/ и я имаше на фирмени партита. Сигурна съм, че е работела за сайта, когато твърдеше друго в писанията си и пишеше като редова съфорумка.

Моите подозрения са си мои подозрения, имам право на тях и имам право да ги споделя. Не ви убеждавам в нищо, ако не вярвате и "не мойте повечи" и ви е смешно, ок, не вярвайте. Вярвайте, че някой ще дойде да ви държи сметка защо детето ви яде сладолед, може пък това наистина да е по- достоверно.  

# 44
  • Пловдив
  • Мнения: 23 663
Понеже знам колко са НЕдостоверни част от другите ти твърдения, пуснати на ТАЗИ страница от тази тема - та, позволи ми да се съмнявам и в това последното.

Общи условия

Активация на акаунт